Forum wędkarskie

Forum wędkarskie, łowiska forum, forum ryby - wędkarstwo Forum wędkarskie, to miejsce na wymianę poglądów pomiędzy wędkarzami. Forum wedkuje.pl, to kompleksowa baza informacji na najróżniejsze tematy związane z Waszym hobby. Znajdziecie tu zarówno dyskusje na temat metod, sprzętu wędkarskiego, technik połowu, opinie na wszelkie tematy. Dla niestrudzonych odkrywców nowych akwenów przygotowaliśmy dział łowiska forum, czyli opinie i dyskusje na temat zbiorników wodnych z różnych stron Polski. Forum ryby - wędkarstwo na wedkuje.pl - dołącz do dyskusji i dowiedz się więcej.

Metody

13353   126113

Wędkarstwo spinningowe forum, spinning forum, spinning forum wędkarskieWędkarstwo spinningowe - forum to wszystko co chciałbyś wiedzieć o spinningu a boisz się zapytać. Wejdź i sprawdź co piszą Użytkownicy portalu wędkuje.pl na temat sprzętu, przynęt i najbardziej skutecznych technik spinningowych, na najlepszym spinningowym forum

9919   93201

Wędkarstwo ggruntowe forum, wędkarskie forum gruntowe, sposoby łowienia na gruntZapraszamy na wędkarskie forum gruntowe wszystkich miłośników połowu ryb metodą gruntową, zarówno starych wiarusów jak i zupełnie początkujących w tej technice. W pokoju wędkarstwo gruntowe forum wymieniamy się spostrzeżeniami, opiniami i poradami na temat sprzętu i budowy zestawów gruntowych, przynęt, zanęt i własnych patentów na gruntowe zasiadki.

8102   75965

Wędkarstwo spławikowe forum, technika spławikowa, forum spławikowePokój Wędkarstwo spławikowe forum na portalu wedkuje.pl to idealne miejsce, by otrzymać najlepsze odpowiedzi na wszelkie pytania, związane z tematem łowienia ryb "na spławik". Kliknij, wejdź i przeczytaj co o metodzie spławikowej piszą najlepsi specjaliści w tej dziedzinie. Zobacz fachowe testy sprzętu, poznaj opinie o przynętach i domowe sposoby innych spławikowców. Albo podziel się z innymi, swoimi doświadczeniami. 

5093   49599

Forum karpiowe, Wędkarstwo karpiowe forum, forum karpiarskieJedna, nie największa przecież ryba, a tyle emocji, tyle technik, indywidualnych patentów i własnych sposobów jej połowu. Wędkarstwo karpiowe forum to miejsce w którym staramy się zgromadzić wszystko, co o wędkarstwie karpiowym powiedzieć można. A jeśli czegoś tu brak... może napiszesz to jako pierwszy. Zapraszamy na forum karpiowe wedkuje.pl.

1003   9657

Wędkarstwo morskie forum, łowienie morskie, morski sprzęt wędkarski opinieJeśli szukasz informacji na temat ryb morskich i ich łowienia na wędkę, z łodzi lub kutra na pełnym morzu, czy też z morskiego brzegu - jesteś we właściwym miejscu. Wędkarstwo morskie forum to pokój w którym otrzymasz fachową poradę na temat sprzętu i technik morskiego wędkowania, przeczytasz o najlepszych miejscach i znajdziesz ekipę na morsie wędkowanie. Wejdź i rozgość się.

969   17183

Wędkarstwo podlodowe forum, forum wędkarzy podlodowych, forum wędkarstwa podlodowegoWędkarstwo podlodowe forum jest zakładką, w całości dedykowaną tym wszystkim, dla których sezon wędkarski trwa cały rok, a zima jest tylko kolejną jego odsłoną. Podlodowe forum wędkarskie na wedkuje.pl to najlepszy sposób by dowiedzieć się wszystkiego, co niezbędne na zimowe wędkowanie. Zapraszamy do lektury i aktywnego udziału.

765   11272

Wędkarstwo muchowe forum, akcesoria muchowe, muchy na rybyWędkarstwo muchowe uchodzi za wyższy stopień wędkarskiego wtajemniczenia. Aby zdobycie tego stopnia, przebiegało łatwo i przyjemnie powstało muchowe forum wędkarskie na wedkuje.pl,. Miejsce, które służy wymianie informacji, opinii i porad dotyczących połowu ryb na muchę. Wędkarstwo muchowe forum pomoże każdemu, stać się mistrzowskim muszkarzem, nie tylko w górach.

134   922

Wędkarstwo sumowe forum, forum sumowe, jak łowić sumySum to największa i chyba najbardziej tajemnicza słodkowodna ryba naszej części świata, a jego łowienie, w ostatnim czasie, zyskało sobie miano odrębnej metody wędkarskiej. Wędkarstwo sumowe forum wychodzi na przeciw wszystkim, którzy zamierzają sprawdzić się w pojedynku z najokazalszym przedstawicielem rybiego królestwa naszych rzek i jezior, i chcą do tego spotkania, jak najlepiej się przygotować. Jaki sprzęt wybrać, jakich użyć przynęt, gdzie najpewniej zasadzić się na suma? Dziel się swoimi doświadczeniami i zadawaj pytania w pokoju forum sumowe wedkuje.pl

Pokaż wszystkie pokoje

Porady

10210   80899

Wędki forum, wędki opinie, zestaw wędkarski ocenaSzukasz nowej wędki i chcesz poznać opinie Użytkowników na temat modelu, który wybrałeś? Skompletowałeś swój wymarzony zestaw i chciałbyś napisać krótki komentarz na jego temat? Bardzo proszę - jesteś w pokoju Wędki - Zestawy - testy na najlepszym wędkarskim forum

5204   53501

Jak łowić porady forum, łowienie ryb, porady wędkarskieJak łowić - porady - forum czyli poradnik, leksykon i podręcznik wędkarstwa, którego nowe strony są zapisywane codziennie, przez naprawdę wielu autorów. Każdy z nich pisze i łowi po swojemu, dzięki czemu ta wirtualna księga jest naprawdę kolorowa. Otwórz jej karty i znajdź odpowiedzi na wszystko co dotyczy wędkarstwa i ryb. Znajdź swój sposób jak łowić ryby albo pomóż odnaleźć go innym.

3830   26434

Kołowrotki forum, kołowrotki opinie, rodzaje kołowrotkówZapraszamy do Kołowrotki testy forum - naszego wirtualnego przewodnika po świecie kołowrotków wędkarskich, w którym każdy Użytkownik portalu wedkuje.pl może zaprezentować swój ulubiony młynek, lub znaleźć opinię na temat kręcioła, który chciałby mieć. Tu możesz przeczytać co o danym modelu sądzą prawdziwi fachowcy. Tu możesz znaleźć wskazówki dotyczące naprawy i serwisowania swojego kołowrotka. Wejdź i rozgość się.

2790   26600

Przynęty sztuczne forum, woblery forum, obrotówki dyskusjaRynek wędkarski oferuje wiele rodzajów i modeli przynęt sztucznych, a każdego roku pojawiają się kolejne. Do tego ami wędkarze tworzą od podstaw swoje, lub dopasowują do swoich potrzeb te kupione w sklepie. Przynęty sztuczne forum jest podzielonym na typologiczne podrozdziały przewodnikiem po świecie woblerów, twisterów, sztucznych much i wielu innych rodzajów przynęt na ryby. Czytaj więcej....

2764   23765

2360   17009

1879   16508

1669   15125

690   7646

262   2108

181   2905

111   642

0  

Pokaż wszystkie pokoje

Wiadomości

3330   48889

Przepisy wędkarskie forum, Prawo wędkarskie forum, PZW forumWitamy w Prawo i regulaminy PZW - forum, czyli przy wirtualnym stole, przy którym możemy swobodnie i w kulturalny sposób porozmawiać na temat prawo wędkarskie w Polsce, przepisy dotyczące wędkarstwa, karta wędkarska, RAPR i reformy w PZW. Są to tematy i problemy, które dotyczą każdego wędkarza w naszym kraju i niewątpliwie wielu z nas, szuka miejsca i sposobu by podzielić się swoimi przemyśleniami i pomysłami. Miejsce już jest, reszta zależy od Was. Zapraszamy.

2416   18301

PZW wiadomości forum, koła PZW forum, działania pzw opinieWitaj w PZW wiadomości forum wirtualnym pokoju, w którym możemy swobodnie i rzeczowo porozmawiać o tym, co dzieje się w naszych kołach wędkarskich i okręgach PZW. To nie tylko szansa na szersze zaprezentowanie własnej lokalnej aktywności, ale też doskonały sposób by dowiedzieć się, co dzieje się u innych i znaleźć wspólne rozwiązania na wspólne wędkarskie problemy.

2095   57562

Wyprawy wędkarskie forum, miejscówki wędkarskie, miejsca na rybyKażdy lubi wspominać swoje wędkarskie wypady, wracać do nich po czasie i szukać miejsc na nowe wyprawy. Czy nie o to w tym wszystkim chodzi? Może nawet bardziej niż o ryby? Właśnie po to jest Relacje z wypraw forum, miejsce gdzie możemy powspominać i zaplanować razem. Wejdź i rozgość się...

1675   36184

Ochrona środowiska forum, Wędkarstwo ekologiczne forum, kłusownictwo forumWędkarstwo uczy zasad przyrody i wielkiego szacunku do jej praw. W zakładce Ochrona środowiska forum chcemy porozmawiać o tym jak zadbać o wspólne dobro jakim jest otaczająca nas natura, jak w sposób zrównoważony korzystać z jej dóbr i jak walczyć z otaczającymi nas zagrożeniami ekologicznymi. Jak powstrzymać kłusownictwo ryb i poprawić rybostan w Polsce. Zapraszamy do rzeczowej i spokojnej dyskusji. 

1064   13200

767   4049

354   4767

260   6427

221   4944

123   798

70   1596

Pokaż wszystkie pokoje

Łowiska

4487   25566

3703   25604

Wędkarstwo rzeczne forum- Rzeki - Łowiska, Łowienie, Miejscówki, Ryby, przynętyWitamy w Wędkarstwo Rzeczne Forum czyli w miejscu w którym możemy porozmawiać o polskich rzekach i kanałach pod kątem wędkarskim. Rzeczne ryby i techniki ich połowu, nieznane i znane odcinki rzek i kanałów, Wasze ulubione miejscówki, radości i problemy z brzegów płynących cieków w naszym kraju, bez względu na ich wielkość i lokalizację. To wszystko i znacznie więcej znajdziesz w Łowiska - rzeki i kanały - forum

3490   13755

Miejscówki wędkarskie forum - Porady, Przynęty, Zanęty, Ryby, ŁowiskaWody w naszym kraju, na szczęście nie brakuje. Tej większej i tej mniejszej, lokalnej, znanej często tylko niewielkiej grupie wędkarzy. Właśnie o tych lokalnych zbiornikach i regionalnych odcinkach większych rzek, chcemy porozmawiać w zakładce Łowiska w okolicy - forum. To szansa na wymianę wędkarskich uwag i opinii na temat akwenów najbliżej Twojego domu, bez względu na ich wielkość, status i rodzaj. Miejscówki wędkarskie - forum to swoisty wędkarski przewodnik po Polsce.

1169   6629

Stawy Rybne forum - Zbiorniki - Łowiska, Łowienie, Miejscówki, Ryby, przynętyPokój Łowiska - stawy i żwirownie - forum to idealne miejsce by porozmawiać o najmniejszych zbiornikach wodnych w Polsce, rybach w nich żyjących i sposobach ich łowienia. Stawy, żwirownie, glinianki, wyrobiska, to często najbliższe i najbardziej ulubione wędkarskie miejscówki dla wielu z nas. Porozmawiajmy o nich właśnie tutaj.

910   3923

400   1640

273   1436

14   75

Pokaż wszystkie pokoje

Hydepark

2153   98408

Na każdy temat - forumNa każdy temat - forum to miejsce gdzie zmieścisz wszystko, czego nien znalazłeś nigdzie indziej na naszym portalu. Wejdź i znajdź miejsce dla siebie

785   13753

Ciekawostki - forumCiekawostki - forum to miejsce w którym patrzymy na wędkarstwo od strony teoretycznej i artystycznej. Podzielone na cztery działy wędkarskie ciekawostki poprowadzą Was od prawdziwych dziwów natury znalezionych nad wodą po wędkarstwo i ryby w sztuce i kulturze. Czas na Wasze posty....

616   11610

Wedkuje.pl - Waszym zdaniem - forumWedkuje.pl - Waszym zdaniem - forum to przestrzeń w której wymieniamy informacjami i opiniami na temat działania portalu wedkuje.pl oraz życia jego społeczności. Jeśli macie jakieś krytyczne uwagi na temat technicznej lub merytorycznej strony portalu - tu jest miejsce, żeby o nich konstruktywnie porozmawiać. Jeśli macie problemy techniczne z wedkuje.pl, lub coś Wam się nie podoba lub też własnie bardzo podoba na stronie www.wedkuje.pl tu możecie o tym powiedzieć.

136   2027

Gadżety forum, gry forum, forum technologii mobilnychGadżety forum to miejsce przeznaczone do dyskusji o nowościach technologicznych.

130   2479

Piłka nożna forum, forum o piłce nożnej, forum piłkarskiePiłka nożna forum to miejsce przeznaczone dla wszystkich fanów tego sportu, w którym macie możliwość prowadzenia dyskusji na wszystkie tematy związane z piłką nożną. Forum o piłce nożnej pozwoli Ci poznać opinie naszej społeczności o klubach piłkarskich i piłkarzach z całego świata. Odwiedź nasze forum piłkarskie i przyłącz się do dyskusji.

98   1559

Samochody forum, motocykle forum, forum motoryzacyjneSamochody forum to miejsce przygotowane do rozmowy między naszymi użytkownikami na wszystkie tematy związane z samochodami. Tutaj znajduje się także motocykle forum, na którym rozmawiać mogę wszyscy fani tych pojazdów. Forum motoryzacyjne na portalu wedkuje.pl to miejsce, w którym oprócz wędkarstwa rozmawiamy o naszych pojazdach.

81   11010

Muzyka - Koncerty - forumNie możesz żyć bez jej słuchania ale lubisz też dzielić się swoimi nowymi inspiracjami. Wracasz z ryb i chciałbyś pogadać o tym co nuciłeś cały dzień. Po to właśnie powstała ta zakładka Muzyka - Koncerty - forum - rozgość się! 

72   712

Film - Kino - forumJesteś fanem kina, dziesiąta muza to jest własnie to. Kiedy odkładasz wędkę lubisz obejrzeć dobry film nie koniecznie o rybach. Śledzisz aktorskie kariery i nowe produkcje ulubionych twórców filmowych i teatralnych. A może wolisz stare kino, filmy które ogląda się dziesiątki razy i za każdym razem na nowo? Wszystko jedno - witamy w zakładce Film - Kino - forum. Dla wszystkich kinomaniaków, którzy lubią dzielić się swoją pasją

45   1120

Sporty walki forum, Forum o sportach walki, sztuki walki forumSporty walki forum to miejsce przeznaczone do dyskusji o galach boksu, mma oraz o wszelkich wydarzeniach związanych ze sztukami walki. Nasze forum o sportach walki pozwala na rozmowę o dokonaniach polskich i zagranicznych sportowców. Sztuki walki forum na portalu wedkuje.pl.

42   909

Sporty inne - forumSporty inne - forum to miejsce w którym porzucamy rozmowy o rybach i zajmujemy się sportem. Wszelkie dyscypliny sportowe których nie znalazłeś w innych sportowych zakładkach mają tu swoje 5 minut. Sporty zespołowe jak piłka ręczna, siatkówka i sporty indywidualne - spadochroniarstwo, rower górski a nawet turystyka górska. Jeśli czegoś nie znajdziesz, po prostu załóż nowy wątek.

36   512

Sporty motorowe forum, Wyścigi samochodowe forum, wyścigi motocyklowe forumSporty motorowe forum to miejsce przeznaczone do dyskusji na wszystkie tematy związane z wyścigami samochodów i motocykli. Przyłącz się do rozmowy jeśli interesuje Cię wyścigi samochodowe forum. Dla fanów motocykli polecamy wyścigi motocyklowe forum. Wszyscy fani sportów motorowych znajdą tutaj coś dla siebie.

33   728

Sporty zimowe forum, narciarstwo forum, skoki narciarskie forumSporty zimowe forum to miejsce, w którym możesz dyskutować na wszelkie tematy związane z dyscyplinami sportów zimowych. Prowadź rozmowy na narciarstwo forum o dokonaniach naszych sportowców. Sprawdź także skoki narciarskie forum, które są ulubioną dyscypliną sportów zimowych w Polsce.

31   710

Polityka forum, forum o polityce, forum politycznePolityka forum to miejsce, przeznaczone do dyskusji na wszelkie tematy związane z działalnością naszych władz. Forum o polityce na portalu wedkuje.pl pozwoli Ci wyrazić swoje poglądy oraz rozmawiać z innymi członkami naszej społeczności o wielu ważnych tematach. Odwiedź nasze forum polityczne i przyłącz się do rozmowy.

14   243

Sporty wodne - forumWoda to nie tylko ryby. To także wszelkiego rodzaju sport i czynna rekreacja, w której nikogo nie łapie się na haczyk. Kajakarstwo, żeglarstwo i nurkowanie wokół tych aktywności będziemy koncentrować się w zakładce Sporty wodne - forum. Zajrzysz?

Pokaż wszystkie pokoje

Dodaj wątek