Ponton Kolibri z echem-opinie

/ 2 odpowiedzi
Witam.Mam zamiar kupić sobie nowy ponton wędkarski który będzie mi służył do wywózek na moich zasiadkach karpiowych.Model pontonu to Kolibri K-240.Chcę go również wyposażyć w echosondę lowrance elite 3x.Cena całego zestawu to ok 1300 zł (ponton 700, echosonda 600).Co sądzicie na temat tego zakupu.Dodam że łowię na łowiskach dość spokojnych o powieżchni nie większej niż 15 ha.Są to najczęściej żwinownie i tylko parę razy w roku trochę pospininguję na niewielkich jeziorach więc co potrzebuję super profesjonalnego sprzętu za grube tysiące.Moje pytanie brzmi czy coś takiego wystarczy i czy jest to sprzęt godny polecenia ?
moa777


czesc. posiadam kolibri 220 i echo elite 3X . najczesciej lowie na jeziorach od 60 do 200 ha . glebokosc 3- 20 m . uganiam sie za sandaczem spinning , grunt . w zupelnosci wystarcza mi ten zestaw do zapoznania sie z tym co pod pontonem .
kup sobie ponton który bedzie posiadał pawęż . z czasem moze kupisz sobie silnik elektryczny. ja posiadam motorguide 30 i w zupelnosci wystarcza . (2017/01/18 10:21)

SlawekNikt


http://lmgtfy.com/?q=ponton+kolibri+wedkuje (2017/01/18 14:26)