Żywiec - rybka jedna na milion ?

/ 5 odpowiedzi
:D Mam pytanie :D
Wg. powszechnej opinii najlepszą metodą łowienia drapieżników jest łowienie na żywca - jeśli mamy już odpowiednio wcześniej przygotowaną rybkę i stoi sobie spokojnie w wodzie to skąd wiadomo, że szczupak zaatakuje własnie ją - przecież niemal identycznych rybek w danym akwenie jest jeszcze około miliona... Rybka na przynęcie jest prawdę mówiąc wg. mnie niezbyt atrakcyjna ... Co wy o tym myślicie ???

zbynio5o

Z tym to jest tak :

co byś wolał, upieczone udko na talerzu, czy uciekającego kurczaka na podwórku ?

Podobnie jest ze szczupakami :))

(2013/03/30 18:53)

użytkownik145121

Bardzo trafna odpowiedź kol.zbynio - atakuje w pierwszej kolejności to co łatwiej złapać (2013/03/30 18:58)

ryukon1975

Rybka na haku ma problemy  z poruszaniem się,wygląda na chorą i nie stoi w miejscu tylko stara się gdzieś skryć co nasila wrażenie że coś z nią nie tak.
Do tego jak napisał zbynio5o wędkarz podaje ja w miejscu dogodnym do ataku. (2013/03/30 19:02)

zbynio5o

No, chyba że szczupak nie lubi "gotowców" i woli sobie połowić dla sportu, hehe. (2013/03/30 19:08)

ryukon1975

No, chyba że szczupak nie lubi "gotowców" i woli sobie połowić dla sportu, hehe.

Jak to będzie samiec to na pewno pójdzie na łatwiznę.:) (2013/03/30 19:14)