Łowiska w okolicy Elbląga spinning

/ 14 odpowiedzi
Witam wszystkich czy są forumowicze z okolic Elbląga co łowią drapieżniki , jeżeli tak prosił bym o wskazówki gdzie jeździcie??
radmac


ale sie wszyscy wyrwali do odpowiedzi ...
ja jezdze wszedzie ... fiszewka , rzeka elblag , tyna , ... a efekty ?????????
marne :)
ale to dlatego ze dopiero zaczynam i do wszystkiego dochodze sam :( (2013/09/19 19:14)

matt24


Aha no dzieki za odpowiedz , ja też ostatnio byłem kilka razy na fiszewce , jeleniej dolinie ale marne skutki na fiszewce jeden szczupak ale sie zerwał przy brzegu :D (2013/09/19 19:26)

Xandor


Witam!
Ja ostatnio jeżdże na Balewke ale z różnymi efektami - jednego dnia pięć( dwa wymiarowe trzy nie ale jest zabawa :)  ) a później przez pięć dni nic. Dobrym łowiskiem jest Tyna , Fiszewka no i oczywiście Drużno. Na Jelenią można też pojechać ale tam ciężko złapać wymiarowego no i pełno zaczepów. Nie wiem Kolego co jeszcze Ci polecić...może Nowakowo na okonia? Ale wybierz sam. Pozdrawiam i połamania! (2013/09/22 13:44)

radmac


ja juz powoli sie załamuje ... dostałem przynety na duzego zwierza ... chodze chodze i nic (elblag tyna , fiszewka , nowakowo ) chyba bede musiał znow wrocic na boczny trok i łapac drobne okonki :( ....
wniosku sa takie : albo ja cos zle robie ?? albo nie ma ryb :) (2013/09/22 19:43)

matt24


Witam ja mam to samo ostatnio jeżdżę i nic , dość że ciężko znaleźć miejsce bo pełno tego zielska kwitnie ;/ byłem ostatnio na jeleniej ale tam wogle nic nie ma , na fiszewce też nie mam pojecia co z ta rybą cieżko tyle sie płaci za karty a łapać to nie ma gdzie :( (2013/09/22 20:27)

radmac


ja pochodze z innych terenów ... wiec tutaj w elblagu to jest gdzie łowic  prawie eldorado :)
moje efekty wedkowania chyba wynikaja z braku doswiadczenia :(
choc pojedziemy kiedys razem ... razem łatwiej zniesc porazke :) (2013/09/22 21:43)

sebsid


Witam, w Elblagu jestem tylko jak mam urlop i rodzinke odwiedzam, ale jak radmac bardzo trafnie zauwazyl ciekawych lowisk jest dosc. Aby spiningiem osiagnac dobre wyniki jest
potrzebny sprzet plywajacy. Jezioro Druzno-Eldorado na szczupaka i grubego okonia , jezioro
Balewskie , kanal rz. Elblag, Zalew Wislany - okon i sandacz , ale na Zalewie bez motorowki
wiele nie zdzialasz. A wiosna i wczesnym latem bardzo ciekawe sa rowy na Zulawach. To by
bylo pare przykladow, ale jak juz na poczatku wspomnialem bez n.p. ludki lub kajaku jest
troche kiszka.
Zycze powodzenia i polamania kija , a w okolicach Elblaga jest na czym go polamac.
Pozdro Sebastian

  (2013/12/27 23:32)

rusikus


Balewka, Fiszewka, "Ciepła", Izbowa Łacha, Brajteryna, Nogat, Dzierzgonka, Tyna, Rzeka Elbląg, (Burgale i Sowica ale to troszke dalej), Cieplicówka, Martwe (2013/12/27 23:56)

sebsid


Martwe :) fajna woda, ale trudne lowisko. Piekne okonie tam plywaja. (2013/12/28 23:56)

rusikus


Bolenie duże ^^ (2013/12/29 11:36)

sebsid


o boleniach w Martwym slyszalem i je same tez widzialem/slyszalem. Ale na Martwym to tylko za garbusami sie uganialem, trudno je tam dorwac. Moj najwiekszy garbus z Martwego mial 41cm , ale jestem pewien, ze tam sa wieksze :) (2013/12/29 11:54)

misiaczek1979


Tylko i wyłącznie Nogat...szczupak i okoń:) (2014/01/23 15:17)

danielantus


Nie polecam Dzierzgonki,pełno tego zielska :v A zezwolenie na jeden dzień kosztuje 35zł i nie zamierzam płacić.W dodatku wypożyczenie doktorowi... (2015/07/24 10:00)

przemyslaw-mazu


O witam widze ze Elblazanie tez na forum :) tez zamierzam sie wybrac nad Nogat na szczupca zapolowac ;) (2015/08/11 12:06)