Jezioro Płotki

/ 1 odpowiedzi
Witam, mam pytanie odnośnie tego jeziora z tego co słyszałem krążące po Pile opowieśći zarybiono tam jesiotrem, ale czy można dalej tam wędkować na zasadach ogólno obowiązujących PZW, czy dodadkowo trzeba coś opłacić, bo już się można pogubić w tych dzierżawach wód. Ale bardziej mnie interesuje jak tam z karpiem i amurem (osobiście jestem karpiarzem), gdzie się najlepiej ustawić na zasiadke jak daleko od brzegu karmić na jakiej głębokości, jeżeli miał tam ktoś doczynienia z karpiem i amurem proszę o jakąś wskazówkę, mogę się odwdzięczyć i zdradzić dobrą miejscówkę na karpia na małym zalewie, a trochę na majówkę i boże ciało tam połapałem cyprinusów największy miał 18kg najmnieszy 5,5kg. Osobiście nie lubie tego jeziora (płotki),ze względu na głębokość, ale plusem jest spora ilość karpi no i ładnych amurów nie wiem czy to prawda ale na wiosne tego roku ktoś złapał amura 27kg tak słyszałem od jednego wędkarza na dużym zalewie, a właśnie jestem w trakcie karmienie na D. zalewie już 5 dzień karmienia, jeszcze się nie zasadzałem na dużym z. na karpia, myśle że coś z tego będzie. Dziękuje i pozdrawiam wędkarzy a szczególnie karpiarzy.
hanna-bury-karo


 

 

 

Ponoć od strony plaży z lewej strony od zakola tam jest dobre miejsce wywozisz zestawy na 100 

lub 150m głębokość od dwóch do trzech metrów. A pro po tego amura to nie warzył on 27 kg. tylko

19,5 kg. ale to też ładny okaz jesiotry są też tam zresztą jest filmik na youtube .Wędkujesz tam na

 zasadach PZW. To teraz ty zdradz mi miejsce na małym zalewie w Pile czy jest tam duża populacja

karpia i czy są tam też amury czekam KAROL.  

 

(2014/02/02 11:52)