Przewodnik wędkarski po jeziorach Olsztyńskich

/ 4 odpowiedzi

  • konto usunięte

Koledzy potrzebuję namiary ( ewentualne kupno )  Przewodnik wędkarski po jeziorach okolic Olsztyna zeszyt trzeci. Akurat ta grupa jezior w okolicach Jedwabna - Wielbarka mnie interesuje.
Chodzi o plany dojazdów, mapy batymetryczne , drogi leśne etc. Wszystko to co się w tym przewodniku znajduje. Widziałem go w internecie ale nie na allegro ewentualnie antykwariat.
Jeżeli ktoś ma namiary napiszcie.
Julian
u?ytkownik39933


Koledzy potrzebuję namiary ( ewentualne kupno )  Przewodnik wędkarski po jeziorach okolic Olsztyna zeszyt trzeci. Akurat ta grupa jezior w okolicach Jedwabna - Wielbarka mnie interesuje.
Chodzi o plany dojazdów, mapy batymetryczne , drogi leśne etc. Wszystko to co się w tym przewodniku znajduje. Widziałem go w internecie ale nie na allegro ewentualnie antykwariat.
Jeżeli ktoś ma namiary napiszcie.
Julian

Witam. Nie wiem gdzie można dostać ten przewodnik ale jezioro w miejscowości Warchały koło Jedwabna  to coś pięknego ;) (2013/02/16 22:23)

u?ytkownik16322


Wiem byłem tam w zeszłym roku a poprzednio 20 lat temu . Mam fajną ,, metę" w Brajnikach - Gościnne Oczko. Niedrogo, fajnie dobrze dają zjeść. No i w pobliżu tyle jezior . Jak w Brajnickim bryndza to w Warchałach lub w okolicy. Bo najważniejsze żeby spokój i cisza ( zdecydowanie jez. Narty nie polecam ) . Po latach wróciłem i trafiło mnie. Dlatego stąd ta prośba.
Julian (2013/02/16 22:49)

u?ytkownik105460


Witaj,

Przez 20 lat mieszkałem w bliskiej okolicy jezior, które opisujesz, także chętnie pomogę. Mam też  większość map batymetrycznych, jeśli będziesz zainteresowany prześlę Ci na maila.

W razie czego pisz na prv.

pozdr.

(2013/02/17 09:31)

Jakub1234567


Witam serdecznie Panie Julianie (użytkownik16322) Poprosiłbym o maila do Pana ponieważ ma pytanie odnośnie jeziora.Pozdrawiam Jakub (2016/10/16 11:18)