Jak było dziś na rybach. Rzeki

/ 188 odpowiedzi / 84 zdjęć
Pawelski13


ładnie połowione, ładne rybki, gratki :) (2015/10/15 21:18)

jurek096


Wczoraj wisła kołó Oświęcimia świnka i kilka leszczyków.Brania słabe. (2015/10/16 07:51)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik108412


jak można chwalić się tak tragicznym zdjęciem. Głównie mam na myśli świnkę, współczuję jej, że przeżyła tyle pięknych lat, tylko po to, żeby skończyć jak ścierwo na brudnej szmacie. Fe dziwie się, że moderator forum coś takiego dopuszcza (2015/10/16 18:30)

SVT


Dzisiaj wypad z Janem w kilka starych miejscówek. Drapieżnik nie chciał współpracować, zmiana miejscówki w jeden punkt i metrówka zaliczona. Jan zadowolony tym połowem, mimo że rybsko wypuściłem. 


A tutaj chłopak nadal w szoku, ryba jego życia, nigdy na oczy takiego nie widział. Słuchał uważnie w trakcie holu i spełnił swoje marzenie. Na okoniówkę od 8 do 15 gr. Uśmiałem się do bólu.

(2015/10/16 19:24)

Pawelski13


piękny, po raz kolejny pogratulować łowcy, tym bardziej że nie ubity! (2015/10/16 23:03)

SVT


Poranna pogoń za okonkiem.


(2015/10/17 14:48)

polobmw


Dzisiaj wypad z Janem w kilka starych miejscówek. Drapieżnik nie chciał współpracować, zmiana miejscówki w jeden punkt i metrówka zaliczona. Jan zadowolony tym połowem, mimo że rybsko wypuściłem. 


A tutaj chłopak nadal w szoku, ryba jego życia, nigdy na oczy takiego nie widział. Słuchał uważnie w trakcie holu i spełnił swoje marzenie. Na okoniówkę od 8 do 15 gr. Uśmiałem się do bólu.




nie żebym się czepiał bo to duża ryba jest , ale ja tam widzę 99

(2015/10/17 17:23)

Przemas83


Potwierdza się moja teza;] , że Nogat na waszym odcinku za śluzą w Michałowie , po za j. Drużno to najlepsze łowisko na Żuławach. Dawno nie słyszałem o złowieniu metrówki na Nogacie, sam nigdy nawet się nie zbliżyłem  do takiego wymiaru. Gratuluję złowionej rybki tym bardziej na kijek pod okonie! (2015/10/17 17:52)

kucus22


Wczoraj wisła kołó Oświęcimia świnka i kilka leszczyków.Brania słabe.


Słabe to jest to zdjęcie. Gorszego chyba nie widziałem...

Zwracam honor, po obejrzeniu jego galerii. Zdjęcie brzan nadaje się jako załącznik do prokuratury. Mięsiarz...
(2015/10/17 20:47)

pstrag222


ciekawe na jakiej podstawie do prokuratury  (2015/10/17 21:38)

kucus22


Na takiej, że w tym chorym systemie PZW mamy jeszcze tzw. regulamin. Prawo, którego trzeba przestrzegać. Limit dobowy brzany 3 sztuki na dobę. Jeszcze jakieś pytania kol. pstrąg ? (2015/10/17 21:54)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

pstrag222


Przedstaw mi dowód , ze to połów jednego wędkarza.
Zobaczycie foto i już lament , oskarżenia, mięsiarz i tyle.
Na początku użyjcie trochę rozumu, bo już całkiem wam się światy pomyliły.
Wczesniej był oskarzenia o połów szczupaków bo facet na zdjeciu 4 , a nikt z was nie pomyslał , ze we dwóch łowili.
Idiotyzm i tyle w temacie
(2015/10/18 09:24)

JOPEK1971


Nawet jak by to był połów 3 wędkarzy to i tak mnie to mięsiarstwem zalatuje,bo przecież by zjeść rybkę nie trzeba pełnego mięsiarskiego limitu wykorzystać. (2015/10/18 13:58)

kucus22


Przedstaw mi dowód , ze to połów jednego wędkarza.
Zobaczycie foto i już lament , oskarżenia, mięsiarz i tyle.
Na początku użyjcie trochę rozumu, bo już całkiem wam się światy pomyliły.
Wczesniej był oskarzenia o połów szczupaków bo facet na zdjeciu 4 , a nikt z was nie pomyslał , ze we dwóch łowili.
Idiotyzm i tyle w temacie


Ja mam dowody przedstawiać ?! Nie rozśmieszaj mnie. Mam rozum, bo widzę całe stado rzadkiej pięknej ryby na trawniku...czekają na miejsce w zamrażalce? Lament to czeka nas wszystkich za jakiś czas, gdy nie zmieni się obecne destrukcyjne nastawienie części wędkujących. Natomiast idiotyzmem jest twoja obrona takich zachowań.

(2015/10/18 19:16)

SVT


21.10.2015 - Pojeździłem, pozwiedzałem i okonków połapałem.




(2015/10/22 07:43)

SVT


Pochodziłem za szczupakiem, zero brań, woda bardzo niska. Siadłem na pomoście i sobie pstrykałem.



(2015/10/22 19:31)

jurek096


Ty pajacu to połów pięciu wędkarzy za cztery dni.zanim kogoś oskarżysz to się najpierw zastanów
(2015/10/22 20:00)

tstaros


Nie chcesz chyba komuś wmówić, że te ryby cztery dni w siatce trzymaliście? (2015/10/22 20:32)

jurek096


W zamrażarce (2015/10/22 20:38)

SVT


Dajcie sobie spokój, są napinacze i są tacy co nie przestrzegają regulaminu. Ja ich nazywam pierdzistołkami co jadą, nie na ryby aby odpocząć, zabawić się. A po ryby. I tej starej ekipy z epoki lodowcowej, nie nauczysz regulaminu. U nich wszystko jest skazane na patelnie. (2015/10/22 20:38)

jurek096


już pięć lat wiszą na ścianie wyprawione (2015/10/22 20:39)

kucus22


Mylisz się dziadek, nie jesteś ani zabawny ani poważny. (2015/10/22 22:17)

mariospin


"Ty pajacu to połów pięciu wędkarzy za cztery dni.zanim kogoś oskarżysz to się najpierw zastanów"


Oj żałosne zachowanie Panie Henryku. Nie pasuje ono do Pana siwych włosów. Nazywać człowieka pajacem w momencie jak się nie ma racji..... Trzeba czasami spuścić głowę i przyjąć słuszną krytykę na klatę. 
Ja też jeszcze parę lat temu zabierałem większość złowionych ryb, ale od pewnego czasu zrozumiałem, że takie postępowanie zabija nasze hobby, że na starość zbraknie mi ryb do łowienia. Grono moich przyjaciół, z którymi jeżdżę na ryby myśli na szczęście podobnie. W tym roku zabrałem zaledwie jednego karpia, koledzy nic. Wypuściliśmy z powrotem do wody m.in. masę pięknych leszczy (w tym sztuki medalowe), masę karasi, karpie, szwagier amury. Sprawia nam to niesamowitą satysfakcję i daje nadzieję, że tak postępujących wędkarzy będzie więcej. Proszę spróbować, a gwarantuję, że wypuszczanie przynajmniej części ryb przyniesie Panu niesamowitą frajdę.
I wcale nie wymagam, żeby wszyscy byli maniakami "NO KILL", ale warto się zastanowić,czy każdą złowioną rybę trzeba zabrać z łowiska. Chcemy mieć rybne wody to sami o to zadbajmy. Nikt tego za nas nie zrobi.
Posumowując: Kolego Jurek096 nie warto ostrzyć kopii, pluć jadem, ale warto przemyśleć swoje postępowanie i zastanowić się, czy ktoś zwracający mi uwagę nie ma przypadkiem racji. Tyle w temacie. (2015/10/22 22:25)