Oceńcie - nalegam!

/ 149 odpowiedzi / 31 zdjęć
Sebastian Kowalczyk


Pisać jednak nie przestawajz przyjemnością się to czytawięc dziś pióra nie odstawiaj bo postąpisz jak łachmyta  (2013/11/24 18:08)

niutek40


Pięknie pisać, to rzecz prosta Jeśli pióro trzyma, ręka BoskaWszyscy piszą, prymat książka Bolek pisze, pisze Zośka  Jest nie ważne, motto, puenta   O fabule, dziś nikt  nie pamiętna Piękny styl , jak Achillesa piętaAdaś,  Juliusz, to już księga zamknięta    (2013/11/24 18:57)

u?ytkownik97760


Pisać jednak nie przestawajz przyjemnością się to czytawięc dziś pióra nie odstawiaj bo postąpisz jak łachmyta 

Coś na blogu się pojawi
Bo miałem przygodę przednią
Lecz to bloga nie rozsławi
Nie ożywię go tą jedną (2013/11/24 22:40)

rysiek38


Ja se piszę jak mnie najdzie
bo wiem że się wnet czytelnik znajdzie
co z radością to przeczyta
może zbluzga lub dopyta
co tez autor miał na myśli
i czy nie był już po "wiśni"
i czy sens w tym tekście jest
przydałby się jakiś test
ale testy są do du.y
byle tekst się trzymał kupy
wtedy stwierdzi -może być
i nie będzie ze mnie ryć :-) (2013/11/24 23:36)

Iras1975


Bajka o Trebli 100% real za co ręczę słowem. Jest to jednak młody człowiek i jeszcze sporo błędów popełni zanim.. zanim popełni kolejne. ;)

Chciałem napisać kilka słów od siebie, ale niekoniecznie wszystko o sobie. ;) Będzie krótko i bez rymów (bo do tego jakoś talentu zbrakło), ale powinno być ciekawie.

 

Dlaczego to mnie dopadło...

W tym roku "popełniłem" tylko jeden wpis i nie wiem czy jest dobry, czy wprost mega zajeb*.. oceńcie-nalegam.

Tylko w tym sezonie "wygoliłem" ponad 70 medalowych ryb, a w ciągu całego życia grubo ponad setkę(różnych gatunków) i nie wiem czy to dużo, czy kosmicznie dużo, ale chyba najwięcej w całej galaktyce.. oceńcie-nalegam.

Jak to mówię: - Jakie umiejętności, takie wyniki.. żarcik. ;)

Czytając Wasze komentarze, będę płakał i muszę kontrolować swój "dołek", żeby się nie zes*

Na koniec, żebym nie zapomniał, chętnie zmierzę się z krytyką, ale nie posiadam konta "vip" i nie mogę usuwać komentarzy, proszę więc o same słodkości...;)

Dodam jeszcze, że kiedyś łowiłem wszystko, ale obecnie poluję na nagrody w konkursach na wedkuje.pl, bo na lepsze zdobycze mnie nie stać.

A teraz fajna nuta z dedykacją dla "portalowego kolegi".. ;)

 

PS: Wszelkie podobieństwo do osoby z tego forum całkowicie zgodne i zamierzone. (2013/12/01 20:40)

rysiek38


Tylko o kogo chodzi -wal prosto z mostu (2013/12/01 20:50)

Iras1975


Tylko o kogo chodzi -wal prosto z mostu


Nie jesteś na bieżąco ze wpisami? Chodzi o M.K. (2013/12/01 20:53)

u?ytkownik167673


Tylko o kogo chodzi -wal prosto z mostu


Nie jesteś na bieżąco ze wpisami? Chodzi o M.K.


Ale żeś się przy......bał do  M.K. Odpuść Kolego!!! (2013/12/01 21:05)

Iras1975


Krytyka mile widziana.. poczytam w wolnym czasie.

Dobranoc.

(2013/12/01 21:39)

ZanderHunter


Pozwolę sobie wkleić wierszyk nie mojego autorstwa...:) ale na czasie gdyż nadszedł czas dla tzw. "szarpakowców" w końcu idą święta zamrażalka ma być pełna...:)


zbieżność nazw i imion przypadkowa...:)



Idzie Grzesiu na Parnice
gum ze sobą ma donice
dobrze wie ,ze pourywa
nim na haku zawiśnie ryba

kijem macha jak szalony
aż mu trzeszczą kalesony
tu zarzuca tam zarzuca
ostro po to ćwiczył płuca

biceps mocno ma napięty
na szczupaka jest zawzięty
a gdy złapie tam szczupaka
Jezus Maria - będzie draka!

raz to nawet za sandaczem
rzucił własnym pogrzebaczem
a gdy raz zobaczył suma
to mu w portkach pękła guma

to odgryzie coś ogonek
jakiś rekin czy okonek?
to po bluzga jak coś urwie
zaraz łeb ukręcę ku....ie

raz to taką miał przygodę
jak się wybrał w złą pogodę
ze holować coś mu przyszło
aż Shimano w drzazgi prysło

jęczał stękał był czerwony
do tego cały rozpalony,
coś wytargał podniecony
na przybrzeżne tam betony

wielką rybę powiadacie?

właśnie swe zahaczył gacie

a bo prawda jest tu taka
ze Parnica to raj dla szarpaka...



P:)




(2013/12/01 22:38)

ryukon1975


Eeee tam kwartału, nie zniechęcajmy innych co najwyżej tygodnia.

:)

(2014/01/22 18:36)

Diablo


Diablo namazał artykuła. Tym razem nikomu nie cisnę :) choć następnym razem znów będzie pojazd po "polskim wędkarzu" :)
http://www.wedkuje.pl/wedkarstwo,jak-diablo-zostal-wedkarzem,74798 (2014/04/27 19:54)

rysiek38


Tym razem ja coś skrobnołem na blogu co w sumie dotyczy Chyba większości z Was - więc zapraszam serdecznie ! (2014/07/17 18:51)

rysiek38


Dałem coś nowego - WAŻNE !!!
Zapraszam ! (2014/08/04 00:05)

Diablo


Kilka ciekawych blockquoteów jednego z pretendentów do tytułu bloggera kwartału. Pobieżnie przeleciałem wzrokiem ostatnie dwa wpisy. Oto perełki:

-małych rozmiarach gabarytowych
-odeszłam od zestawu z rurką antyspalinową
-A na jego metalowej szpuli kołowrotka
-pinkę wzdłuż jej tułowia i naciągamy ją aż po trzonek haczyka, a następne dwie sztuki zakładamy normalnie - Czyli jedną zakładamy nienormalnie a dwie normalnie?
-I właśnie na nich dzisiaj postaram się skupie
-dość dużą delikatnością i finezyjnością
-dalsze odległości
-potrzebne mocne feeder
-Którzy niestety nie potrafią uszanować dóbr natury i zabierają z tam tond (2014/09/29 22:28)

rysiek38


niezłe ! czyli nie jestem najgorszy,a tak na marginesie to skrobnąłem coś nowego (2014/10/07 18:49)

ryukon1975




Coca cola



W listopadzie tak już jest. Słabo atakują i się słabo zapinają. Recepta to wolniejsze prowadzenie i ciut miększy zestaw. Jak użyłeś żyłki, na pewno było ciut lepiej...

Arturze w listopadzie miałem najbardziej agresywne brania , wszystkie ryby bardzo ładnie zapięte , stosowałem plecionkę i odpowiednie główki do uciągu wody (łowię na Wiśle) mniejsza główka mniejsze podbicie , większa główka większe podbicie , zresztą co tu dużo się rozpisywać 
ilu wędkarzy tle sposobów


co to za banialuki receptą na spinanie się szczupaków to tylko zwiększenie haka do min 8/0 i duża guma.Sorry ale ktoś tutaj mi napisał o gumeczkach na okonia czyli 8cm.Stary takiej gumki to nawet okoń nie chce wziąć do pyska a co dopiero szczupak.Na jesienne szczupaki to gumy min od 15 do co najmniej 30 cm-no i oczywiście trzeba mieć mocny spinning



:)
(2014/12/10 01:09)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.