Rzeka Drama rzeka górska

/ 7 odpowiedzi
Witam czy są w tej rzece jakieś ryby np. pstrągi, facet z sklepu w Pyskowicach ostatnio mówił ze często tam widuje wędkarzy uganiających się za pstrągiem ale czy ktoś tam już złapał nie wiadomo?!
kris0kros


drama woj śląskie okolice pyskowic (2010/05/15 17:15)

khakiprichi


a to nie pomogę.pozdrowionka i polamania!!! (2010/05/15 17:20)

zorro


Witam Serdecznie

Żeka drama od kilku lat jest zarybiana pstrągiem zarówno tęczowym jak i potokowym. Widzialem wielu wędkarzy spiningujących w okolicach pyskowic, widzialem też kilka ryb z tamtąd i z czystym sumieniem moge powiedziec ze ryba tam jest, ale z regóły lowia ja tam na muche. Ja jeszcze tam nieprubowalem, ale mam zamiar sie tam wybrać. pozdrawiam

(2010/05/17 12:26)

jorg69


witam pare razy widziałem tam wedkarzy ale efekty marne czyli 0 ryb
ryby widziałem ale małe
inna sprawa  ze zrobie z tego potoczku rzeki górskiej to głupota w ciepłe lata tam prawie nie ma wody i mozna postawic byle siatke by ryby same tam wpływały a moze o to komuś chodzi?
z wiosny pstragi łowiono w j.Dzierżno czyli poszły z :góralki:  (2010/05/17 13:14)

kris0kros


Podobno od 2008 Dzierżno też zarybiali pstrągiem ale to nie potwierdzone wiadomości wiec nie wiem jak to jest. (2010/05/17 14:18)

zorro


Przed chwilką przejeżdzalem przez drame - wylala, zalewając łaki, stacje orlen, oraz domy... przykry widok:(:(:( (2010/05/17 22:55)