Kontakt z redakcją WW.

/ 6 odpowiedzi
Mam do Was pytanie. Czy próbowaliście skontaktować się mailowo z redakcją Wiadomości Wędkarskich ? Pytam bo uważam że totalnie olewają czytelników. Nie odpowiadają, mają zapełnione skrzynki bo wiadomość nie może dotrzeć, widocznie nie odczytują wiadomości i ich zapchało. 
Moja sprawa to udałomi się wygrać w jednym z konkursów i czekam na nagrode już dwa miesiące od ukazania się listy laureatów, może macie podobne doświadczenia ???????????????
Jigsaw14


Kiedyś jak miałem otrzymać nagrodę od WW, nie miałem z kontaktem (Przemek Mroczek) żadnego problemu, natomiast ostatnio pisałem o Polskie Wędkarskie Eldorado e-mailowo oraz przez FB i niestety wiadomości zostały bez odzewu.
Może zadzwoń do Nich, albo jakiś kontak przez strone www.
  (2016/10/14 14:13)

Przemas83


Marku chodzi o wygraną z nr 9 w ankiecie WW? Konkretnie wygraną jest kołowrotek DAM QUICK IMPRESSA? Jeżeli tak to ja również czekam na ten kołowrotek bo również wygrałem ;] Pozdrawiam! (2016/10/15 09:17)

Artur z Ketrzyna


Czasami tak jest że jak zaznaczasz potwierdzenie odczytu, nie wysyła. A jak bez potwierdzenia poczta dochodzi. Tyle że nie masz pewności czy ci
odpowiedzą w terminie ;-)
  (2016/10/15 09:45)

jojeslaw


Dokładnie o to chodzi. Trochę to żenujące że już dwa miesiące nie wysyłają. Podobno na dniach mają być wysłane, ale wiarygodność pisma maleje w takich sytuacjach. Jak nie ma kto tego zrobić w redakcji to miech konkursów nie organizują. Pozdrowienia ! (2016/10/15 12:38)

Przemas83


Hej ludzie ja dzisiaj odebrałem nagrodę,Pozdrawiam. (2016/10/28 19:48)