Nadchodzący sezon-pytania nowicjusza

/ 1 odpowiedzi
Dzień dobry wszystkim ;) Jako nowy sezon nadchodzi już tuż tuż mam kilka pytań może dla niektórych banalnych ale dla mnie bardzo ważnych ponieważ jestem początkującym wedkarzem zacząłem łowić pod koniec ubiegłego sezonu. A więc do rzeczy od kiedy możemy zacząć łowić na splawic i zacząć necic swoją miejscowke pażoną kuku? Czy leszcze z gruntu można łowić na metodę wlosowa? Ijak zanecac taka miejscowke oddalona od brzegu np 40metrów. Dodam że będę lowil na prywatnym jeziorze, zamierzam wykupić zezwolenie na cały rok. Jezioro powierzchnia + - 70 ha. Ryby jakie zamierzam złowić w tym sezonie to głównie leszcz, karp i lin, karp i lin jeat w jeziorze i to bardzo duży. I moje ostatnie pytanko czy mogę necic dłuższy czas pażoną kukurydza i gotowanymi ziemniakami pokrojonymi w kostkę? Kuku doprawiona przyprawa do piernika i atraktorem miodowym. Bardzo dziękuję z góry za wasze wypowiedzi i pozdrawiam serdecznie Dawid.
ogtw


https://www.youtube.com/watch?v=PacyxBvSk18
Nęcenie rakietą z koralikiem jest pod tym adresem.
Leszcze można łowić metodą włosową. (Microsoft Office 365 Personal BOX) można kupić za 180 zł. poprawia błędy ortograficzne. (2017/02/26 13:04)