Wisła Grochale przy główce

/ 3 odpowiedzi
Prosze o podpowiedz gdzie najlepiej wędkować na wiśle?Byłem w miejscowości grochale łowiłem przy główce na spokojnej wodzie,a efekty marne.
jablona stw


Ja na Wiśle nie wędkuje alee brat który mieszka w Tarnobrzegu łapie tam niezłe rybki :) wiedz na razie nic nie będę radził dopóki sam tego nie sprawdzę ;) xD Pozdrawiam (2009/06/16 19:46)

coralgol73


Ja też jeżdże na grochale. Jesienią można tam trafić ładnego sandaczyka. Tylko presia wędkarska jest zbyt duża. (2009/06/17 21:09)

domin


Wisła na Grochalach to kawałek dobrej wody, więc dobrze wybrałeś ale presja wędkarska szczególnie w sezonie jest duza. Do tego połowy rybackie :/ Słyszałem, że białorybu można tam połowić. Ja pokazuję się tam na wiosnę kiedy jeszcze nie ma zbyt wielu grunciarzy a następnie dopiero na jesieni. Na spinning można utrafić bolenia. Jesienią to łowisko sandaczy. Można też próbować na starorzeczach, szczególnie na wiosnę.
Ja jednak odłożyłem te łowisko na drugi plan właśnie ze względu na presję wędkarską i rybaków, które czynią swoje. (2009/06/23 12:13)

Wedkuje.pl poleca

Aplikacja