Byłem złodziejem

/ 33 odpowiedzi
Sith


Słyszę coraz więcej głosów:
"nie kupować WW"
"nie płacić składek"
tylko ciekaw jestem ile osób, tak z ręką na sercu, realizuje te postulaty...
Gdyby była taka solidarność w narodzie, to Zarząd "Gówny" już dawno poszedłby na zasiłek dla bezrobotnych, a WW przestałoby się ukazywać.
Choć licho wie, J. Urban też kiedyś powiedział "rząd sam się wyżywi"...
(2015/04/22 13:10)

cierpliwy1


Słyszę coraz więcej głosów:
"nie kupować WW"
"nie płacić składek"
tylko ciekaw jestem ile osób, tak z ręką na sercu, realizuje te postulaty...
Gdyby była taka solidarność w narodzie, to Zarząd "Gówny" już dawno poszedłby na zasiłek dla bezrobotnych, a WW przestałoby się ukazywać.
Choć licho wie, J. Urban też kiedyś powiedział "rząd sam się wyżywi"...


Nie kupuje WW już od dawna ,ale gazeta nigdy nie padnie ,ponieważ jest dotowana przez ZG (2015/04/22 13:23)

Haryyy5


Słyszę coraz więcej głosów:
"nie kupować WW"
"nie płacić składek"
tylko ciekaw jestem ile osób, tak z ręką na sercu, realizuje te postulaty...
Gdyby była taka solidarność w narodzie, to Zarząd "Gówny" już dawno poszedłby na zasiłek dla bezrobotnych, a WW przestałoby się ukazywać.
Choć licho wie, J. Urban też kiedyś powiedział "rząd sam się wyżywi"...


Nie kupuje WW już od dawna ,ale gazeta nigdy nie padnie ,ponieważ jest dotowana przez ZG



hehe potwierdza się tylko to że ZG PZW jest jak jakiś diabeł :P ktokolwiek i cokolwiek wpadnie jego szpony przechodzi na ciemną stronę :P (2015/04/22 14:21)

w6i6e6


Takie rzeczy załatwia się w sądzie. Taka jest prawda jeśli nie ma dowodów jest słowo przeciwko słowu i nic więcej.  (2015/04/22 21:53)

Artur z Ketrzyna


Takie rzeczy załatwia się w sądzie. Taka jest prawda jeśli nie ma dowodów jest słowo przeciwko słowu i nic więcej. 

Jeśli to co opisał jest prawdą to nie tylko słowo, bo może załatwić też zaświadczenie że był tam na koszt danej firmy. Wiec on nie potrzebował kupowania biletów z których nie skorzysta.
Problemem będzie udowodnienie że to było podstawą wypowiedzenia umowy.
Na to ma jak na razie tylko poświadczenie pogłosek. (no chyba że na piśmie dostał obowiązek wyjaśnienia zakupu tych biletów na jego nazwisko, bądź ma na to świadków którzy to poświadczą) (2015/04/22 23:00)

Sith


Słyszę coraz więcej głosów:
"nie kupować WW"
"nie płacić składek"
tylko ciekaw jestem ile osób, tak z ręką na sercu, realizuje te postulaty...
Gdyby była taka solidarność w narodzie, to Zarząd "Gówny" już dawno poszedłby na zasiłek dla bezrobotnych, a WW przestałoby się ukazywać.
Choć licho wie, J. Urban też kiedyś powiedział "rząd sam się wyżywi"...


Nie kupuje WW już od dawna ,ale gazeta nigdy nie padnie ,ponieważ jest dotowana przez ZG


Dla czego piszesz w skrócie ZG, trzeba odtajnić tę nazwę - to jest "Zarząd Gówny Postkomunistycznego Związku Wydrzypieniążków"...
Płacimy coraz wyższe składki na coraz wyższe synekury, a ryb coraz mniej!!! (2015/04/23 06:25)