Top sklepów wędkarskich - do Redakcji

/ 24 odpowiedzi
Cześć
Mam taką  propozycję do Redakcji.
Istnieje pewnie możliwość wklejenia ( osadzenia ) stałego posta pod tytułem " Top lista sklepów ". Wystarczy wkleić posta i każdy zainteresowany wpisze " za " i " przeciw ".
Na przykład:
"Zawsze kupuję w XYZ ponieważ mam szybką dostawę, mogę pomarudzić i w trakcie zmienić zamówienie. Sprzedawca nie jest opryskliwy i nawet jak kupuję paczkę haczyków chętnie podpowiada."
Wiem, że taka próba była chyba w lipcu tamtego roku. Ale jakoś tak sam temat się skończył. 
Myślę, że post osadzony na stałe w znacznym stopniu pomoże w wybraniu rzetelnych sklepów i sprzedawców. Co jakiś czas pojawia się wątek o nieudanych zakupach z różnych powodów. Ci co nie umieją, nie chcą dbać o klientów powinni może róże hodować a nie zajmować się handlem.
Proszę w tym poście nie wpisywać swoich typów sklepów ( za i przeciw ) lecz wypowiedzieć się czy taki temat byłby potrzebny. A Redakcja mam nadzieję przychyli się do naszej prośby o ile będziemy na tak :-)
Janusz JKarp
Diablo


Taki temat byłby potrzebny.

Redakcja na to nie pójdzie - za reklame trzeba płacić (2012/01/10 13:22)

Chomikus


Witam
Temat potrzebny , każdy chętnie skorzysta i będzie zadowolony :) (2012/01/10 13:30)

zibi6663


jestem za.kazdy chce wiedziec gdzie najlepiej robic zakupy i na co moze liczyc ze strony sprzedajacego (2012/01/10 14:36)

ryukon1975


jestem za.kazdy chce wiedziec gdzie najlepiej robic zakupy i na co moze liczyc ze strony sprzedajacego



Lub na co nie liczyć.:)))
Na przykład: nie licz na terminową dostawę z sklepu 0000.:))) (2012/01/10 14:42)

Diablo


Cześć@Diabełek
Na jednym z portali karpiowych mamy taki ranking.Jakoś właścicielom to nie przeszkadza :-)W końcu to my dla forum czy forum dla nas ?JK

Mam nadzieję że się myle. (2012/01/10 19:43)

irex


Jestem całym sercem za tym.Może to ułatwić wyrzucenie po za margines nieuczciwych sprzedawców. (2012/01/10 20:40)

darmaty


I tak trzymać , nie uczciwych trzeba eliminować a uczciwych popierać. (2012/01/10 20:49)

u?ytkownik32263


Też popieram ale nie sądzę iż taki ranking może na stałe zagościć na głównej stronie. Bo tam powinien być. Wiadomo, chodzi o kasę za reklamę, oczywiście tych dobrych sklepów. (2012/01/10 21:41)

tryfta


Popieram,w każdym interesie liczy się uczciwość i poszanowanie klienta.Powinna być stała Top Lista Wiarygodnych sklepów i hurtowni. (2012/01/10 23:34)

norbert851


Popieram, kilka razy się przejechałem na zakupach w necie. (2012/01/12 18:07)

Duluxior


Zdecydowanie za, podobne wątki sa zakładane np na forach motoryzacyjnych i opisują dobry/zły warsztat.

POPIERAM :) (2012/01/14 11:31)

JKarp


CześćOdświeżam.JK (2012/01/17 09:00)

jurek


Januszu , niestety Redakcja nie może tego zrobić , tak samo jak i Ty , czy inny użytkownik , bo byśmy złamali prawo , które chroni każdego obywatela ( owszem osobiście możemy sobie porozmawiać o tych " złych  " sklepach ) , lecz to wszystko co możemy zrobić . Możemy osobiście iść do PIH lub Rzecznika Konsumentów  na skargę i tam oczekiwać na wyjaśnienia ,ewentualnie mając mocne dowody , zgłaszać z powództwa cywilnego do Sądu Rejonowego .

                     Inne poczynania , to łamanie prawa , chyba Januszu Ty to rozumiesz , posiadasz sklep i może jesteś lojalny wobec kupujących , ale niech Ciebie ocenią kupujący 
(2012/01/24 12:29)

JKarp


CześćJurek mówię ( mówimy ) o sklepach INTERNETOWYCH :-)Siebie nawet nie biorę pod uwagę:-)TOP SKLEPÓW - czyli wymieńmy tylko te dobre nic nie pisząc i nieuczciwych.NP:1 XXXXXXX - jest dobry bo:..........................2.VVVVVVVV jest dobry bo:..........................3.ZZZZZZZ jest dobry bo:..........................i tyle.Żadnych wpisów na nie.JK (2012/01/24 13:16)

macros111


Witam!

Brawo dobry pomysl,tez sporo kupuje przea neta i jestem za.

Pozdrawiam.

(2012/01/26 07:45)

roberto7420


Dobry pomysł też kupuję przez neta. (2012/01/26 08:49)

smok24


Czyli droga redakcjo jak opineo daje opinie z palca lub jak ktoś wirtualnie nakpuje i da opinie to jest super czyli mozna legalnie walic ludzi w rogi.

 

podpisuje sie pod pomyslem stworzenia top 10 nawet bez brania pod uwagę mojego sklepu. Chodzi tu o wyeliminowanie szarej strefy ktora to kupuje towar nie oplaca podatkow rabie ludzi nie wystawiając gwarancji ani paragonów.

(2013/05/10 20:21)

JKarp


CześćSprzedaj mi Ryobi Proskayer Nose Power Carp a ja nie zechce paragonu bo siedem lat temu też nie chciałem ;-)Jak wybiorę się na Kiełpińskie zajrzę do Ciebie.JK (2013/05/10 21:05)