Wodery-co kupić-doradźcie.

/ 11 odpowiedzi
Witam. Mam pytanko - noszę się z zamiarem kupna woderów gdyż moje się zużyły. Poradźcie coś jakąś markę. Znalazłem wodery polskiej firmy AiT z Krakowa ale nie wiem jak spisały y się w praktyce. Dziękuję za wszelką pomoc
Jay


Najlepsze wodery z jakimi miałem do czynienie, to polskie wodery marki stomil-fagum http://www.fagum-stomil.com.pl/index_pl.php?t=obuwie&prod_id=58 . Wykonane są z grubej czarnej gumy, powinny wytrzymać spokojnie kilka lat. Poprzednie wodery Lexpo przetarły się na wysokości kolan po trzeciej wyprawie na ryby. Jaxony i jakieś inne z cienkiej gumy co kilka wypraw pękały na zgięciach. (2010/12/10 17:08)

kazek71


Co do lexpo i jaxsona to się zgodzę nie brałem ich po uwagę. Co do stomila to brałem też po uwagę tak samo jak cormorana. (2010/12/10 18:46)

Jay


Niewiem jak Cormorany wyglądają jakościowo ale ja bym nieryzykował wywalenia kasy w błoto. Stomil to jest pewniak. (2010/12/11 16:01)

Strzegom


Wybierając wodery dobrze by było zastanowic sie gdzie i jak intensywnie w nich bedziemy łowic.To jest podstawa.Wodery musza byc najlepiej lekkie bysmy sie w nich nie meczyli.Łowiłem juz w gumowych,neoprenowych i z goreteksu.Te ostatnie najlepiej sie sprawdzaja podczas łowienia w górskich rzekach podczas ekstremalnego ich użytkowania.Neopreny nie wytrzymały sezonu a oddychajace vision 3 sezony.Zgubił je mój nałóg (papierosy).Teraz mam jaxona oddychajace i dają rade. (2010/12/11 21:11)

adrianek19921


witam panowie czy do 100 zł dostanę jakieś wodery nadające się do łowienia w jezior? czy raczej musiałbym zainwestować większą kwotE? (2011/02/05 11:48)

adrianek19921


halo jest tu k***a kto mi coś doradzi lub pomoże!!!??? (2011/02/05 18:04)

Chomikus


Zgadzam się z tym co napisał  Jay. Użytkuje takowe wodery już chyba ze 3 sezony i nic się z nimi nie dzieje a koszt to zaledwie 90 zł :) (2011/02/05 20:58)

u?ytkownik74867


Nie ma się co rozpisywać. Lexpo i Jaxon jest do bani. Osobiście mogę polecić zarówno wodery jak i spodniobuty Ocean !!! Miałem kiedyś Oceany i trochę mi się zeszło zanim je zniszczyłem, a nie oszczędzałem ich ! Polecam je z pełną odpowiedzialnością ! Pozdrawiam. (2011/05/09 18:41)