Koło PZW Głowno

/ 3 odpowiedzi
Koledzy wie może ktoś w jakie dni i w jakich godzinach pracuje koło pzw w Głownie ?Telefonów nie posiadają, na stronie internetowej brak informacji, normalnie kosmos jakiś.
Ukleja142


No cóż, podobnie jak Twoje koło (PZW Pajęczno) tak i koło PZW w Głownie nie ma uzupełnionych danych kontaktowych, bo oba koła nie przekształciły swych zakładek na strony wwww w Portalu Wedkuje.pl

Wniosek: nie ma chętnych do prowadzenia stron kół i nie jest to żadna "masakra"... a standard!!

Zadaj pytanie na forum koła PZW w Głownie... a nie na ogólnym. Może ktoś odpowie...

Pozdrawiam (2014/02/28 13:51)

bluehornet


Marek - nawet tu pustki ..

http://www.pzw.org.pl/glowno/


(2014/02/28 14:09)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Ukleja142


Pisałem i o jednym (Głowno) i o drugim (Pajęczno) kole... Cóż, nikogo się siłowo nie zmusi do wprowadzenia danych, przekształcenia zakładek w stronę koła, prowadzenia strony koła... Zawsze znajdziesz krytyków i malkontentów, którym nie będzie się podobać to co robisz, bo za mało, ba za późno, ba nie ma wszystkich informacji... Wiem i znam to z własnego doświadczenia. Na szczęście mam to już za sobą. Czekam na młodszych, z większą inicjatywą, bardziej zdolnych, szybszych i bardziej dokładnych, he, he....

Pozdrawiam !! (2014/02/28 14:44)