KONKURSY WĘDKUJE PL

/ 30 odpowiedzi
Witam.Co sądzicie o konkursach organizowanych przez redakcję.Na każdy konkurs wysyłam po 10 sms-ów i jeszcze nic.Czy to przypadkiem nie jest jakaś lipa??
radek123


NIE WIEM ZAPYTAJ REDAKCJe !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 (2010/11/18 18:27)

u?ytkownik58651


Na mój gust jest to lipa więc ani smsa nie wysłałem. Jestem przez to bogatszy. Ja rozumiem konkursy gdzie trzeba się wykazać wiedzą, sprytem, doświadczeniem itp. Ale żeby głupie smsy wysyłać? Wygrywają tylko nieznani. Kiedyś były tu ciekawe konkursy na najciekawszy opis czy opowiadanie wyprawy wędkarskiej a teraz jakiś oszukańczy chłam. (2010/11/18 18:38)

bigrybka95


Sądze że konkursy są prawdziwe , po prostu trzeba mieć te "szczęście"
hmm, zastanówmy się , jeśli kazdy by wysłał te 10 sms , i to by było warunkiem
który określa zwycięsce to każdy by miał półki wypełnione wędkami przynętami i kołowrotkami.
Jak każda "rzecz" , tak  i konkurs sms , rządzi się prawami , i nie muszą to być zwykłe , przypadkowo wylosowane liczby/nr (jak np. w lotku) , ale np. ostatni , nr , 1wszy nr , numer który będzie sie powtarzał tu i tam ... nie wiem ja jak każdy inny szary człowieczek możemy
się tylko domyślać jak działa cały mechanizm.
Tyle jeśli chodzi o moje zdanie = po prostu trzeba mieć FARTA (2010/11/18 21:22)

u?ytkownik58651


To wytłumacz mi bigrybka jedną rzecz. Co dzień w godzinach szczytu udziela się tu ok 70 osób. Myślę, że są to non stop te same osoby z małymi wyjątkami. Kto wysyłał te smsy jak nie użytkownicy udzielający się na portalu? Tacy co szukają konkursów po portalach i logują się tylko po to by wysłać sms? Nie jestem taki głupi by w to wierzyć. Teraz spójrz na zwycięzców wygrali tylko nieznani na portalu którzy pierwszy swój post napisali pod artykułem o konkursie. Jak to się cieszą. To tylko zwykła reklama i zachęta do tego aby słać te głupie smsy w nicość. (2010/11/18 21:46)

u?ytkownik58651


Czemu w innych normalnych konkursach wygrywali znani nam użytkownicy? Bo tylko tacy biorą udział. (2010/11/18 21:47)

u?ytkownik58271


Czemu w innych normalnych konkursach wygrywali znani nam użytkownicy? Bo tylko tacy biorą udział.

i to jest to właśnie co napisałeś ,to ściema (2010/11/18 21:52)

jarecki74


Gilbert To wytłumacz mi bigrybka jedną rzecz. Co dzień w godzinach szczytu udziela się tu ok 70 osób. Myślę, że są to non stop te same osoby z małymi wyjątkami. Kto wysyłał te smsy jak nie użytkownicy udzielający się na portalu? Tacy co szukają konkursów po portalach i logują się tylko po to by wysłać sms? Nie jestem taki głupi by w to wierzyć. Teraz spójrz na zwycięzców wygrali tylko nieznani na portalu którzy pierwszy swój post napisali pod artykułem o konkursie. Jak to się cieszą. To tylko zwykła reklama i zachęta do tego aby słać te głupie smsy w nicość.

Nie chcę się wymądrzać ale na ten portal wchodzi około 10000 osób dziennie. Te 70 osób które widzisz w statystykach ciągle rotują. Nie powinno nikogo dziwić, że wygrywają osoby nikomu nie znane. Myślę, że redakcja nie pozwoliłaby sobie na takie oszustwo. A że niektórym brak szczęścia...takie życie. (2010/11/19 00:25)

Jędrula


To wytłumacz mi bigrybka jedną rzecz. Co dzień w godzinach szczytu udziela się tu ok 70 osób. Myślę, że są to non stop te same osoby z małymi wyjątkami. Kto wysyłał te smsy jak nie użytkownicy udzielający się na portalu? Tacy co szukają konkursów po portalach i logują się tylko po to by wysłać sms? Nie jestem taki głupi by w to wierzyć. Teraz spójrz na zwycięzców wygrali tylko nieznani na portalu którzy pierwszy swój post napisali pod artykułem o konkursie. Jak to się cieszą. To tylko zwykła reklama i zachęta do tego aby słać te głupie smsy w nicość.


 

 

 

 

 

 

 

 

Ja popieram słowa Gilberta i jak dla mnie to właśnie jest najbardziej podejrzane .

Słusznie powiedział , że nikt z często logujących się kolegów nie wygrywa . Wysłałem juz kilka smsów i więcej tego nie zrobię.

(2010/11/19 07:56)

baloonstyle


Nie chcę kręcić tu konspiracji bo nie jestem właścicielem tego [portalu, ale wystarczy przeczytać kilka pierwszych zdań artykułu " Ciężka jesienna orka cz.3" i już jest odpowiedź gdzie idzie kasa za nasze smy :))
Każdy zarządza po swojemu więc nic z tym nie można zrobić tylko przyglądać jak kolejni pompują kasę redakcji. (2010/11/19 09:25)

u?ytkownik58651


Tak czy owak tęskno do tych konkursów co były kiedyś. Nie chodzi o nagrody bo może ich nie być w ogóle, ale była rywalizacja. A teraz jak tu rywalizować? Kto więcej smsów pośle? To już lepiej te pieniądze na smsy wydane przeznaczyć na fajny wobler. (2010/11/19 11:19)

kazik-kz2


Swojego czasu na każdy konkurs wysyłałem po około 100 sms ze średnio od 5 do 10 różnych numerów telefonów.

Mam taką możliwość, a wiec sobie szalalem:)

I ani razu nic nie wygrałem.

O wiele łatwiej jest coś wygrać w ogólnopolskich stacjach radiowych niż na tym portalu.

Gdzies po około 10 konkursie dałem sobie spokój, bo te konkursy to chyba naprawde jedna wielka sciema.

Pozdrawiam

(2010/11/19 14:05)

baloonstyle


no to nieźle im kasę nabiłeś :)) (2010/11/19 14:24)

kazik-kz2


Ale już nie nabijam i napewno na tym portalu juz nie wysle na żaden konkurs.

 

(2010/11/19 14:28)

baloonstyle


Tak poważnie to trochę mnie z szokowałeś, myślałem ze ludzie to może maks 3-5 sms-ów ślą a Ty takie ilości.szok naprawdę (2010/11/19 14:36)

u?ytkownik58651


Nie ma reguły. Jedni ślą 100 inni 5 a jeszcze inni w ogóle. (2010/11/19 14:42)

u?ytkownik58651


100 smsów po 2,4zł to masz 240 zł. Można spinna kupić jak złoto:) Wnioskuję, że Kazik miał jakieś darmowe te smsy:) (2010/11/19 14:43)

baloonstyle


Hehe no a wysyłał i ponad 100 więc kupę kasy by miał :)) (2010/11/19 14:47)

kazik-kz2


100 smsów po 2,4zł to masz 240 zł. Można spinna kupić jak złoto:) Wnioskuję, że Kazik miał jakieś darmowe te smsy:)


Dobrze wnioskujesz:)

No jak bym miał na to kasę wykładać, to wolałbym od razu kupic sobie te nagrody bez wysyłki sms-ów:)

Wysyłka była w ramach abonamentu, a więc nikt na tym nie tracił.

Ale po kilku konkursach zmądrzalem i teraz sms-y przekazuje na domy dziecka, napewno juz nigdy na wędkuje.pl

Pozdrawiam

(2010/11/19 14:53)

kamils125


i Kazik wreszcie zmądrzał.. wszyscy powinni to zrobić bo te głupie konkursy to jedna wielka lipa. ściema. 
pozdrawiam  (2010/11/19 15:18)

robcio2535


100 smsów po 2,4zł to masz 240 zł. Można spinna kupić jak złoto:) Wnioskuję, że Kazik miał jakieś darmowe te smsy:)


Dobrze wnioskujesz:)

No jak bym miał na to kasę wykładać, to wolałbym od razu kupic sobie te nagrody bez wysyłki sms-ów:)

Wysyłka była w ramach abonamentu, a więc nikt na tym nie tracił.

Ale po kilku konkursach zmądrzalem i teraz sms-y przekazuje na domy dziecka, napewno juz nigdy na wędkuje.pl

Pozdrawiam


Nie wiem jak w tym aktualnym konkursie brzmi regulamin bo w poprzednim był troche nie wtenczas jeśli pamietacie i tutaj może być podobnie :-(
Ale bardziej mnie interesuje w jakiej sieci kolega Kazik miałeś ten abonament jeśli to nie jest tajemnica ? Bo pierwszy raz sie spotykam by operator w ramach abonamentu wliczał sms zaczynające sie od 7...... (2010/11/20 20:53)

slawomir66


Nie wiem jak jest z konkursami sms-owymi. Natomiast jestem jednym z wielu, którzy już w konkursach na naszym portalu wygrali. Był to konkurs bodaj na stronę koła, na którą mogli głosować użytkownicy portalu. Szczęśliwie wygrałem fajny kołowrotek firmy na R...
Pozdrawiam. (2010/11/21 12:17)

kazik-kz2


100 smsów po 2,4zł to masz 240 zł. Można spinna kupić jak złoto:) Wnioskuję, że Kazik miał jakieś darmowe te smsy:)


Dobrze wnioskujesz:)

No jak bym miał na to kasę wykładać, to wolałbym od razu kupic sobie te nagrody bez wysyłki sms-ów:)

Wysyłka była w ramach abonamentu, a więc nikt na tym nie tracił.

Ale po kilku konkursach zmądrzalem i teraz sms-y przekazuje na domy dziecka, napewno juz nigdy na wędkuje.pl

Pozdrawiam


Nie wiem jak w tym aktualnym konkursie brzmi regulamin bo w poprzednim był troche nie wtenczas jeśli pamietacie i tutaj może być podobnie :-(
Ale bardziej mnie interesuje w jakiej sieci kolega Kazik miałeś ten abonament jeśli to nie jest tajemnica ? Bo pierwszy raz sie spotykam by operator w ramach abonamentu wliczał sms zaczynające sie od 7......


Sieć to Plus.

(2010/11/22 06:14)

perwer


Kazik nie ma w żadnej sieci darmowych smsów na konkursy smsowe zaczynające sie od nr,7 lub innych ,chyba że cos sie zmieniło.Jeśli cos sie zmieniło to podaj ten cudowny abonament lub inna opcje chetnie rozważe skorzystanie z tego.Cosik mi sie zdaje że troszke cie poniosło z tą setka smsów,no ale nie ma co drązyć .Osobiscie nie szaleje na konkursach i wysyłam zawsze tylko jednego samsa i nic niestety.Czy konkursy na wędkuje to przękręty he he,no to wiedzą tylko własciciele portalu.Też na jednym z portali wysłałem dwa miesiące temu na konkurs Jaxona pewien artykuł i do dzis czeka na akceptacje.Tez do konca nie jestem pewnien o uczciwośc,ale kto nie próbuje ten nie ma. (2010/11/22 20:16)

u?ytkownik58651


Jeśli chodzi konkursy sms to ja wyznaję inną zasadę a mianowicie: "kto nie próbuje ten ma" przynajmniej 2,44zł (2010/11/22 22:08)