Zdjęcie

/ 18 odpowiedzi
Witam brać wędkarsko wiosna już za oknem pomału ruszamy nad wodę z wędko i aparatem łowić i fotografować nasze piękne trofea ,a ja mam problem poszukuje dobrego programu do zmniejszania zdjęć z cyfrówki .Dzięki i pięknych zdjęć:)
u?ytkownik32021


GIMP i żaden photoshop. po pierwsze gimp jest za darmo a ma takie same funkje co ten adobe cały.  (2010/04/05 09:37)

u?ytkownik7555


PAINT

Prosty, zrozumialy i akurat.

W zupelnosci Ci wystarczy (do zmniejszania,pomniejszania)

Pozdrawiam

(2010/04/05 11:04)

gusto


dzięki pozdrawiam gusto (2010/04/05 17:01)

u?ytkownik29889


A ja plecam PhotoScape zmniejszasz rozmiar na jaki chcesz a przy tym zdję cie nie traci na warto¶ci. Przykład w mojej galerii. (2010/04/05 19:44)

u?ytkownik13163


Ja bym ci polecił Bome's Image Resizer ja zawsze nim zmniejszam i co ważne, że można zmniejszyć na raz ile zdjęć chcesz.                                                                  

Pozdrawiam.

(2010/04/06 08:25)

u?ytkownik8975


Panowie nie maj±c nic oprócz kompa i adresu mejlowego ,robi to się tak.Puszczasz fotkę na własny adres a poczta sama poprosi o wybór formatu zdjęcia Zmniejszasz j± do formatu internetowego i wysyłasz.Po odebraniu wiadomo¶ci przesyłasz fotkę na pulpit by była pod ręk±.Wybierasz wędkuję.pl i wybieraj±c galerię lub awatar wklejamy zdjęcie gdzie chcemy.Może to skomplikowane ale nie maj±c programu do obróbki zdjęć............itd.Pozdro. (2010/04/06 15:35)

u?ytkownik10466


K....a  genialne w swej prostocie,ja jako komputerowy imbecyl i zacofaniec,już nie raz włosy z głowy rwałem chc±c co¶ zmiejszyć i nigdy się nie udawało,zawsze jakie¶ badziewiaste fotki rozmiaru znaczka pocztowego mi wychodziły.pozdrawiam (2010/04/06 16:17)

dan984


Polecam osobi¶cie przegl±darkę plików graficznych ACDsee, posiada wiele prostych funkcji do redukcji formatów i innych rzeczy, poza tym poprostu fajna przegl±darka. Ewentualnie 2 której używam to PICASA. Pozdr. (2010/04/06 17:35)

Boberto


.... komplikujecie. Najprostszy sposob zmniejszenia zdjecia to po po prostu edycja tego zdjecia po otworzeniu go przez klikniecie na jago ikone - zdjecie otwiera sie  i na dole (zazwyczaj) mamy ikony obrotu w lewo prawo nastepnie "EDYTUJ OBRAZ" klikamy w edytuj obraz ...po lewej powinna wyskoczyc zakladka z roznymi poleceniami ... tam znajdziecie miedzy innymi :

jasnosc i kontrast, kolor, przytnij,obroc i przerzuc , redukcja czerwonych oczu , ZMIEN ROZMIAR , kopresuj obraz.

... klikamy w ZMIEN ROZMIAR otwiera sie kolejna zakladka  i mamy:
 Rozmiar oryginalny, wstepnie zdefiniowana szerokosc... , i pole wyboru ktore rozwija sie po kliknieciu i tam do wyboru  jak to zdjecie ma byc zminiejszone ... (ilosc pikseli zalezna jest od wielkosci zdjecia  - wiecej pikseli wieksze zdjecie)

...lub z listy ktora jest pod tym polem wyboru wybieramy "wartosc procentowa" podajac o ile procent ma byc zmniejszone zdjecie ... wybieramy i klikamy ok potem zapisujemy zdjecie : "zapisz" lub "zapisz jako" zeby nie stracic oryginalu

... nie potrzebujemy zadnych dodatkowychy programow  duzo to pisania robota banalna ... polecam ...

...

Witam Brać Wędkarsk±±±±±±±±±
...z wędk±±±±±±±±±±±± (2010/04/06 19:56)

robii


witam  ludzie wiecie jak zwiekrzyc transfer fotek na tej stronce (2010/05/04 21:44)

u?ytkownik29889


jaki transfer nic mi o tym nie wiadomo że taki jest (2010/05/04 21:53)

karlik



Nooooooooooooooooooooooooo ... Boberto w końcu znalazł się kto¶ z j.... i wyłożył KAWE NA ŁAWĘ

   Pozdrawiam (2010/05/04 22:06)

u?ytkownik29889


Co¶ nie pasuj± te jaja i kawa. kol ...Boberto... wspominał co¶ o zapomnieniu i co¶ wódkach, a to co innego. :):):):)

Pozdrawiam. (2010/05/04 22:15)

Crea


Painta zdecydowanie odradzam, bo po zmniejszeniu zdjęcia i ponownym zapisaniu zdjęcie straci dużo na jako¶ci. Osobi¶cie używam ACDSee Photo Manager, przyjazny w obsłudze i ma ciekawe opcje obróbki zdjęć. Otwiera nawet pliki .psd. Poza tym GIMP, PhotoFiltre (2010/05/04 22:48)

Boberto


mozna powiedziec poezja z tomu "Jaja, kawa i ława" (2010/05/05 09:28)

Blacha


http://www.jak-zmniejszyc-fotke.pl/

polecam tę stronkę my¶le ze każdy da sobie z tym radę (2010/05/07 21:19)

bonek18


A ja Polecam program IrfanView.Jest prosty w obsłudze i można dokładnie zmniejszyć zdjęcie co do piksela albo do wybranej ilo¶ci kilobajtów.Jest on darmowy, ja przy wrzucaniu zdjęć korzystam tylko z niego.Pozdrawiam (2010/05/08 09:39)