Kolibri KM 330D Kamu

/ 3 odpowiedzi
Witam. W najbliższym czasie mam zamiar kupić Kolibri KM 330D ponton ma służyć do "wywózki" zestawów sumowych. Będę pływał ja jeziorkach 12ha i 3ha. Czy z pontonem o tych gabaratech dam sobie rade wiosłami? ;) Do tej pory pływałem jakimś pontonem może 2m za 200zł... Wiem że najlepiej kupić od razu elektryka ale nie mam takiej możliwości. 
skunio87


Kolibri to bardzo dobre pontony. Jeżeli potrzebujesz tylko do wywózki to spokojnie wystarczy ci mniejszy model np KM280. Gdybyś miał zamiar spiningować to podstawą jest sztywna podłoga by w miare bespiecznie połowić. Sam posiadam KM280 i można z niego połowić w 2 osoby ale niema jakiegoś specjalnego komfortu z miejscem na pokładzie. (2013/03/02 11:57)

Hubert6661


Chcę kupić z myślą o wywózce  ale nie wiem jaką metodą będę łowił za 2 lata dlatego wole kupić raz a porządny ;D Tylko w tym roku nie będę miał żadnego silnika i obawiam się że ponton będzie stawiał duży opór.  (2013/03/02 13:03)

skunio87


Ja na swoim w 2 osoby spokojnie przeplywalem kilka kilometrow na wioslach problem byl jedynie jak trzeba bylo wracac pod wiatr pod fale. Teraz dokupilem silnik i bede mial spokoj. (2013/03/02 15:06)