Ciekawe programy o wędkarstwie .

/ 29 odpowiedzi
Witajcie moge was prosic o podanie godzin i dni programów wędkarskich i wasza opinie o nich.Np z wędka nad wodę 13.00 od pn do pią,jest to ciekawy poradnik lecz zadużo gadania itp.
owczarki


filmy z you tube wystarczą wzupełności (2012/11/03 16:21)

Lin1992


Ja polecam program Taaaka Ryba leci na Polsat Play codziennie od godziny 5 :00 do 7:30. Program jest emitowany w 30 minutowych odcinkach. Bardzo fajnie wszystko nagrane,dużo ciekawych informacji i wiele odcinków jest kręcone w Polsce. Co dziennie każdy wędkarz znajdzie coś dla siebie.Szczerze polecam. (2012/11/03 18:25)

u?ytkownik16322


Jeśli jesteś milionerem masz mnóstwo czasu i lubisz szpan ,komercję i głupawe wypełzłe teksty oglądaj Taaką Rybę połapiesz na Polinezji , Amazonii ,Kanadzie no w najgorszym razie Skandynawii wszędzie byle by nie na naturalnych wodach w Polsce.
Julian. (2012/11/04 12:47)

bobus86


Witajcie moge was prosic o podanie godzin i dni programów wędkarskich i wasza opinie o nich.Np z wędka nad wodę 13.00 od pn do pią,jest to ciekawy poradnik lecz zadużo gadania itp.


polsat play codzienie po 19 sa dwa programy (2012/11/04 14:29)

szymon198226


drazni mnie to ze pokazujom wyprawy polskih wendkarzy kturzy łowiom na drugim końcu świata zamias pokazywać połowy na polskih wodach co unas niema wody. (2012/11/04 18:03)

u?ytkownik82173


Szymon nie żebym Cię obrażał, ale przeczytaj na pierw co piszesz, a później to publikował i miej przy sobie słownik bo bardzo ranisz język polski. (2012/11/04 18:12)

RuchPalikota2


Wejdź na youtube.pl i szukaj filmów użytkownika grafiklogo polecam!!! Extra jeakość fajnie wszystko opowiadają i wgl. Połamania! (2012/11/05 15:03)

u?ytkownik61065


drazni mnie to ze pokazujom wyprawy polskih wendkarzy kturzy łowiom na drugim końcu świata zamias pokazywać połowy na polskih wodach co unas niema wody.



Kolego chodzisz  do szkoły ? (2012/11/05 15:18)

bobus86


drazni mnie to ze pokazujom wyprawy polskih wendkarzy kturzy łowiom na drugim końcu świata zamias pokazywać połowy na polskih wodach co unas niema wody.



Kolego chodzisz  do szkoły ?

haha dobre  :D (2012/11/05 18:06)

arek1q


To jest forum wędkarskie a nie poprawnej polszczyzny (spadaj i tam się wykazuj swoim językiem)!!!!!!!!!!! (2012/11/06 11:06)

khead


To jest forum wędkarskie a nie poprawnej polszczyzny (spadaj i tam się wykazuj swoim językiem)!!!!!!!!!!!


masz racje. chociaz poslugiwanie sie poprawnym polskim jezykiem, stosowanie interpunkcji znacznie ulatwia zrozumienie tekstu. zauwaz tez, ze piszac posta wyrazy z bledem, bez polskich znakow sa podkreslone na czerwono i powinno to dac autorowi wpisu do myslenia. (2012/11/06 11:17)

patryklab


A mnie bardzo się podoba program "Jak to jest złowione". Koleś łowi w kraju i za granicą. Pokazane w bardzo przystępny sposób a nie jak ten starszy koleś z Polsat Play.
Pozdrawiam! (2012/11/06 15:01)

przemek1221


Wejdź na youtube.pl i szukaj filmów użytkownika grafiklogo polecam!!! Extra jeakość fajnie wszystko opowiadają i wgl. Połamania!

 Również bardzo polecam! Swietne filmiki (2012/11/06 18:58)

SnuF


Z Wędką Nad Wodę mój ulubiony program. Odcinki tego programu znajdziesz tu :
ZWNW http://www.tv-trwam.pl/index.php?section=zwnw
a tak to YT, albo ściągać z chomika za 2 + pln :) (2012/11/06 19:13)

haja


drazni mnie to ze pokazujom wyprawy polskih wendkarzy kturzy łowiom na drugim końcu świata zamias pokazywać połowy na polskih wodach co unas niema wody.



Kolego chodzisz  do szkoły ?

moja córka z 1 klasy robi mniej błędów ortograficznych Ha Ha (2012/12/16 16:15)

CraNcHMS


Przypadł mi do gustu program wędkarski w TV Trwam "Z wędką nad wodę". Choć czasami wydaje mi się, że te programy wędkarskie nie za wiele wnoszą do mojej wiedzy wędkarskiej. Są za bardzo ogólnikowe. (2012/12/16 17:22)

GREG227


witam. ja polecam również program "z wędką nad wodę",który jest emitowany w TV Trwam. na youtube są chyba wszystkie odcinki! w tym programie jest bardzo dużo pokazane: metody połowu,techniki,sprzęt,akcesoria wędkarkie,relacje z zawodów wędkarskich itp. każdy coś dla siebie znajdzie!!!!dobry dla początkujących wędkarzy!!! polecam!!!

(2012/12/17 00:20)

endriu1994


Bardzo ciekawe porady znajdziesz w programie "Czesi na rybach" leci na Polsat Play w niedziele bodajże ostatnio widziałem.
"Z wędką nad wodę " to naprawdę świetny program w którym znajdziesz mnóstwo rzetelnych i przydatnych porad o praktycznie każdej metodzie połowu ryb.
Co do Taaaaaaaaaka ryba jak widzę że leci przełączam na inny program bo to nie na moje delikatne nerwy (2012/12/17 08:18)

u?ytkownik128179


Z wędką nad wode oglądam na YT i jest to naprawdę fajny program,natomiast taaaka ryba strasznie mnie drażni a zwłaszcza teksty pana biedrzyckiego. (2012/12/17 09:28)

tasiu


Polecam super stronę MRK.cz , strona po czesku ale da się dużo zrozumieć.W zakładce -rybarska videa są świetnie zrealizowane filmy niektóre w jakośći HD. (2012/12/17 10:28)

siwynd


Na you tube lubię oglądać "wędkarskie przygody johna wilsona" tylko te stare z Anglii jak łowi leszcze ,jazie itp. jego egzotyczne wyprawy są fajne ale jako ciekawostka od czasu do czasu i nic nie wnoszą.Drugim ulubionym programem o wędkowaniu jest ZWNW a na pozycji trzeciej czeskie programy(bardzo szczegółowo opisane zestawy) na polsat play.Jako ciekawostkę polecam Zjedz Rosję. (2012/12/17 13:18)

SuperGrover


Tu macie fajne zestawienie programów:

http://www.pzwgdyniaport.pl/content/view/281/1/ (2014/05/01 19:43)

Muoda


Na Fokus Tv jest nadawany program pt. : "Wspaniały świat wędkarskich przygód". To nic innego jak filmy z płyt WMH. Pozdrawiam :) / http://www.fokus.tv/program/wspanialy-swiat-wedkarskich-przygod/197 (2014/08/20 09:08)

u?ytkownik16322


Choć od mojego ostatniego wpisu nic się nie zmieniło ( dwa lata ) dorzucę swoje 3 grosze.
W programach zauważyłem pewną prawidłowość. Na początku łowimy w Polsce na ,,normalnych "
łowiskach niezbyt wyszukanym sprzętem . Póżniej  ,,nieśmiało " zjawia się jakieś komercyjne łowisko , jakieś stawy hodowlane jakiś jedyny i niezawodny sprzęt i zanęty z producentem i ,,ekspertami " w tle nieśmiało , nie nachalnie . Ale przecież trzeba się szybko jakoś odkuć i zapracować na wycieczki i egzystencję . Powoli pojawia się ordynarna komercja czyli chałtura przez duże CH. Jedynie słuszna metoda, jedynie słuszna zanęta i sprzęt i oczywiście Wojaże, wojaże, wojaże. Gdzie myśmy już nie łowili chyba tylko jedynie na biegunie pod lodem. A tysiące normalnych na początku ogląda z zaciekawieniem, póżniej ze znużeniem a na koniec z żenadą.
Ps. Rzygam karaibami w d  mam Amazonkę  obrzydza mnie Skandynawia  i robię sobie grubą nieprzyzwoitość na kolejne sumy w Ebro. A łapta se pajace gdzie chceta tylko My nie musimy tego oglądać.
Julian (2014/08/20 14:23)

Arcymisiek


Osobiście nie oglądam polskich filmów i jakiegoś tam Rexa Hunta, dla mnie te filmidła nie zawierają żadnej wartości dydaktycznej.
Jakieś tandeciarstwo, wojaże po świecie, przybijanie piątki  i głupie rechoty mnie nie bawią.
Od dłuższego czasu oglądam (czeskie)filmy MRK (Moravski rybarski klub), którego też jestem członkiem od kilku lat.
Filmy te są ładnie omawiane, bez lokowania produktu, na zwykłych łowiskach, a co najlepsze; można także wejśc w dyskusje z autorem filmu, tj: o zanętach, sprzęcie, specyfice wody i rybach -  oczywiście tylko członkowie portalu MRK (2014/08/20 15:52)