Wymiana przelotki w feederze

/ 6 odpowiedzi
Ostatnio nieostrożnie transportowałem swoje wędki i w jednej z nich wygięła się przelotka i wypadła z niej wkładka. Wędka to Mikado Golden Bay 3,9m c.w. 140g. Chciałbym, aby przelotka i jej oplot nie różniły się od oryginału. Może gdzieś w W-wie jest serwis lub osoba, który mogłaby się tym zająć? Macie jakieś propozycje?
Moczykij70


Serwis Mikado masz w Łomiankach:

Abramis Sp. z o.o.
ul. Łąkowa 52a,
05-092 Łomianki


  • tel: +48 (22) 732-71-01
  • e-mail: serwis@abramis.com.pl

Ostatnio korzystałem z ich usług. Dokupiłem złamaną sekcję do feedera. Na chwilę obecną złego słowa o nich powiedzieć nie mogę.


Pozdrawiam.

(2014/08/07 12:53)

Artur z Ketrzyna


Ostatnio nieostrożnie transportowałem swoje wędki i w jednej z nich wygięła się przelotka i wypadła z niej wkładka. Wędka to Mikado Golden Bay 3,9m c.w. 140g. Chciałbym, aby przelotka i jej oplot nie różniły się od oryginału. Może gdzieś w W-wie jest serwis lub osoba, który mogłaby się tym zająć? Macie jakieś propozycje?

Wypadła z niej wkładka. Masz ją?
Wyprostuj pierścień i osadź ją z powrotem...

Jak byś dał fotę uszkodzenia i montażu przelotki. To można by było ci podpowiedzieć coś... (2014/08/07 18:39)

przemo1980


Serwis Mikado masz w Łomiankach:

Abramis Sp. z o.o.
ul. Łąkowa 52a,
05-092 Łomianki


  • tel: +48 (22) 732-71-01
  • e-mail: serwis@abramis.com.pl

Ostatnio korzystałem z ich usług. Dokupiłem złamaną sekcję do feedera. Na chwilę obecną złego słowa o nich powiedzieć nie mogę.


Pozdrawiam.

Kontaktuj się z serwisem. Myślę ,że nie będzie problemu z naprawą. (2014/08/07 23:05)

saviano


Dzięki Koledzy za namiary, nawet nie pomyślałem o Nich... Wczoraj zawiozłem sekcję do naprawy. Przelotka była tylko nieco wygięta, ale nie uszkodzona (załączone foto). Wkładki ceramicznej niestety już nie znalazłem. Dzisiaj z samego rana telefon, że sekcja naprawiona w ramach gwarancji już czeka na odbiór :-) No szykowałem się na wydatek rzędu kilku złociszy, a tu miła niespodzianka.
Weekend zapowiada się po prostu super. Córka jedzie do chrzestnej na cały długi weekend, żona książki do czytania ze sobą zabiera na wyprawę wędkarską a ja mam cały weekend może się nasycę trochę...

Pozdrawiam i polecam! (2014/08/12 09:15)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Artur z Ketrzyna


I to jest serwis. Nie jak niektóre sklepy...


By długo służyła życzę. (2014/08/12 16:24)

cyprys19


Znam SŁAWKA ZIELIŃSKIEGO z Żelaznej osobiście,konserwuje i naprawia mój sprzęt od kilku sezonów i z pełną odpowiedzialnością mogę polecić jego usługi. Pan SŁAWEK pracował przez kilka lat w serwisie schimano ( w firmie normark) więc doświadczenie ma ogromne,konserwuje i naprawia kołowrotki,naprawia przelotki,pęknięte blanki, wklejki,uchwyty itp. posiadam dwie catany schimano, w których zrobił wklejki i jestem z nich bardzo zadowolony bo za niewielką kaskę mam super kije do jigowania,a z tego co się orientuję niema problemu z naprawianiem sprzętu z "wysokiej półki" typu daiwa,schimano,fenwick.Do tego bardzo przystępne ceny i dobry kontakt, istnieje możliwość wysłania sprzętu po wcześniejszej konsultacji telefonicznej.POLECAM ps. jak ktoś potrzebuje oto nr.532-510-800 (2015/08/21 23:51)