Program wędkarski na TVN

/ 179 odpowiedzi
u?ytkownik27096


Przeczytałem o tym programie na forum i pomyślałem warto zobaczyć ale w cale mi się nie podobało a najbardziej to jak obchodził się z rybami. Takie programy powinny edukować i uczyć jak obchodzić się z rybami a nie byle by złapać i do siaty wszystko co się uwiesi. Zobaczymy co będzie dalej ale na reklamach widziałem, że nie za fajnie się zapowiada szczególnie jak podbiera pięknego szczupaka za oczy i wymachuje nim w każdą stronę.  (2012/09/22 21:55)

Hauki


Jesli szukasz edukacji, to sie wybierz do szkoly, albo chociaz poczytaj. W internecie chociaz, ale do cholery jasnej, darujcie juz to pieprzenie! Bardzo fajny program, rozrywkowy - zobaczylem go z przyjemnoscia z zona i dziecmi. Od razu mi ochota na rybki przyszla.Ci wszyscy hejterzy, zakopleksione typy z wąsasmi jak sie nie maja czego czepiac, niech sie swojej starej czepią. To naprawde jest bez sensu! Bo jaka cholere tak sie pastwic nad tym programem. Nie pasuje Ci to nie ogladaj! Co Ci to da, ze teraz pomyje wylewac bedziesz! Nie ty za to placisz! Nic cie nie kosztowalo, ze ten program zrobili. Lepiej miej pretensje do TVP, ze tam nie ma zadnego programu, dodam idealnego, a o abonament gnoje krzycza!Ja kibicuje programowi JAK TO JEST ZŁOWIONE...
Zamiast hejtowac napiszcie:"Panowie tworcy programu, prosze o wiecej instruktazu, albo jak wiazac haczyk, albo jak wiazac buty..." (2012/09/23 01:29)

u?ytkownik16322


Po owocach ich poznacie. Kiedyś był fajny program na Trwam prowadzili normalni ludzie na normalnych polskich wodach. Oby to nie poszło w nachalną komercję jak w wykonaniu gniota Taaka ryba ze słynnym puśćmy rybkę. A na razie powodzenia.
Julian (2012/09/23 08:44)

Piotr 100574


Jesli szukasz edukacji, to sie wybierz do szkoly, albo chociaz poczytaj. W internecie chociaz, ale do cholery jasnej, darujcie juz to pieprzenie! Bardzo fajny program, rozrywkowy - zobaczylem go z przyjemnoscia z zona i dziecmi. Od razu mi ochota na rybki przyszla.Ci wszyscy hejterzy, zakopleksione typy z wąsasmi jak sie nie maja czego czepiac, niech sie swojej starej czepią. To naprawde jest bez sensu! Bo jaka cholere tak sie pastwic nad tym programem. Nie pasuje Ci to nie ogladaj! Co Ci to da, ze teraz pomyje wylewac bedziesz! Nie ty za to placisz! Nic cie nie kosztowalo, ze ten program zrobili. Lepiej miej pretensje do TVP, ze tam nie ma zadnego programu, dodam idealnego, a o abonament gnoje krzycza!Ja kibicuje programowi JAK TO JEST ZŁOWIONE...
Zamiast hejtowac napiszcie:"Panowie tworcy programu, prosze o wiecej instruktazu, albo jak wiazac haczyk, albo jak wiazac buty..."





aleś klase pokazał :))))))))))))))))no no powodzenia na tym portalu takimi wpisami (2012/09/23 10:47)

mlodystm


Nie miałem okazji obejrzeć tego programu... może gdzieś powtórke w necie można znależć ? wpisywałem na youtubku i nie ma ;/ (2012/09/23 13:00)

u?ytkownik64718


Kolego nic nie straciłeś, ten program to to samo jak Barbara Kwarc wybrała się na ryby, jak pierwszego nie znajdziesz to ten drugi jest dostępny w sieci. (2012/09/23 13:14)

proton77


Jesli szukasz edukacji, to sie wybierz do szkoly, albo chociaz poczytaj. W internecie chociaz, ale do cholery jasnej, darujcie juz to pieprzenie! Bardzo fajny program, rozrywkowy - zobaczylem go z przyjemnoscia z zona i dziecmi. Od razu mi ochota na rybki przyszla. Ci wszyscy hejterzy, zakopleksione typy z wąsasmi jak sie nie maja czego czepiac, niech sie swojej starej czepią. To naprawde jest bez sensu! Bo jaka cholere tak sie pastwic nad tym programem. Nie pasuje Ci to nie ogladaj! Co Ci to da, ze teraz pomyje wylewac bedziesz! Nie ty za to placisz! Nic cie nie kosztowalo, ze ten program zrobili. Lepiej miej pretensje do TVP, ze tam nie ma zadnego programu, dodam idealnego, a o abonament gnoje krzycza! Ja kibicuje programowi JAK TO JEST ZŁOWIONE...
Zamiast hejtowac napiszcie: "Panowie tworcy programu, prosze o wiecej instruktazu, albo jak wiazac haczyk, albo jak wiazac buty..."

Jak dobrego chodowce można poznać po tym jak obchodzi się ze zwierzętami tak dobrego wędkarza po tym jak traktuje złowioną rybe!!!!!! (2012/09/23 13:23)

Hauki


Ile ty masz lat kolego, skoro nie ogarniasz nawet jak napisac poprawnie slowo hodowca?? Zaczniesz mnie pouczac jak sie nauczysz pisac, ok? Wtedy tez moze pogadamy o rybach... (2012/09/23 23:41)

u?ytkownik103923


Polecam Serdecznie.  Program " Z wędką nad wodę" na TV TRWAM :D (2012/09/23 23:51)

pavlosso


Póki co faktycznie jedno co dobre na trwamie to z wedka nad wode i mimo gestego lokowania produktu da sie to ogladac, w "jak to jest zlowione" wszystko troszke naciągane:)) niezle wyniki jak na necenie garscia rosowek:) wazne ze polskie łowiska i klimat taki polski, wszystko do siaty, techniki tez mało podrecznikowe, brakuje jeszcze syfu po wedkowaniu i bedziemy mieli typowy obraz z nad poslkich wód. Mimo to oglądać to będe bo każdy wedkarski program jest do obejrzenia a ten napewno lepszy od taaaakiej ryby gdzie łowi się w Afryce do której i tak nie pojade i co mnie okonie nilowe jak mam tu swoje pasiaki (2012/09/24 10:50)

u?ytkownik27096


Hauki o co Ci tak naprawę chodzi bo jak na razie każdy wyraża swoją opinię a Ty robisz nie potrzebny dym w temacie jakimiś głupawymi docinkami.  (2012/09/24 15:59)

Hauki


Nie robie dymu. Tylko nie rozumiem skad taka nagonka. Tez ten program ogladalem i uwazam ze byl ok, nie mniej jednak to chyba dobrze, ze jest kolejny program dla nas wedkarzy, nie wszystkim musi sie podobac, ale po co od razu podcinac chlopakom skrzydla. Niech robia oby jak najdluzej, tez sie zgadzam, ze bylo to naciagniete, ale powiedzcie szczerze, czy wolicie ogladac jak w programie lowia ryby, czy jak pol godziny siedzi gosc i sie gapi w splawik. Sam sie lubie pogalic, ale nad woda a w tv lubie popatrzec na rybki. I zgadzam sie, ze zeby taki program zrobic to pewnie lowili te ryby tydzien. Pozdrowienia. (2012/09/24 16:14)

Jack14


Kolego @Hauki może trochę inaczej.

Ja ostatni raz kiedy rzuciłem własną wędkę bezpośrednio do wody to było to jakieś 20 lat temu, a dlaczego nie będę się rozpisywał dodam, że mój kołowrotek tego nie wytrzymał o czym przekonałem, a ty zapewne przekonasz się np. w kolejnym sezonie.

Nie wiem co zresztą oddał do wody bo na pewno nie był to "fidesz", a słuch jeszcze mam w miarę sprawny.

Może na koniec nie męcząc za bardzo to padło jeszcze jedno dobre pytanie w tej dyskusji?

Jak aktor chciał widzieć branie na "fideszu" jak od samego początku szczytówka była w wodzie ( o kierunku nie wspominam)?

Dlatego uważam, że film godny obejrzenia ale nie należy takich czynności naśladować.

Co do siatki wędkarskiej, że za mała i jeszcze inne to zgodnie z regulaminem była prawidłowa (jak nie to proszę o konkrety dlaczego nie).

Pozdrawiam.

 

(2012/09/24 17:43)

Draq


Oglądam właśnie powtórkę programu. Typ nieźle mnie rozbawił. Wszedł do wody po pachy, rzucił może z 4 pocięte rosówki do wody i nazwał to nęceniem :D Zanim wylazł z wody to małe okonki te robaki wyskubały, a lin nawet nie zauważył tych robaczków.... Wędke z kołowrotkiem wrzucił do wody bo miał branie na spławiku.... Nie jeden z forumowiczów nakręciłby lepszy film :) (2012/09/24 19:09)

covent


Też obejrzałem - jedyny plus to piękne polskie jeziorko - więcej plusów nie zauważyłem. Gośc zabawny ale chyba do końca  wie co robił. Program improwizowany no chyba, że to woda to raj wędkarski. Na taki sposób nęcenia nie wpadłbym. Fajnie "biegł" to wędek jak miał branie; z takim refleksem to napewno połapie. Program to typowy zapychacz czasowy dla kanałów tego typu. Nieudolna próba naśladowania programów wędk. z zachodnich mediów. (2012/09/24 19:54)

Domann


panowie o ktorej sa powtorki? (2012/09/26 09:44)

subdad


Przychylam się do opinii Draq. 2 pocięte rosóweczki, a wyniki uhuhu.. :)
Biały dzień, upał "Tam powinien stać sum.. pach... jest sum.... Dalej pewnie są węgorze... na spławiczek...pocięte rosóweczki znowu... pach są piękne węgorze... Dawno nie widziałem takich wyników :) Poza tym program zrobiony trochę chaotycznie...
P.S. Ryby trafiały do siaty, żeby oddać w Gospodarstwie Rybackim :):):) Były wypożyczone :):):) (2012/09/26 14:31)

Jack14


Koledzy,Panowie spokojnie mi w tym całym pierwszym odcinku zabrakło jednego lub był i tego nie zrobił ... konsultanta lub inaczej (znającego temat).

I to na tyle lub aż tyle.

(2012/09/26 16:31)

gamracik


panowie niech ktos wklei linka bo chce to sobie obejrzec, a nigdzie nie umie znalesc tego programu "jak to jest złowione". co do "TAAAKA RYBA" nie rozumiem czemu na ten program jestescie tacy cieci, fakt ze sa tam odcinki z innych krajow np. kanada, no ale mozecie chyba je omina i pooglaac jak lowia na naszych polskich rzeczkach i jeziorkach ;) (2012/09/26 17:04)

slbyt3055


http://tvnplayer.pl/programy-online/jak-to-jest-zlowione-odcinki,1021/ (2012/09/27 13:28)

jacenty75


panowie niech ktos wklei linka bo chce to sobie obejrzec, a nigdzie nie umie znalesc tego programu "jak to jest złowione". co do "TAAAKA RYBA" nie rozumiem czemu na ten program jestescie tacy cieci, fakt ze sa tam odcinki z innych krajow np. kanada, no ale mozecie chyba je omina i pooglaac jak lowia na naszych polskich rzeczkach i jeziorkach ;)

Mnie osobiście odcinki z innych krajów nie przeszkadzają ale sam prowadzący to jak prowadzi ten program i jego nieumiejętność praktycznego wędkowania bardzo irytuje. (2012/09/28 07:59)

u?ytkownik126655


właśnie oglądnełem i szczerze bardzo fajny 1 odcinek prowadzący też spoko :) tylko zastanawia mnie jedno nastawiał się na lina złowił lina nastawił się na suma złowił suma ;P nastawił się na węgorza złowił węgorza w dodatku w dzień i to kilka sztuk  a no i przede wszystkim w końcu polska woda spławik i grunt :) z miłą chęcią będe oglądał kolejne odcinki

(2012/09/28 14:18)

ekol


Powiem tak: jako wypełniacz czasu może być, zobaczymy, co będzie dalej... (2012/09/28 15:43)

Hauki


http://tvnplayer.pl/programy-online/jak-to-jest-zlowione-odcinki,1021/odcinek-1,S00E01,15088.html (2012/09/28 16:11)

covent


właśnie oglądnełem i szczerze bardzo fajny 1 odcinek prowadzący też spoko :) tylko zastanawia mnie jedno nastawiał się na lina złowił lina nastawił się na suma złowił suma ;P nastawił się na węgorza złowił węgorza w dodatku w dzień i to kilka sztuk  a no i przede wszystkim w końcu polska woda spławik i grunt :) z miłą chęcią będe oglądał kolejne odcinki


Będziesz zasmucony; drugi odcinek to Finlandia i spining..

(2012/09/29 11:15)