Elektroniczny czujnik brań

/ 12 odpowiedzi
Witam Wszystkich. Mam pytanie . Noszę się z zamiarem zakupu elekrtonicznego czujnika brań. Jest ich bardzo wiele na naszym rynku, a wiadomo, że nikt bubla kupić nie chce. Czy możecie opisac swoje doświadczenia z tego typu sprzętem ? Wiadome, że ile osób tyle opini. Mimo wszystko proszę o którkie wyrażenie swego zdania. Zdjęcia owych czujników na moim blogu. Z góry dziękuję za komentarze.
SumikDestroyer


Najlepiej kupić w sklepie wędkarskim nie zaa drogi nie za tani taki do 50złotych... Ja mam swoje już 3 lata i jeszcze nie zmieniałem w nich baterii...pozdr (2009/09/16 10:07)

spines21


właśnie-lepiej nie z tych najtańszych,chyba,że ktoś ci poleci jakiś konkretny model.
ja kupiłem w sklepie sygnał-x3 z firmy "patrol"-baterie siadają co 2 miesiące.
i musiałem go trochę poprawić bo potrafił nagle zaniemówić.
a mam stary Videotronik ,prosty, bez pamięci i miodzio działa.
z mojej strony polecam te sygnały,są w różnych cenach,z różnymi funkcjami.
sam kupie na nowy sezon.
pozdro (2009/09/16 10:51)

spines21


http://www.bass-sklep.pl/c/pl/8/2/1/0/long/sygnalizatory.html (2009/09/16 10:58)

spines21


http://woder.istore.pl/pl,category,116096,videotronik.html (2009/09/16 11:00)

spines21


http://woder.istore.pl/pl,category,116097,videotronik,nova.html (2009/09/16 11:01)

dsplawik


Dzięki spines za cenne info jak i linki..... Właśnie wpadł mi w dłoń nowy JAXON montowany do wędki - podobno zajefajnie się sprawdza. Zobaczymy - to tylko 24 zł więc.... Po za tym jak sie nie sprawdzi to mam już wizję jak go zmodyfikować :)
Weekend nad jeziorem więc zobaczymy. pozdro dla wszystkich. (2009/09/16 13:04)

dsplawik


Dzięki spines za cenne info jak i linki..... Właśnie wpadł mi w dłoń nowy JAXON montowany do wędki - podobno zajefajnie się sprawdza. Zobaczymy - to tylko 24 zł więc.... Po za tym jak sie nie sprawdzi to mam już wizję jak go zmodyfikować :)
Weekend nad jeziorem więc zobaczymy. pozdro dla wszystkich. (2009/09/16 13:04)

u?ytkownik11974


Moja rada by wyjmować baterie kiedy kończymy wędkować ,chyba że maja wyłącznik mechaniczny (2009/09/16 13:25)

spines21


nic na blanku!
nie komplikuj sobie łowienia,wierz mi-prędzej czy póżniej coś się pomota.
myślałem kiedyś o modyfikacji,ale dałem se siana.
wole tradycyjne. (2009/09/16 13:44)

kazik


Mam stare proste bez zbędnych pamięci tylko z dźwiękowym sygnalizowaniem Videotroniki ( oczywiście z wyłącznikiem) i od dziesięciu lat sprawują mi się znakomicie. Parę razy wpadły mi do wody i tylko wyjąłem baterię , wysuszyłem i działają prawidłowo do dziś . Przy zakupie takiego sygnalizatora zwracaj uwagę aby płytki i podzespoły miały wzmocnioną izolację ( powinny być pokryte warstwą lakieru aby woda nie robiła zwarć) i obudowa była jak najlepiej szczelna. Sygnalizatory na wędziskach czasami lubią żyłkę poplątać albo zablokować hol ryby , lecz lepiej nadają się na rzeki. (2009/09/16 23:29)

szczepcio


Ja osobiście odradzam wszelkiego rodzaju sygnalizatory montowane do wędki jeśli mowa o takim co widziałem u znajomego, to sum by musiał szarpnąć żeby zapiszczał.Proponuję sygnalizator montowany na widełkę firmy Videotronic.Jest to sprzęt sprawdzony i nie jakaś chińszczyzna z bazaru. (2009/09/17 08:02)