Lekki kołowrotek spinningowy

/ 87 odpowiedzi / 5 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

Adi777


Panowie się rozkręcili :-)
Każdy ma swoje gusta, a o tym się nie dyskutuje.

Co do tanich kołowrotków Daiwy czy Shimano mam uprzedzenie, nie na podstawie doświadczeń, ale tak zazwyczaj piszą na forach.
Choć mam Lagunę 4000 i mam małe zastrzeżenia co do hamulca. W Okumie tactic jest dużo lepszy.

Daiwa Legalis może jest dobry, ale waży 270g (2500) i według mnie szkoda wydać prawie 300zł za kołowrotek, który jest niespełna 50g. lżejszy od posiadanego. 

Co do ortografi wpisów to ja nie zwracam na to aż takiej uwagi. Niektórzy piszą w pośpiech czy na telefonie i pojawiają się błęy.
Inni piszą specjalnie, może liczą, że najdzie się osoba którą to razi i nawiąże sie znów jakaś "walka na słowa", niektórzy na to czekają :-p (2017/02/13 17:32)

chudymb2


Panowie ostatnio jak czytam wpisy to kłótnie zwady sprzeczki a temat dotyczy lekkiego kołowrotka i moje ale to moje zdanie w cenie do 200 zł to spróbuj Passion Ryobi ecusima i Shimano catana z tym że tanie kręcoły Shimano mają odwieczny problem sprężynka kabłąka ale w zasadzie to nie problem można dokupić a zwady sprzeczki wiem pogoda już człowiek myśli o lutowo-marcowych kleniach jaziach a tu mrozik ja jestem ciepłolubny i nikt na lód mnie nie zaciągnie wpadłem do wody będąc małym gdy ślizgałem się na stawie u dziadka i tylko dzięki niemu śp żyje .Na wiosnę staw dziadzio zasypał bo jak powiedział Nie chce chować wnuczków a dziecku przetłumaczysz?Ciężko! Strachu do wody nie mam ale jak mówiłem na lód nie wejdę.Czekam na plusową temp i w pole -wodę- 😁 (2017/02/13 20:36)

Sith


Panowie ostatnio jak czytam wpisy to kłótnie zwady sprzeczki a temat dotyczy lekkiego kołowrotka i moje ale to moje zdanie w cenie do 200 zł to spróbuj Passion Ryobi ecusima i Shimano catana z tym że tanie kręcoły Shimano mają odwieczny problem sprężynka kabłąka ale w zasadzie to nie problem można dokupić a zwady sprzeczki wiem pogoda już człowiek myśli o lutowo-marcowych kleniach jaziach a tu mrozik ja jestem ciepłolubny i nikt na lód mnie nie zaciągnie wpadłem do wody będąc małym gdy ślizgałem się na stawie u dziadka i tylko dzięki niemu śp żyje .Na wiosnę staw dziadzio zasypał bo jak powiedział Nie chce chować wnuczków a dziecku przetłumaczysz?Ciężko! Strachu do wody nie mam ale jak mówiłem na lód nie wejdę.Czekam na plusową temp i w pole -wodę- 😁
Kurka wodna, jakbym czytał o sobie, niesamowita zbieżność przypadków i niechęci do zimna i lodu...
:-)))
Popieram również jeśli chodzi o kołowrotki, mam Catanę 2500 do wędziska 210cm/1-11g i  przy swojej minimalnej liczbie łożysk (2+1) spisuje się nadspodziewanie dobrze
  (2017/02/14 05:50)

SVT


Panowie ostatnio jak czytam wpisy to kłótnie zwady sprzeczki a temat dotyczy lekkiego kołowrotka i moje ale to moje zdanie w cenie do 200 zł to spróbuj Passion Ryobi ecusima i Shimano catana z tym że tanie kręcoły Shimano mają odwieczny problem sprężynka kabłąka ale w zasadzie to nie problem można dokupić a zwady sprzeczki wiem pogoda już człowiek myśli o lutowo-marcowych kleniach jaziach a tu mrozik ja jestem ciepłolubny i nikt na lód mnie nie zaciągnie wpadłem do wody będąc małym gdy ślizgałem się na stawie u dziadka i tylko dzięki niemu śp żyje .Na wiosnę staw dziadzio zasypał bo jak powiedział Nie chce chować wnuczków a dziecku przetłumaczysz?Ciężko! Strachu do wody nie mam ale jak mówiłem na lód nie wejdę.Czekam na plusową temp i w pole -wodę- 😁
Kurka wodna, jakbym czytał o sobie, niesamowita zbieżność przypadków i niechęci do zimna i lodu...
:-)))
Popieram również jeśli chodzi o kołowrotki, mam Catanę 2500 do wędziska 210cm/1-11g i  przy swojej minimalnej liczbie łożysk (2+1) spisuje się nadspodziewanie dobrze


Masz stary  model w kolorze siwo niebieskim , czy te nowe czerwone? Bo jeżeli te nowe (czerwony),  to w buty a nie na kij. (2017/02/14 07:29)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

grisza-78


Jeśli chcecie Stellę, proszę bardzo. W pobliskim sklepie są promocje i tu jest cena Stelli po zniżkach ; (2017/02/14 07:45)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.


Sklep wedkuje.pl

Spro Red Arc Legend