Wobler łamany

/ 13 odpowiedzi
Witam,
Pierwszy raz na forum i pierwsze pytanie.Na początek link do mojego postu:http://allegro.pl/wobler-lamany-10cm-17gr-i2991002945.html
1-co to znaczy MATERIAł (ABS)2-czy to jest łowny wobler bo cena jest lepsza od tych firmowych z CHIN.3-czytałem opinie o sprzedawcy a dokładnie kilka z nich wyjaśniło mi jakość tych woblerów i prace w wodzie.4-gdzie ten koleś łapie takie ryby?
5-no i najważniejsze jakiego mam  kupić.
Dziękuję za pomoc
maanuaal


tez własnie rozwazam kupno tego woblera poniewaz bardzo realistycznie "chodzi" lecz mam watpilowsci czy to nie jest jakis kit poniewaz sprzedawca zamiescil zdj na ktorych pokazuje okazy " ktore złowil przy pomocy tego woblera " piekne szczupaki ALE na zdjeciach widac naprawde, wystarczy sie przyjrzec ze owa przyneta została zwyczajnie włozona do paszczy szczupaka (2013/02/02 18:52)

ryukon1975


tez własnie rozwazam kupno tego woblera poniewaz bardzo realistycznie "chodzi" lecz mam watpilowsci czy to nie jest jakis kit poniewaz sprzedawca zamiescil zdj na ktorych pokazuje okazy " ktore złowil przy pomocy tego woblera " piekne szczupaki ALE na zdjeciach widac naprawde, wystarczy sie przyjrzec ze owa przyneta została zwyczajnie włozona do paszczy szczupaka








To się nazywa marketing i reklama.:) (2013/02/02 19:28)

relax2011


Witam,
Fajnie że się wypowiadacie ale nikt mi nie odpowiedział na moje  pytania.25zł to nie majątek w porównaniu do woblerów łamanych YO-ZURI czy CORMORAN 50zł albo więcej a pewnie z tej samej fabryki.A co do tych zdjęć to taki pewien bym nie był bo jakby to była celowa reklama to dlaczego tylko kilka zdjęc jest z tym wobkiem? A niektóre są bardzo niewyraźne.Pytanie teraz jakiego kupić ? Mi się podoba ten z nr 1 albo 3 czy to dobry pomysł? A łowię w rzece i skoro to wobler tonący to dla mnie idealnie bo ja łapie przy dnie.
Dzięki za wszystkie sugestie (2013/02/02 20:43)

Draq


Ja bym tego nie kupił tylko dołożył 10zł i kupił jakiegoś łamańca savage gear. (2013/02/02 20:51)

arielos24


To straszna tandeta bo łączenia są plastikowe więc pierwsze branie i masz po przynęcie szkoda wydawać kasę już lepiej salmiaka kupić :) (2013/02/02 21:05)

relax2011


Witam,

20 lat temu do napędu motorów używano paska klinowego a nie łańcucha stalowego i tak jest do dziśaj. Więc teoria że sie coś urwie jest kompletnie bezzasadna. A PASY BEZPIECZEŃSTWA ILE TON WYTRZYMUJĄ PODCZAS ZDERZENIA A SĄ BARDZO CIEŃKIE.

CYTAT

Ja bym tego nie kupił tylko dołożył 10zł i kupił jakiegoś łamańca savage gear.

Ale cena jest nie adekwatna 36zł i tylko 4-o częściowy i kiepska kolorystyka, a wiadomo że im więcej części tym bardziej naturalna praca. I napewno jest z CHIN.

Czy wkońcu ktoś mi podpowie jaki kolor jest najlepszy bo  widze że wszyscy komentują ale nikt tego nawet nie widział a tym bardziej łapał na tego woblera!!!!!!!!

Wiem żę są inne przynęty ale tych nigdzie w Polsce nie znalazłem i może to jest klucz do sukcesu w naszych przełowionych wodach COŚ NOWEGO,INNEGO.

Pozdrawiam (2013/02/03 11:24)

adam-konopnicki


Skoro 25zł to nie majątek to go kup i wypróbuj. A co do koloru to nie wiem, zastanów się czego u Ciebie w wodzie pływa najwięcej i dopasuj kolorystykę woblera do niego. (2013/02/03 13:50)

esox61


Spróbować zawsze można, jak się jeden sprawdzi można kupić więcej. Ja jednak wolę wlasne wyroby :))) (2013/02/03 17:31)

relax2011


Witam,
Nareszcie te dwie ostatnie odpowiedzi na to czekałem prawie to o co mi chodziło bez zbędnych uwag i sugesti kupna droszych no i firmowych. Firmowych i dobrze reklamowanych o niesamowitych własciwościach???????????????Więc postanowilem kupić dwa woblery nr 1 i 3 tz 1 jest dla mnie a nr 3 dla kolegi koszt wysyłki na dwóch więc woblerek wyjdzie tylko 28zł.Jutro zamawiam i jak dostane to na pewno wypróbuję jak pływa.
Ale jeśli ktoś ma jakieś sugestie to jestem otwarty na wszelką krytyke łowie tylko 2-3 lata na spinning.
A moja żona mówi że i tak wydaję za dużo na te przynęty. Naprawde nie wiem o co jej chodzi??????????????????????????????????????????????????????????????????????????Przecież koszt wysyłki jest na dwóch?????????????? 
Pozdrawiam (2013/02/03 22:08)

grisza-78


Po pierwsze ; teraz prawie wszystko jest z Chin ( popatrz choćby na niemieckie firmowe obuwie sportowe, czy sprzęt audio i zobacz co jest napisane po słowach "  made in....."
Po drugie ; ten wobler może być bardzo skuteczny, albo będzie kompletną klapą.
Jeśli ktoś na niego łowił ( tak, jak sprzedawca ) i akurat złowił swojego życiowego szczupaka, to zawsze będzie twierdził, że to najlepsza przynęta na szczupaki. I nieważne, że zdecydował przypadek, że akurat duży szczupak wziął na tę przynętę, kiedy pewnie wziąłby też np na jakieś kopyto.
Moim zdaniem, jeśli podoba ci się ten wobler, to po prostu go kup, przetestuj i będziesz mądrzejszy o nowe, własne doświadczenie. Pozdro! (2013/02/04 08:11)

relax2011


Witam,
Dzieki bardzo za odpowiedź. To fakt obuwie i nie tylko znane marki z ????????????? itd.Albo niemieckie auto z elektronikom z Chin  ale i tak Niemieckie tak się przyjeło i tak pewnie zostanie to nie to co mercedes W124 ale kiedy to było. Nawet ja mam Honde z UK. Lipa straszna po 2-ch latach rdza ale jak by co to Japończyk.
Do sedna dwa woblerki zamówione nr 1 i 3 .A teraz pozostało poczekać i samemu się przekonam czy taka lipa czy?????????Tylko gdzie teraz testować w wannie??????
Jak ktoś będzie ciekawy jak wygląda naprawdę ten wobler to mogę napisać a i najważniejsze czy i jakie obciążenie wytrzyma.
Pozdrawiam (2013/02/04 20:15)

relax2011


Witam,
Ponieważ dostałem kilka wiadomości dotyczących tego woblera to odpowiadam do wszystkich.Tak warto było go kupić,na żywo jest o niebo lepszy od zdjęcia. Jakość wykonania BAJKA mimo iż jest z Chin. Kotwice i kułka łącznikowe bez zastrzeżeń. Zawieśiłem na nim 4-o pak pepsi czyli 8l i nic nawet jak trząsłem łączenie między segmentami jest bardzo mocne. Co więcej postanowiłem sprawdzić ten twardy materiał ABS i stanołem na nim w butach i nic jest pełny w środku a nie pusty. A pływa jak normalna ryba (sprawdzałem w wannie) bo nie miałem gdzie,ale to nadrobie.Więc teraz tylko został test w realnym zbiorniku wodnym.
Pozdrawiam (2013/02/10 15:49)

jasin7


Odswiezam temat. Relax jakie refleksje po sprawdzeniu na wodzie? (2014/12/20 17:37)