Zmiany i ulepszenia na wedkuje.pl

/ 778 odpowiedzi / 31 zdjęć
Jakub Woś


konto vip zostało zlikwidowane taką odpowiedź dostałem od redakcji (2016/08/25 17:36)

spokojny


Kuba pewnoś komuś podpadł że ci VIP'a zabrali :D (2016/09/25 00:20)

Jakub Woś


Kuba pewnoś komuś podpadł że ci VIP'a zabrali :D

Pewnie kilku by się znalazło :) jak to w internetach :) (2016/09/25 14:13)

adler


Więc teraz nie mamy możliwości spojrzenia , CO, KTO, KIEDY, i jak punktował?
  (2016/09/25 16:02)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

kaban


Skoro płaciliśmy za coś czego juz nie ma to co otrzymay wzamian o ile w ogóle będzie jakiś zamiennik.  (2016/09/25 19:58)

u?ytkownik142580


Mam propozycję - może Redakcja pomysli o utworzeniu wątku "POWITALNIA" gdzie "nowi forumowicze" napiszą kilka słów o sobie w formie prezentacji / powitania na tym forum z użytkownikami. Na dzień dzisiejszy jest bałagan i  nie wiadomo nic - ktoś się pojawia jak Filip z konopi".

Druga propozycja - dla "nowych" można by zrobić ograniczenia w postaci blokaby na zakładanie wątków żeby nie bylo tylu jednakowych wątków typu wędka / kołowrotek za 100 itd.
Na dzień dzisiejszy można znaleźć pełno takich pytań / tematów gdzie ceny wędek / kołowrotków rosną co 10zł. 

Trzecia propozycja - zrobić coś w postaci "blokady" , "pokoju dla początkujących", " kwarantanny", "zawieszenia" aby "nowicjusz" nie udzielał się od razu w wątkach tylko poznał zasady poruszania się po forum i trochę poczytał postów zanim zasiądzie do pytań i udzielania się na forum / porad. Choć te porady też są żałosne typu -' tej nie bierz" , "ja bym wziął tą" i tym podobne. Albo posiadacz konta od dziś siada i pisze 40 porad w każdym wątku od silnika spalinowego do doboru spławika podlodowego.

Co Koledzy myslą na temat tych propozycji? 

W moich oczach to forum przestaje przypominać forum dla wędkarzy tylko jeden wielki miszmasz .  (2017/01/14 17:36)

u?ytkownik146847


Nie można nic skopiowanego wkleić , czy można coś z tym zrobić , bo jak do tej pory te zmiany i ulepszenia to idą nie w tą strone (2017/01/15 20:35)

ryukon1975


Żeby było ciekawie to taki komunikat zaczął mi się wyświetlać gdy wchodzę na blogi i temu podobne.;) (2017/01/22 08:33)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

bluehornet


Krzyś, u mnie lepiej ,bo Eset blokuje ;) (2017/01/22 17:20)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

adler


Serwus.
Grzesiu, także mam ESETE i ten sam problem. Omijam to klikając prawy - ZEZWÓL -
Tylko czy to tak ma być końca świata i jeden dzień dłużej?  ;-) (2017/01/22 19:55)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Jakub Woś


ktoś luxisowi bloga zhakował ;) (2017/01/22 20:13)

ryukon1975


Luxowi? Ja bym się tak nie cieszył.:) Czasem jeszcze dla zabawy mnie wyloguje. (2017/01/22 20:31)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik146847


Dzień dzisięjszy z logowaniem to porażka , nie mogłem się zalogować , nowe hasło i blebleble, zalogowany , po wylogowaniu chciałem się ponownie zalogować iiiiiiiiiiiiiiiiii to co mi wyskoczyło to zlew opada , jakieś cyferki (znane mi ale nigdy nie uzywane)login nie taki jaki mam , próbuje się zkontaktować z redakcją i niczego nie mogę znależć , nic mi się nie pokazuje . Czy ktoś może mi podać namiary na redakcje , czas zakończyć tą nerwówkę . Jak k,,,,a nie umieją utrzymać porządku z tym bałaganem to nie utrzymają lodzi na portalu (2017/01/23 21:24)

Tomas81


Co tu się znów dzieje?!!! Co otwieram jakikolwiek wątek to od razu atakuje ta reklama Rybomanii. Ileż to można słuchać/oglądać?!

PS. Uprzedzam porady, uBlocka mam i zawsze działał. (2017/02/04 17:13)

Jakub Woś


U mnie to samo. Chyba przez admina nie jest to traktowane jako reklama. Już mnie to zaczęło odrzucać od całej rybomanii (2017/02/04 19:46)

Tomas81


Co tu się znów dzieje?!!! Co otwieram jakikolwiek wątek to od razu atakuje ta reklama Rybomanii. Ileż to można słuchać/oglądać?!

 

Reklamy już nie ma! Podziękował Radakcji za słuchanie naszego głosu :-) (2017/02/08 19:03)

ryukon1975


Nie można nic napisać bez dziesięciu podejść. Pojawia się hasło Nie jesteś zalogowany!
Czas od czasu następuje wylogowanie z automatu. (2017/02/11 12:59)

JKarp


Czy ktoś może wyłączyć tego samograja ... tej firmy na R?
JK (2017/02/13 14:23)

Jakub Woś


Mi dziś dla odmiany co chwilę włącza sie filmik z jakimiś kroplami do oczu. To na prawdę staje się męczące jak niczego nieświadomy przeglądam sobie wpisy a tu jakiś starazolin ryknie z głośnika. (2017/02/20 13:03)

ryukon1975


Niestety ale te filmy których nie blokuje nawet antywirus to poroniony pomysł. Kiedyś można było przy okazji muzyki z YouTube posłuchać a teraz na siłę takie coś co trzeba jeszcze wyłączyć by jakąś sensowną odpowiedź czy komentarz napisać. Nawet te filmy mi nie przeszkadzają ale ta muzyka zniechęca mocno przed zaglądaniem tu zbyt często. (2017/02/20 13:56)

Jakub Woś


Dziś  dla odmiany od rana wysłuchuję przepisu na kaczke. Żeby te reklamy choć trochę miały wspolnego z wędkarstwem. Coraz bardziej odechciewa sie tego portalu. Dobrze że wiosna tuż tuz (2017/02/24 19:21)

Artur z Ketrzyna


Mam pytanko do Redakcji.
PO CO MI BANER "mego" KOłA PZW NA PIERWSZEJ STRONIE????

Czy myślicie, że tym sposobem zmusicie mnie do pisania co nowych wpisów i wiadomości?
NIE!!!
Do tego koła należę bo należę, ale tak naprawdę rzygam na beton z tego koła. Tak wiec patrząc na pierwszą stronę widząc ten baner, dostaję gorączki.

CZY MOŻNA TO JAKOŚ USNĄĆ. ZROBIĆ BY BYŁO NIEWIDOCZNE??? (2017/05/24 07:15)