Pytania odnośnie korzystania z serwisu.

/ 3 odpowiedzi
Witam Serdecznie

Ponownie mam kilka pytań odnośnie prowadzenia bloga i dodawania różnych rzeczy itp.... nie pytał bym o to gdyby serwis był czytelniejszy lub gdyby dział pomocy zawierał więcej informacji.

Chce się dowiedzieć czy jest możliwość edycji wpisu na blogu .. ponieważ wcześniej nie mogłem dodać zdjęć i chciałbym to skorygować.

Inna sprawa to wyszukiwanie znajomych. Czy jest jakaś opcja szukaj w zakładce społeczność lub znajomi --- np czy mogę przesortować ludzi i widzieć tylko tych z konina itp ??

Jak dodać video w wpisie ??  czy można zsynchronizować bloga z facebookiem i kanałem youtube?

Takie podstawowe pytania z którymi mam problem natomiast nie ukrywam, że serwis był dużo bardziej czytelny kiedyś teraz wszystko jest porozwalane -- ciężko coś znaleźć, a do tego brakuje podstawowych szybkich odnośników...

Cenie cały czas wędkuje i doceniam wkład ludzi piszących w tym serwisie ale obecne zmiany trochę mnie rozczarowały.

Pozdrawiam i proszę o pomoc.
Michał Pawłowski - Pablo
przemydrzak


Górny prawy róg - klikasz "dodaj" rozwija się menu. Tam masz dwie opcje - Dodaj lub edytuj. (2015/09/15 15:31)

Piotr 100574


co do ludzi z Konina to najprościej wchodzić w koła wędkarskie i przeglądać ludzi należących do koła,np ty jesteś z kopalnianego to tam wejdź i sprawdź kto tam jest (2015/09/15 17:51)