Z wędkami na Śląsku - relacje wędkarskie

/ 7685 odpowiedzi / 692 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

perwer


A tu mój kompan,który za towarzystwo dostał troche kukurydzy i miał co nosic do spiżarni ... (2011/08/01 20:52)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

dario35


jesli staw na swionach to jak mniemam matylda szczupaczka dostatek a pogoda na szczupala idealna cieplo pochmurno i opady ,a szczupaczek ledwo bo ledwo ale miarowy LECZ NAJWIEKSZYM CHONOREM DLA ZWYCIEZCY JEST DAROWANIE ZYCIA PRZECIWNIKOWI ,gratki perweros za postawe prawdziwego wedkarza (CIEKAWI MNIE CZY JACYS MIESIAZE EMERYCI TO WIDZIELI I SIE OBLIZYWALI ) (2011/08/01 21:08)

perwer


jesli staw na swionach to jak mniemam matylda szczupaczka dostatek a pogoda na szczupala idealna cieplo pochmurno i opady ,a szczupaczek ledwo bo ledwo ale miarowy LECZ NAJWIEKSZYM CHONOREM DLA ZWYCIEZCY JEST DAROWANIE ZYCIA PRZECIWNIKOWI ,gratki perweros za postawe prawdziwego wedkarza (CIEKAWI MNIE CZY JACYS MIESIAZE EMERYCI TO WIDZIELI I SIE OBLIZYWALI )



Emeryt jakby to widział, byłby wstanie jeszcze wskoczyc za nim ,puki słaby.Na pewno do  trzeciej zamrażali pośród 40 kilo karpia szło by go jeszcze wcisnąc.

Pogoda jak wspomniałeś na szczupłego idealna,branie za braniem i praktycznie wszystkie takie 40+... Ładna płoc współpracowała.....szło by do wieczora jeszcze coś ciekawego wychaczyc,ale sucho miałem już w gardle ,a piwo w lodówce zimne czekało...

(2011/08/01 21:22)

dario35


jesli staw na swionach to jak mniemam matylda szczupaczka dostatek a pogoda na szczupala idealna cieplo pochmurno i opady ,a szczupaczek ledwo bo ledwo ale miarowy LECZ NAJWIEKSZYM CHONOREM DLA ZWYCIEZCY JEST DAROWANIE ZYCIA PRZECIWNIKOWI ,gratki perweros za postawe prawdziwego wedkarza (CIEKAWI MNIE CZY JACYS MIESIAZE EMERYCI TO WIDZIELI I SIE OBLIZYWALI )



Emeryt jakby to widział, byłby wstanie jeszcze wskoczyc za nim ,puki słaby.Na pewno do  trzeciej zamrażali pośród 40 kilo karpia szło by go jeszcze wcisnąc.

Pogoda jak wspomniałeś na szczupłego idealna,branie za braniem i praktycznie wszystkie takie 40+... Ładna płoc współpracowała.....szło by do wieczora jeszcze coś ciekawego wychaczyc,ale sucho miałem już w gardle ,a piwo w lodówce zimne czekało...


Panowie a emeryt to jakiś wygłodniały debil że tak się o nich wypowiadacie?
Hamujcie trochę.

nie wyglodnialy debil tylko pazera wedkarska ktora placi polowe skladki a zabiera wiecej niz mu sie przysluguje a przez takich jelopow niemamy co lowic dosc sie naogladalem takich scenek typu zenek dawaj mom dwa jak sie uwiniesz to cie na moje miejsce wpuszcza ,abo drugi tekst ku....wa ino 100 kilo wpusciyli co za ciu..le za co jo placa WIEC TERAZ JUZ ZNASZ ZRUDLO MOJEJ NIENAWISCI DLA SENIOROW PSELDO WEDKAZY .Ktos kiedys napisal kill i gril a dla emerytow to kilerka i patelka ,niewazne czy to kaper czy szlaj jak go chyci emeryt to z wody baj baj (2011/08/01 21:52)

perwer


Misiek z kąd ty znasz takie rymowanki hehe.....znamy życie,widzieliśmy swoje,no ale...

Jest jak jest ....na szczęście mamy swoje miejsca ...

(2011/08/01 22:09)

Diablo


Panowie hamujcie proszę emocje:) nie wszyscy emeryci są tacy źli jak opisujecie. To że kilku takich zapewne widzieliście nie oznacza że to jest wpisane w charakterystykę bycia emerytem. Emeryci to też porządni ludzie, bardziej doświadczeni. (2011/08/01 22:10)

zbynio5o


A jo bych chcioł już być na pensyji :) 4,200 zł na miesiąc i niech sie dzieje co chce :)))

Pławki do teraz.   Kilkanaście płoci i krasnopióre, takie wielgie .

Bajtel sie obok bawił wędką i zapioł karpia. Boroczek niemiał szans go wyciągnąć bo hamulec był na maksa przykręcony. Zerwał zestaw.

Ale to jeszcze nie te dni. Pozdrówka.

(2011/08/01 22:20)

perwer


Jak ktosik wypad zrobił jakiś ciekawy niech coś naskrobie...kaj i co ciekawego sie dzieje....emeryci też mile widziani.

Wiem że sie nie chce,ale będzie wiadomo kaj pojechac...ja na priva każdemu kto chce moge udzielic wszelakich szegółow z różnych łowisk---jak mam wiedze oczywiście---

(2011/08/01 22:22)

perwer


A jo bych chcioł już być na pensyji :) 4,200 zł na miesiąc i niech sie dzieje co chce :)))

Pławki do teraz.   Kilkanaście płoci i krasnopióre, takie wielgie .

Bajtel sie obok bawił wędką i zapioł karpia. Boroczek niemiał szans go wyciągnąć bo hamulec był na maksa przykręcony. Zerwał zestaw.

Ale to jeszcze nie te dni. Pozdrówka.


A ja bym Zbynio nie chciał żebyś był na pezyji 4,200 bo byś na wszystkich zarybieniach siedzioł...he he.... i co ja bym chytoł ja tak dobry wedkarsz obstawił by stawy... (2011/08/01 22:25)

dario35


Misiek z kąd ty znasz takie rymowanki hehe.....znamy życie,widzieliśmy swoje,no ale...

Jest jak jest ....na szczęście mamy swoje miejsca ...



perwer a wiysz co to szlaj abo blaj taki maly quiz do wszystkich slonzokow (2011/08/01 22:28)

zbynio5o


Misiek z kąd ty znasz takie rymowanki hehe.....znamy życie,widzieliśmy swoje,no ale...

Jest jak jest ....na szczęście mamy swoje miejsca ...



perwer a wiysz co to szlaj abo blaj taki maly quiz do wszystkich slonzokow 


Zgaduje : węgorz, bo sie szlajo :)))

(2011/08/01 22:42)

perwer


Misiek z kąd ty znasz takie rymowanki hehe.....znamy życie,widzieliśmy swoje,no ale...

Jest jak jest ....na szczęście mamy swoje miejsca ...



perwer a wiysz co to szlaj abo blaj taki maly quiz do wszystkich slonzokow 


Zgaduje : węgorz, bo sie szlajo :)))



ha ha ha szlaja możesz chycic tylko za jaja , a jaja ma tylko lin... (2011/08/01 22:50)

perwer


Oprócz miska--zgadnie ktoś co to za ryba wentylator? he he (2011/08/01 23:02)