Rekordowy karp lub amur - ciekawostki i okazy

/ 969 odpowiedzi / 91 zdjęć
wasz rekordowy karp lub amur ??? zdjęcia mile widziane :) jesli chodzi o mnie karp 15,26 kg amur 13 kg. pozdrawiam.

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

evil14


Wedkuje od roku (maxumalnie od roku) :) i dotychczasowy rekord to karp w granicu 4 kg :) na amura jeszcze nie trafiłem. Myśle ze w najbliższym czasie uda mi sie pobić ten rekord, i wyłowić jakiegoś ładnego Amurka. :D

 

Pozdrawiam :)

(2012/07/14 18:21)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

rolo81


16 kg rzeka odra (2012/07/15 09:38)

mazak33


wasz rekordowy karp lub amur ??? zdjęcia mile widziane :) jesli chodzi o mnie karp 15,26 kg amur 13 kg. pozdrawiam. sliwa jako karpiarz napewno masz zdjecia. powrzucaj je tu, chetnie poogladamy
(2012/07/15 10:44)

u?ytkownik39933


wasz rekordowy karp lub amur ??? zdjęcia mile widziane :) jesli chodzi o mnie karp 15,26 kg amur 13 kg. pozdrawiam. sliwa jako karpiarz napewno masz zdjecia. powrzucaj je tu, chetnie poogladamy

moge cos wrzucić ale nie moge zmniejszyc bo nie mam programu (2012/07/15 12:54)

mazak33


aha ale jak bedziesz mial to wrzucaj. ja tez tu bede wrzucac to co uda mi sie zlowic. amura jeszcze nie mialem (2012/07/15 13:58)

QBS


wasz rekordowy karp lub amur ??? zdjęcia mile widziane :) jesli chodzi o mnie karp 15,26 kg amur 13 kg. pozdrawiam. sliwa jako karpiarz napewno masz zdjecia. powrzucaj je tu, chetnie poogladamy

moge cos wrzucić ale nie moge zmniejszyc bo nie mam programu




Irfanview - mały, prosty i darmowy. (2012/07/15 14:39)

Maly123


Rolo piękny amurek (może amurzysko) jak coś to sorki za błędy :)
Nie jestem karpiarzem , i wędkuję dopiero ponad rok ale mój największy karpik miał 60cm równiutkie :P

http://i46.tinypic.com/kaq79.jpg 60cm.

http://i46.tinypic.com/121x65k.jpg 55cm.




nie śmiać się z min zjechany byłem cały dzień w słońcu :) (2012/07/15 16:16)

Maly123


http://s1.zmniejszacz.pl/107/dsc00211__160029.jpg

http://s1.zmniejszacz.pl/107/dsc00176__439536.jpg (2012/07/15 16:24)

Maly123


Kurcze sorki za spam nie wiem co się dzieje :/ (2012/07/15 16:24)

mazak33


11kg 13 w piatek (2012/07/15 20:42)

u?ytkownik115029


Tych ryb nie ma w Polsce i te ryby zupełnie się nie liczą . Nie mają żadnego znaczenia biologicznego , oprócz tych wymyślonych przez człowieka , który je kiedyś  w polskich wodach , z różnych względów umieścił . Jak dla mnie - złowić dużą rybę , wpuszczoną kiedyś przez człowieka , to żadna przyjemność .
Karpiu stań się na powrót sazanem . amurze wracaj do Azji , gdzie twoje miejsce .
Giń przepadnij azjatycka ichtiofauno i nigdy do Polski nie wracaj .
Miejsce amurów tych pięknych ryb jest w Azji , zaś  miejsce genów  karpia - wyłącznie w chromosomie sazana : ryby niewielkiej w porównaniu do hodowlanych opasów uzyskanych na drodze genetycznej selekcji . (2012/07/15 21:11)

JKarp


CześćTobie przeszkadzają karpie a mnie przeszkadzasz Ty swoim głupim, bezsensownym wtrącaniem się w każdy temat, a w szczególności w tematy o karpiach.Po co to robisz? Jakieś problemy z młodości czy byłeś zawsze bity przed obiadem ?Jak masz tyle odwagi, żeby wtrącić się w watek i go popsuć to miej też odwagę pokazać swoją twarz i się przedstawić z imienia i nazwiska. Jesteś jak dla mnie zwykłym tchórzem negującym wszystko i wszystkich mających inne zdanie od Twojego. Z tego powodu, że jesteś anonimowy na portalu bawi Cię sianie dymu w każdym wątku oraz zakładanie kilku kont z których piszesz.JK (2012/07/15 21:27)

maras74


Cześć Janusz!Olej gościa, on się napawa jak mu ktoś odpisze.A swoją drogą moje karpie. ten był mały ale cieszył, niecałe 8kg (2012/07/15 21:58)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik115029


CześćTobie przeszkadzają karpie a mnie przeszkadzasz Ty swoim głupim, bezsensownym wtrącaniem się w każdy temat, a w szczególności w tematy o karpiach.Po co to robisz? Jakieś problemy z młodości czy byłeś zawsze bity przed obiadem ?Jak masz tyle odwagi, żeby wtrącić się w watek i go popsuć to miej też odwagę pokazać swoją twarz i się przedstawić z imienia i nazwiska. Jesteś jak dla mnie zwykłym tchórzem negującym wszystko i wszystkich mających inne zdanie od Twojego. Z tego powodu, że jesteś anonimowy na portalu bawi Cię sianie dymu w każdym wątku oraz zakładanie kilku kont z których piszesz.JK

Nie wiem o co ci chodzi . Mam prawo wyrazić swoje zdanie , zwłaszcza  gdy w zapamiętały , systematyczny , konsekwentny  sposób korzystam z wrodzonej szczerości i umiejętności mówienia ludziom prawdy prosto w oczy (  jestem 100 % weredykiem ).
Nazywanie mnie tchórzem , niewybredne aluzje na temat kompleksów czy rzekomej traumy  z dzieciństwa , to już nic więcej jak tylko prostacka prób  zaszczucia oponenta (czyli w tym wypadku mnie ) . Naprawdę uważam ,że to właśnie twoje ostatnie wystąpienie w tym wątku - należy uznać za wybryk poniżej jakiegokolwiek poziomu.Nie wiem czym cię tak obraziłem i w jaki sposób tego dokonałem,że aż tak bardzo mi złorzeczysz ? W moich wcześniejszym wpisie nie ma przecież ani słowa na twój temat .
Pozdrawiam - Veratrum. (2012/07/15 22:06)

Sitownik


...i mój rekord 18,9










Moge spytać na co ? (2012/07/15 22:11)

JKarp


CześćTobie przeszkadzają karpie a mnie przeszkadzasz Ty swoim głupim, bezsensownym wtrącaniem się w każdy temat, a w szczególności w tematy o karpiach.Po co to robisz? Jakieś problemy z młodości czy byłeś zawsze bity przed obiadem ?Jak masz tyle odwagi, żeby wtrącić się w watek i go popsuć to miej też odwagę pokazać swoją twarz i się przedstawić z imienia i nazwiska. Jesteś jak dla mnie zwykłym tchórzem negującym wszystko i wszystkich mających inne zdanie od Twojego. Z tego powodu, że jesteś anonimowy na portalu bawi Cię sianie dymu w każdym wątku oraz zakładanie kilku kont z których piszesz.JK

Nie wiem o co ci chodzi . Mam prawo wyrazić swoje zdanie , zwłaszcza  gdy w zapamiętały , systematyczny , konsekwentny  sposób korzystam z wrodzonej szczerości i umiejętności mówienia ludziom prawdy prosto w oczy (  jestem 100 % weredykiem ).
Nazywanie mnie tchórzem , niewybredne aluzje na temat kompleksów czy rzekomej traumy  z dzieciństwa , to już nic więcej jak tylko prostacka prób  zaszczucia oponenta (czyli w tym wypadku mnie ) . Naprawdę uważam ,że to właśnie twoje ostatnie wystąpienie w tym wątku - należy uznać za wybryk poniżej jakiegokolwiek poziomu.Nie wiem czym cię tak obraziłem i w jaki sposób tego dokonałem,że aż tak bardzo mi złorzeczysz ? W moich wcześniejszym wpisie nie ma przecież ani słowa na twój temat .
Pozdrawiam - Veratrum.

CześćNie wiesz czym? Ponoć to stara prawda - KAŻDY GŁUPI MA SWÓJ ROZUM !!!!A ten wpis o karpiu  " Karp 1000 kg , amur 2000 kg ."
Bardzo ( tak Ci się zdaje ) umiejętnie zmieniasz temat rozmowy, że niby mnie nie uraziłeś. A czy ja to powiedziałem lub napisałem ? Umiejętnie nazywasz mój post wybrykiem ale swój, który zacytowałem uważasz, że jest na temat i nie jest wybrykiem. Owszem masz prawo wyrazić swoje zdanie ale w temacie wątku i na temat a nie za przeproszeniem pieprzyć trzy po trzy para piętnaście. Pytam tylko po co wciskasz swoje mądrości w wątkach, które rozumiem nie dotyczą ani w jednym calu Twojego sposobu wędkowania - tylko nie pisz, że masz takie prawo bo PATRZ ZDANIE POWYŻEJ !!
Jeśli chcesz żeby traktowano Cię normalnie to zachowuj się się również normalnie - pisz tylko na temat, zwięźle, nie popisuj się swoją wiedzą ( wszystko można odszukać w necie ). A zdanie na temat Twojego wizerunku nie zmienię - nie masz odwagi się pokazać ale masz odwagę opluwać wszystko i wszystkich aby tylko nie zgodzili się z Twoim zdaniem.
Marek chyba najwyższy czas założyć  stronę do której dostęp i możliwość wypowiedzi będzie skrupulatnie weryfikowana.Załóż stronę swojego klubu wędkarskiegoJK (2012/07/15 22:31)

u?ytkownik115029


CześćTobie przeszkadzają karpie a mnie przeszkadzasz Ty swoim głupim, bezsensownym wtrącaniem się w każdy temat, a w szczególności w tematy o karpiach.Po co to robisz? Jakieś problemy z młodości czy byłeś zawsze bity przed obiadem ?Jak masz tyle odwagi, żeby wtrącić się w watek i go popsuć to miej też odwagę pokazać swoją twarz i się przedstawić z imienia i nazwiska. Jesteś jak dla mnie zwykłym tchórzem negującym wszystko i wszystkich mających inne zdanie od Twojego. Z tego powodu, że jesteś anonimowy na portalu bawi Cię sianie dymu w każdym wątku oraz zakładanie kilku kont z których piszesz.JK

Nie wiem o co ci chodzi . Mam prawo wyrazić swoje zdanie , zwłaszcza  gdy w zapamiętały , systematyczny , konsekwentny  sposób korzystam z wrodzonej szczerości i umiejętności mówienia ludziom prawdy prosto w oczy (  jestem 100 % weredykiem ).
Nazywanie mnie tchórzem , niewybredne aluzje na temat kompleksów czy rzekomej traumy  z dzieciństwa , to już nic więcej jak tylko prostacka prób  zaszczucia oponenta (czyli w tym wypadku mnie ) . Naprawdę uważam ,że to właśnie twoje ostatnie wystąpienie w tym wątku - należy uznać za wybryk poniżej jakiegokolwiek poziomu.Nie wiem czym cię tak obraziłem i w jaki sposób tego dokonałem,że aż tak bardzo mi złorzeczysz ? W moich wcześniejszym wpisie nie ma przecież ani słowa na twój temat .
Pozdrawiam - Veratrum.

CześćNie wiesz czym? Ponoć to stara prawda - KAŻDY GŁUPI MA SWÓJ ROZUM !!!!A ten wpis o karpiu  " Karp 1000 kg , amur 2000 kg ."
Bardzo ( tak Ci się zdaje ) umiejętnie zmieniasz temat rozmowy, że niby mnie nie uraziłeś. A czy ja to powiedziałem lub napisałem ? Umiejętnie nazywasz mój post wybrykiem ale swój, który zacytowałem uważasz, że jest na temat i nie jest wybrykiem. Owszem masz prawo wyrazić swoje zdanie ale w temacie wątku i na temat a nie za przeproszeniem pieprzyć trzy po trzy para piętnaście. Pytam tylko po co wciskasz swoje mądrości w wątkach, które rozumiem nie dotyczą ani w jednym calu Twojego sposobu wędkowania - tylko nie pisz, że masz takie prawo bo PATRZ ZDANIE POWYŻEJ !!
Jeśli chcesz żeby traktowano Cię normalnie to zachowuj się się również normalnie - pisz tylko na temat, zwięźle, nie popisuj się swoją wiedzą ( wszystko można odszukać w necie ). A zdanie na temat Twojego wizerunku nie zmienię - nie masz odwagi się pokazać ale masz odwagę opluwać wszystko i wszystkich aby tylko nie zgodzili się z Twoim zdaniem.
"Marek chyba najwyższy czas założyć  stronę do której dostęp i możliwość wypowiedzi będzie skrupulatnie weryfikowana."Załóż stronę swojego klubu wędkarskiegoJK

"Marek chyba najwyższy czas założyć  stronę do której dostęp i możliwość wypowiedzi będzie skrupulatnie weryfikowana."

Tak , bo wy KARPIOWI , w większości macie tę manierę , która drażni innych : tworzenie nimbu niezwykłości i elitarności wokół połowu karpia i wszystkich spraw z tym związanych . Po drugie zaś : nieustannie dążycie do prywatności . Wszystko chcecie mieć prywatne i hermetyczne :zamknięte przed innymi i tylko dla karpiarzy  (co wynika z powyższych ustaleń ) . Prywatne wody , prywatne pomosty , prywatne miejscówki , fora , wątki , klub itd . Trudno nie doszukać się tutaj megalomanii .



"Jeśli chcesz żeby traktowano Cię normalnie to zachowuj się się również normalnie - pisz tylko na temat, zwięźle, nie popisuj się swoją wiedzą ( wszystko można odszukać w necie )."

Dla mnie nienormalne to dopiero jest to ,że  karp i amur jest obecny w Polsce i ,że wciąż jest wpuszczany do wód . To jest dla mnie zjawisko szkodliwe i wybitnie patologiczne . Obojętne jest co sądzisz na ten temat , i tak nie zmienię swego zdania . Nie mam nic do ciebie czy jakiegokolwiek innego wędkarza postępującego zgodnie z literą prawa , etyką i sumieniem ,ale nie zmienię też swych zaopatrywań na pewne sprawy - tylko dlatego ,że jeden z karpiarzy bardzo tego chce. (2012/07/15 22:49)