Gdzie na nockę ?

/ 9 odpowiedzi
Chciałbym się zapytać o ciekawą miejscówkę na nockę na łowiskach PZW Toruń. Gdzie można liczyć na brania węgorza, sandacza, karpia. Nie chodzi mi o Wisłę. Chciałbym się również zapytać czy ktoś był na nocce na jeziorze Skarlińskim i czy warto ewentualnie tam jechać.
mayki007


Ja osobiscie jestem z warszawy ale kolega z wojska z ktorym odbywalem obowiazkowa sluzbe mieszka kolo chojnic i mnie zaprosil w tamtym roku na weekend na ryby. I Ci powiem ze troche polowilismy. Lowilismy w miejscowosci bachorze i wyniki byly calkiem przyzwoite. Padne karpie, sumy. Wegorza nie mielismy ale leszczy od groma. (2015/06/02 08:52)

adam07


Chodzi o jezioro Charzykowskie? To jest woda pzw czy łowisko komercyjne? (2015/06/02 10:39)

mayki007


Ja nie wiem. Jestem z Warszawy. A wedkowalem na zaproszenie kolegi ktory tam mieszka. Wieczorem do niego zadzwonie to sie dowiem co i jak. Ale mielismy tam kontrole i nikt sie nie przyczepil. A ja nic nie wykupywalem i nic nie placilem tylko ze ja wedkowalem na jedna wedke a kolega na tez na jedna (2015/06/02 12:03)

geniuh


Witam,

Znalazłem to w internecie:
http://charzykowy-ryby.pl/ezezwolenia/

Pozdrowienia
EH (2015/06/03 15:01)

RuchPalikota2


Skarlińskie może być :) Polecam również jeziora na Pojezierzu Brodnickim (PZW Toruń :D ) (2015/06/07 20:50)

notaki


Teraz nawet mniej ważne jest "gdzie" niz "jak".
Siedziałem nad wodą od sobotniego do niedzielnego południa. Miałem parasol i non-stop siedziałem pod nim, ale i tak jestem spalony .
A do sasiada musielismy wzywać karetkę, gdyz doznał udaru słonecznego... wymioty, omdlenia, ból głowy etc....

Wiec koledzy - myślcie proszę ( i to naprawdę poważnie ) o ochronie przed słońcem .
Bo z kolegą znad wody naprawdę nie było wesoło :-( (2015/06/07 21:35)

jerome2


Kłania się myślenie... zawsze zapas wody,lekko schłodzonej i namiot,lub parasol jak kolega powyżej. Ps. Zamiast wody może być piwko ; ) (ale w odpowoednich ilosciach) (2015/06/08 00:55)

ryukon1975


Chciałbym się zapytać o ciekawą miejscówkę na nockę na łowiskach PZW Toruń. Gdzie można liczyć na brania węgorza, sandacza, karpia. Nie chodzi mi o Wisłę. Chciałbym się również zapytać czy ktoś był na nocce na jeziorze Skarlińskim i czy\warto ewentualnie tam jechać.


Kolejny " wędkarz". Podaj mi do ręki.

(2015/06/08 11:11)

adam07


Dziękuję wszystkim, którzy mi udzielili porady. A "wędkarza" wyżej, który tylko czeka aby kogoś skrytykować bo sam wie wszystko najlepiej serdecznie pozdrawiam :) (2015/06/18 07:45)