Dozbrajanie gum

/ 5 odpowiedzi
Witam Kolegów po kiju. 
Jak wiemy czasem jeden hak to za mało, kiedy ryby niemrawo atakują przynęty w dziwny sposób... np. od dołu ...często przynęta (w tym przypadku guma wymaga dozbrojenia).
Stąd też zaciekawiło mnie czy macie jakieś specjalne metody dozbrajania gumek?Czekam na Wasze pomysły :)

Jakub Woś


Ja mam dwa sposoby.
 Pierwszy to kotwiczka na krótkim przyponie. Przypon przypięty do przyponu głównego a kotwiczka wbita w brzuch gumy.
 Drugi sposób to włożenie ucha kotwiczki w brzuch gumy  a przy przebijaniu ją hakiem z główką trzeba trafić w ucho kotwiczki (2013/07/02 22:36)

u?ytkownik20737


Tak jak wyżej, ja osobiście stosuję drugi sposób. Tylko nie wiem czy można jeszcze kupić te kotwice na dwóch hakach nie lutowane, ponieważ ja kiedyś kiedyś kupiłem ich sporo hurtem i mam je do dziś :) Ogólnie myślę że ten drugi sposób jest lepszy przynajmniej mnie się to sprawdza.  (2013/07/03 10:03)

mata-on


Dzięki Panowie! :) (2013/07/05 15:00)

Artur z Ketrzyna


Witam Kolegów po kiju. 
Jak wiemy czasem jeden hak to za mało, kiedy ryby niemrawo atakują przynęty w dziwny sposób... np. od dołu ...często przynęta (w tym przypadku guma wymaga dozbrojenia).
Stąd też zaciekawiło mnie czy macie jakieś specjalne metody dozbrajania gumek?Czekam na Wasze pomysły :)


Nie czekaj na na nasz pomysły.
Skorzystaj z wyszukiwarki na naszym forum i poprostu zapoznaj się z nimi...

Też nic dziwnego niema w ataku przynęty od dołu, to jest normalka...
Jak też skubanie za ogonki i ich obgryzanie...

Dozbrojka to mikro kotwiczka lub hak na żyłce doczepionej do kolanka haka dziga lub uszka przy główce... (2013/07/05 15:39)

mata-on


Nie lubie standardowych rozwiązań, ciągle szukam "nowego", "świeżego" :)
pozdro (2013/07/08 21:36)