Nowy numer WW 04/2014 już w kioskach

/ 7 odpowiedzi

Drodzy Czytelnicy

Ukazał się kwietniowy 04/2014 numer "Wiadomości Wędkarskie", a w nim...


  • Jak złowiono płoć 1,56 kg – ryba miesiąca
  • Podsumowanie zgłoszeń medalowych okazów. Trzy rekordy Polski – miętus 4,06 kg, świnka 2,38 kg i boleń 8,43 kg. Medalowych ryb zgłoszono ponad 1000. Informujemy gdzie, kiedy i na jaką przynętę złowiono ogromne szczupaki, okonie, sandacze, leszcze i inne gatunki. „Wielkie ryby 2013”.
  • Jak znaleźć dobre pstrągowe łowisko. „Za pstrągiem w nieznane...”
  • Gdzie jechać by skutecznie łowić na morzu. „Urlopowe dylematy wędkarza morskiego”.
  • Piotr Lorenc, wędkarski mistrz, radzi jak nęcić. „Sztuka nęcenia”.
  • Wiosna to czas jazi. Gdzie ich szukać? „Czas dużych jazi”.
  • Nowości wędkarskiej elektroniki.„Elektroniczne nowalijki
  • Reportaż z wędkarskich targów w Poznaniu. „Kto nie był na Rybomanii, niech żałuje!”
  •  Nasze łowiska: Szkwa – kurpiowskie klimaty, Pisa Warmińska, Pisa poniżej Pisza,  Brzóze oraz tajemnice wędkowania, nowości rynku, rady Kogaty, kącik muchowy i karpiowy, opowiadanie, wędkarskie przygody, palce lizać i konkursy ze wspaniałymi nagrodami.

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Przemas83


Kupiłem , przeczytałem , sporo jest o rekordach z 2013 dobry numer polecam. (2014/03/26 10:40)

kamil11269


Tak. Bardzo ciekawie zostały opisane rekordy z ubiegłego roku. I jeszcze inne ciekawe rzeczy (dla mnie artykuły Pana Mroczka o karpiach). (2014/03/27 15:37)

tstaros


Od kilku lat nie kupuję tego szmatławca. Na szczęście jest na rynku kilka innych dobrych i  ciekawych tytułów nie będących tubą PZW... (2014/03/27 18:43)

kuba234p


Widzieliście może koledzy rubrykę , "ŁOWCY TALENTÓW" ? Praca kttóra wygrała jest moja :D, chodzi o tego sandacza "wypalonego" na drewnie ;) (2014/03/28 00:24)

kamil11269


Widzieliście może koledzy rubrykę , "ŁOWCY TALENTÓW" ? Praca kttóra wygrała jest moja :D, chodzi o tego sandacza "wypalonego" na drewnie ;)


Gratulacje :) Może też spróbuję coś wysłać :) Tylko pierwsze trzeba coś wykombinować :) (2014/03/31 18:39)

Norbert Stolarczyk


Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie Foto Na Medal. Już wkrótce nowy numer "WW" a w nim ogłosimy zwycięzcę majowego wydania "WW"

(2014/04/09 19:02)

kuba234p


Widzieliście może koledzy rubrykę , "ŁOWCY TALENTÓW" ? Praca kttóra wygrała jest moja :D, chodzi o tego sandacza "wypalonego" na drewnie ;)


Gratulacje :) Może też spróbuję coś wysłać :) Tylko pierwsze trzeba coś wykombinować :)
Dzięki za gratki :). I powodzenia jeśli startujesz.
(2014/04/10 08:19)