Zasiadka karpiowa na zb. Jeziorsko

/ 7 odpowiedzi
Witam kolegów mam pytanie odnośnie Zbiornika Jeziorsko,czy jest tam jeszcze szansa na za siadkę karpiową ? Jeżeli tak to w jakie rejony zbiornika się udać ? Zgóry dziekuję i pozdrawiam.
spines21


http://forum.wedkuje.pl/post/zalew-jeziorsko-i-zbiornik-proba/758101 (2016/07/27 10:33)

Haryyy5


A ja ostatnio rozmawiałem nad wodą z gościem,  któremu zdarza się łowić na jeziorsku i mówił że nie jest tak źle, ponoć na amura warto się ustawić. Jak jest nie wiem, piszę co słyszałem. Aczkolwiek mówił tez że nie fajna atmosfera, miejscowi roszczą sobie prawa do "swoich miejscówek" i bywa nieprzyjemnie. Generalnie jak coś o jeziorsku się słyszy to raczej negatywy.  (2016/07/27 11:22)

roobcio


Jeziorsko to wędkarska pustynia. Nikt tam nie rości sobie praw do żadnych miejscówek bo nie ma tam ryb. W zeszłym roku na kilka wypadów nad Jeziorsko złowiłem jednego niewymiarowego klenia i w tym roku odpuściłem sobie ten zbiornik. Zdecydowanie nie polecam. (2016/07/28 18:04)

roobcio


A może ktoś inny wypowie się na temat rybostanu Jeziorska. Wprawdzie w ubiegłym roku nie połowiłem na Jeziorsku ale dwa lata temu jesienią w Pęczniewie była zabawa z rybą. Może zrobiłem błąd że uparcie w ubiegłym roku jeździłem do Pęczniewa??? Postanowiłem w tym roku dać Jeziorsku jeszcze jedną szansę. Myślałem o dwóch wariantach - spinning w woderach w dół rzeki od mostu we Włyniu w kierunku rezerwatu ewentualnie feeder w Siedlątkowie lub Popowie. Z tego co wiem brzeg w Siedlątkowie i Popowie to stroma skarpa, więc może tam sięgnę feederem głębszą wodę??? Ktoś coś podpowie??? (2016/08/12 13:15)

roobcio


http://www.pzw.org.pl/47/wiadomosci/144579/60/zakaz_odlowow_sieciowych_na_zb_jeziorsko_

Lepiej późno niż wcale. Szkoda tylko że zakaz wprowadzony dopiero teraz gdy Jeziorsko jest przetrzebione przez rybaków w sposób maksymalny. swoją drogą to jakiś absur - brać pieniądze na zarybienia i umozliwiać rybakom odłów ryb sieciami... (2017/02/13 19:50)

z@mela


na Jeziorsku są  karpie ?  skąd  jak to zbiornik retencyjny na wielkiej nizinnej rzece  a ich chyba  sie  paszakami nie zarybia hmmm może  kaczki przeniosły ikrę z Azji ? (2017/02/14 10:12)

Haryyy5


Karpiem zasypują każdą kałużę obecnie (2017/02/14 12:16)