Jezioro na wakacje dla wędkarza z rodzinką

/ 12 odpowiedzi
Witam
 co prawda do okresu letniego jeszcze sporo czasu ale korzystając z chwili wolnego czasu szukam jeziora nad którym mógłbym spedzic tydzień wakacji dziewczyną i dzieckiem.
Co do wytycznych  to żeby domek był blisko wody , był jakiś pomost  do cumowania łódki mojej lub pozyczonej za rozsądną kase na caly tydzien,
domek nie był raczej z PRL 1  chociaż  jakiś wymagań co do standardu nie mam  ważne zeby  byly podstawy lazienka , kuchnia i kawalek miejsca do spania ,  miejsce do zaparkowania samochodu
 co do jeziora to z dużą  iloscią  drapieżników bo tylko spinninguję   więc dobrze  aby tam nie bylo "KARPÓW" bo widok jakiś gówien wbitych w dno z lunką  biegnącą do kolowrotka doprowadza mnie do furii.
kąipelisko
w miare czysta woda
  co do odległości   to preferowana jest wielkopolska  ale jak cos fajnego  się trafi na mazurach to odległość nie stanowi problemu
Askan


Mam taki ośrodek na oku bo tam jest właścicielką moja znajoma.Nazywa się EDEN-POROST,leży przy trasie na Koszalin,jakieś 40km przed.Jest w przeglądarce Google tylko wpisać.Pozdro (2017/01/12 10:23)

Kafarek


Masz jeszcze czas się rozejrzeć. Zakładałem zawsze przy takim przypadku: domek letniskowy nie hotel lub agroturystyka, możliwość wykupienia wyżywienia , parking w cenie, do wody nie dalej niż 200m, plac zabaw dla dzieci, jakaś inna woda obok np rzeka, coś do zwiedzania w okolicach , towarzystwo tj min 1 wędkarz, żona z prawem jazdy^^ (2017/01/14 17:07)

z@mela


Byłem na kilku jeziorach  i pod kątem wypoczynku OK  dla diecka super ale  z rybami słąbo bo z brzegu cięzko obłowić z racji braku kładek i charakterystyki wody a łódki brak nawet  gdybym wział swoje pływadło  łodkę czy ponton to problem z ciągłym wodowaniem bo nie było gdzie łajby przypiąć dlatego szukam innej wody pod letn i wypad. (2017/01/14 17:24)

domin77


poszukaj w necie takiej miejscowości Lubniewice okolice gorzowa wielkop. (2017/01/14 20:35)

cahiriusz


Polecam jezioro Dadaj na Mazurach, my byliśmy w miejscowości Wilimy, jest tam fajny pensjonat, z tego co wiem mają domki i pokoje. (2017/01/27 13:33)

SlawekNikt


Wybacz cahiriusz, ale rejestracja plus post równa się reklama, która nie jest zła pod warunkiem, że poleca ktoś w miarę zaufany ...
  (2017/01/27 14:08)

cahiriusz


I tu kolega jest w błędzie bo jeśli się nie mylę to w okolicy jest kilka miejsc noclegowych i celowo nie podałem nazwy. (2017/01/27 14:28)

SlawekNikt


I ja czasami pracuje dla kilku osób w tym samym czasie ;-) (2017/01/27 16:36)

z@mela


jeszcze jakies propozycje ? (2017/06/25 10:09)

JERZYM13


Sprawdź na - www. kacperbrenno.pl (2017/06/25 16:33)

mietek-c1


jakiego użyć lakieru do renowacji wędki (2017/06/25 17:02)

mietek-c1


jakiego użyć lakieru do renowacji wędki (2017/06/25 17:02)