Kanał wędkarski Wodnik Szuwarek

/ 27 odpowiedzi / 2 zdjęć
Wodnik Szuwarek HD to kanał o szeroko pojętej tematyce wędkarskiej. Dzięki kamerze podwodnej Water Wolf staramy się w naszych filmach pokazywać podwodny świat i jego mieszkańców. Zamieszczamy również relacje z naszych wypraw wędkarskich, a od 2017 roku chcemy poszerzyć naszą działalność o nurkowanie na wstrzymanym oddechu połączone z łowiectwem podwodnym ... tyle tylko, że zamiast kuszy używał będę kamery.

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

SuperGrover


Wrzucam jeszcze mój filmowy hicior na kanale... :) Niewielki leszcz próbuje posilić się dużym pelletem, a następnie wbija mu się w pysk haczyk. Unieruchomiony prowokuje szczupaka, który go atakuje... akcja pierwsza klasa.
(2017/02/09 21:09)

SuperGrover


Odebrałem nowy sprzęt do nagrywania. :)  Mam nadzieję, że dzięki SJ6 LEGEND firmy SJCAM jakość filmów wyraźnie wzrośnie. Postaram się przy okazji zrobić jakiś unboxing na kanale. (2017/02/17 14:38)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

SuperGrover



Film nie należy do wędkarskich. Zademonstrowałem w nim kamerkę sportową, którą ostatnio kupiłem. Jak sam szukałem info o niej to niestety stwierdziłem, że polskojęzycznych filmów na jej temat prawie nie ma. Coś tam więc postanowiłem wydukać na jej temat. (2017/02/22 16:51)

mazu89


SuperGrover możesz napisać jaką kamerką nagrywałeś pod wodą ten filmik ? (2017/02/22 17:05)

SuperGrover


SuperGrover możesz napisać jaką kamerką nagrywałeś pod wodą ten filmik ?
 

Kamerą Water Wolf. (2017/02/22 18:23)

SuperGrover


Jakiś czas temu trafiłem na film gdzie wędkarz ze wschodu łowił własnie na tę pastę. Wyniki miał przednie, a na wędce meldowały mu się głównie karasie i karpie. W ilościach zdecydowanie godnych. W jego przypadku było to narzędzie zbrodni (wszystkie ryby dostały w beret), ale w naszym być tak przecież nie musi, więc korzystajcie z niej z umiarem. :)

Wykonanie tej pasty jest stosunkowo proste, a koszt bardziej niż przystępny (niecałe 3 zety). Postanowiłem ją zrobić, pokazać to na filmie, a przy najbliższej okazji przetestować. 

Namoczyłem groch, który potem gotowałem, a następnie dodałem ... ok, wszystko macie na filmie poniżej:

(2017/03/16 22:14)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

SuperGrover



U poście powyżej jakoś się nie udało wkleić linka, więc daję tutaj. :) (2017/03/16 22:17)

SuperGrover



Podwodny filmik po dłuższej przerwie. (2017/05/12 13:05)

Pawelski13


Świetny filmik, fajnie popatrzeć co się dzieje pod wodą, czy rybki tam są w miarę bezpieczne? (2018/10/26 15:09)

Julian


Jak to się mówi Całe życie człowiek się uczy i głupi umiera. Właśnie ze względu na takie ,,patenty" jak pasta z grochu oglądam i ,,wchodzę " na portale wędkarskie. Całe moje wędkarskie życie łapałem na groch - ale na to nie wpadłem choć eksperymentować lubię. Jeżeli pogoda się jeszcze przez parę dni utrzyma ,,Patent " z grochem wypróbuje. Dla mnie 5+ Pozdrawiam i tradycyjnego Połamania kija. (2018/10/31 09:18)

Julian


Zrobiłem , sprawdziłem , troszeczkę czosnku ( dla wytonowania zapachu ) dodałem . REWELACJA !!!!!!! Pozdrawiam (2018/11/07 08:53)

SuperGrover


Świetny filmik, fajnie popatrzeć co się dzieje pod wodą,  czy rybki tam są w miarę bezpieczne? Kontrole są tam dość częste, ale nie non stop. Jest też z tego co wiem fotopułapka. Pozdrawiam. (2018/11/07 09:17)

SuperGrover


Zrobiłem , sprawdziłem , troszeczkę czosnku ( dla wytonowania zapachu ) dodałem .        REWELACJA !!!!!!!                                                                      Pozdrawiam

Dzięki. Cieszę się, że się przepis przydał. Pozdrawiam. (2018/11/07 09:19)

SuperGrover



Ostatni tydzień trwania konkursu - zapraszam. (2018/11/07 09:20)

SuperGrover


​​​​â€Za‹â€‹â€‹





(2019/07/05 11:33)