Zakup zestawu- leszcz,l in, węgorz, sum

Witam Wszystkich jestem nowym użytkownikiem tego forum jednakże tematów trochę poczytałem i nie bardzo moge coś znaleźć otóż chciałbym kupić dwa feedery i jedną wędkę składową picker lub coś innego. Otóż łowie kilka lat wędkami teleskopowymi gruntowymi słabej jakości i jakaś tam spławikówka od tamtego roku bardzo się wciągnałem w wędkarstwo po wybudowaniu włąsnego pomostu i mocno zacząłem się tym interesować. W moim akwenie poluje na leszcza i lina z gruntu ponieważ jest go bardzo mało zazwyczaj 1-2kg, z gruntu również złowiłem pare razy sumy do 7 kilo i węgorze. Otóż chiałbym po kilku latach poznnania już akwenu zapolować na leszcze z drgająca szczytówką spodobało mi się ta metoda i jest bardziej precyzyjna niż tradycyjne bombki . Moje zestawy na leszcze to rzuty przeważnie 30 40 gramowym koszykiem plus zanęta dlaczego, ponieważ około 50 metrów może troche więcej znajduje się rów do którego zawsze staram się dożucić, zatem chciałbym zakupic dwie wędki cena jednego zestawu do 600 zł z kołowrotkami które sprawdza sie na łowienie leszcza lina a czasami po przerobieniu zestawu na węgorza i sumika, do tego na moim akwenie znajduje się niewielki wodospad który płynie z elektrowni duży uciąg i chciałbym zapolować tam na większą rybe z łodki. Zatem feedery i kołowrotki którymi dorzuce daleko i precyzyjnie i sama wędka dobrze będzie się sprawować na jeziorze delikkatny nurt nie wchodzi w gre połowy na rzece jednakże sporadycznie połowy przy wodospadzie. Kolejna wędka jak mnie interesuje to coś delikatnego wraz z kołowrotkiem na linka leszcza metodą spławikową na wody płytkie coś delikatnego raczej do połowu z łodzi ale i z brzegu też Na ten zestaw chciałbym wydać do 400 zł.Uprzejmie prosze o pomoc znawców gdyż czasu na zakup przed sezonem zostało mało. Dziękuje za każdą rade