Pstrągi na spinning w Okr. Katowickim

/ 3 odpowiedzi
Witam ! gdzie co i jak za pstragiem  (spinning) w katowickim ,interesuje mnie także Wisła (łowisko specjalne)? czy tylko mucha" za porady i opinie z góry dzięki
patryk200


Przede wszystkim Biała Przemsza w sosnowcu-maczki jak i w Sławkowie dużo małego ale jak walnie to już konkretnie. Następnie Sztoła to tylko dla zabawy nigdy w życiu nie złapałem tam większego jak 25cm ale jest ich mnóstwo, obok Kanał Szczakowski pstrągi oscylują od 40 do 60cm ale złapać to już inna bajka bardzo ciężko. A jeżeli się rozchodzi o rzeki lecencjonowane to tylko Czarna Przemsza rybka gwarantowana ale na odcinku muchowym (2017/01/06 09:45)

Askan


Rysiek,Patryk Ci napisał gdzie można.Odcinek muchowy na Czarnej Pszemszy kiedyś był zarybiany potokowym i lipieniem,odcinek spinningowy też ale w tamtym roku na odcinku od Preczowa w dół do Zielonej i do mostu na Będzin byłem trzy razy.Miałem ze sobą muchowy i spinningowy,naprzemian.I NIC.Dużo lipienia zawsze było koło Zielonej oraz powyżej Preczowa ale tam nie liczył bym na potokowego.Można dorwać czasami komplet po zarybianiu tęczakiem ale już dawno mnie to nie interesuje.Na Białej Pszemszy okolice Sławkowa oraz Okradzionów a też Centuria od Chechła na dół jak wpada do Przemszy.Pozdro (2017/01/06 11:06)

ul-fan


Na pstrągi w B. Przemszy i w Sztole musimy poczekać do 01.02. Niestety... (2017/01/06 11:07)