Łowisko Specjalne Lin w Zabrzu.

/ 7 odpowiedzi

Jeszcze na nim nie byłem, a strasznie lubię poznawać nowe akweny tzn. nowe wyzwania. Czy warto się tam wybrać ze spinningiem? Podobno jest całkiem fajny sandacz? ( a może był !!)

 

Lopez


Dzięki! stronkę internetową to już sobie sam znalazłem , ale mnie bardziej chodzi o opinię kolegów z "branży" najlepiej "ŻABOLI". Kto wie o kogo chodzi to sie pewnie nie obrazi :))

                                            Pozdrawiam Serdecznie Lopez

(2010/10/10 19:14)

u?ytkownik24522


Dzięki! stronkę internetową to już sobie sam znalazłem , ale mnie bardziej chodzi o opinię kolegów z "branży" najlepiej "ŻABOLI". Kto wie o kogo chodzi to sie pewnie nie obrazi :))

                                            Pozdrawiam Serdecznie Lopez



Na spining powiadasz , już Ci pisze .........nie masz żadnych szans , małe łowisko obstawione przez mięsiarzy , a jeśli znajdziesz jakieś wolne miejsce to będziesz stał w miejscu i marzł..........

Pozdrawiam................

(2010/10/10 19:20)

u?ytkownik24522


Kilka lat temu opłata roczna wynosiła 250 zł dzienna 15 zł + 5 zł kaucja a nocka tj; od zmierzchu do świtu 25 zł, chyba że się do dnia dzisiejszego coś zmieniło ale chyba na gorsze.............. (2010/10/10 19:30)

gg003


Łowisko jest odwiedzane przez  karpiarzy , na spinka w czarnych kolorach to widzę , lepiej sobie podaruj. (2010/10/10 19:40)

Lopez


OK Panowie !!! Dzięki !!! O to mi chodziło !!! (2010/10/10 19:53)