Jaki kij i kołowrotek? Także spławik i lekki grunt

/ 3 odpowiedzi
Witam wszystkich.
Jestem nowym użytkownikiem forum i od jakiegoś czasu interesuję się amatorsko wędkarstwem.

Z reguły łowie na stawach i jeziorach.
Ryby które z reguły łowie to: Japońce, Liny, Byczki, Płotki, Karpie

Bardzo bym prosił o pomoc w dobraniu zestawu na spławik i lekki grunt, ponieważ mój stary i zdezelowany sprzęt prosi się o wymianę.

Mój znajomy polecił mi:

Kołowrotek:
http://allegro.pl/jaxon-kolowrotek-galant-300-match-6lozysk-gratis-i1600640027.html
+
Wędzisko:
http://allegro.pl/jaxon-cantara-tele-allround-3-3-30-gratis-new-2011-i1605039176.html

Bardzo proszę o ocenę tego zestawu jak i doradzenie ewentualnie innego sprzętu.

Pozdrawiam,
Sebastian Nykiel
s3bx


Nie wiedziałem jak zedytować posta więc pisze drugiego.

Kwota jaką mogę wyłożyć to koło 145zł~
Z reguły łowie na spławik.


Pozdrawiam (2011/05/18 02:38)

Jok3r


Witam!
Nie żebym wiedzial dużo na temat wędkarstwa i sprzętu, ale Jaxona sobie odpuść po pierwsze ma złe opinie w tym moja, a po drugie mam galant 200 gt i według mnie to jest porażka po kilku wypadach na ryby w kołowrotku się popsuł hamulec i po dokładnym nasmarowaniu chodzi jak czołg o tych ala chromach już nie wspomne ktore sie rozwarstwiaja jak farba na plocie z lat 80

I dołączam się do pytania chodzi mi o jakiś kij z mikado, robisona + do tego kołowrotek dragona, robinsona, mikado, okumy całość ma nie przekroczyć 125zł ale tylko dlatego że jest w zamian za spining na który rzadko łowie i który mam nadzieję że sprzedam za 100 pare złotych wiec prosze o jakis niedrogi zestaw aby pochodzil mi przezjakis czas .

Pozdrawiam Dominik! (2011/08/24 01:37)

korektor98


Nie wiem czy masz kupiony zestaw, ale dodam swoje trzy grosze: nie kupuj tanich kołowrotków Jaxona! Ostatnio dostałem jeden za ok 50-60zł i w domu w czasie sprawdzania hamulca itp. się rozwalił. Kiedyś Jaxon miał przyzwoity sprzęt w niezbyt wysokiej cenie a teraz się opuścił w jakości tańszego sprzętu. (2012/01/14 10:28)