Kołowrotek Mikado Crystal Line 4006

/ 3 odpowiedzi
Witam, chciałbym się dowiedzieć czy kołowrotek wymieniony w temacie byłby dobry do metody gruntowej ?
baldhead


Witam! W sprawie kołowrotka nie będę się wypowiadał ale chciałbym zwrócić uwagę, że prezentowany w Pańskim profilu okaz ryby to nie jest leszcz tylko KRĄP. Jest to bez wątpienia okaz medalowy, szkoda tylko,że zdjęcie nie zostało zrobione nad wodą tylko w kuchni lub łazience, bo nie wiadomo co bardziej podziwiać glazurę na ścianie i podłodze czy okaz ryby?
 Komentarz napisałem w tym miejscu, ponieważ nie wiem dlaczego nie ma możliwości dodania go na Pana profilu ani pod zdjęciem okazu.
Pozdrawiam. (2015/08/30 21:37)

Wedkarz-Marcin


Zdjęcie zrobione jest już w domu tylko dlatego,że był złowiony koło północy i nie było jak zrobić zdjęcia miałem zamiar zrobić je nad ranem, ale niestety wygonił nas ulewny deszcz :/ Szkoda że nie zrobiłem zdjęć ponieważ jeśli jest to krąp to pobiłem rekord polski :) 
Niestety tylko ja będę o tym wiedział bo zgłoszenia nikt nie przyjmie :/ (2015/08/31 16:47)

Wedkarz-Marcin


A jeśli chodzi o kołowrotki to poleciłby mi pan jakiś kołowrotek do gruntówki w granicach 80 zł ? (2015/08/31 17:10)