Żywe ryby - Poznań

/ 5 odpowiedzi
Witam kolegów, w tym roku niestety nie znajdę czasu już na wędkowanie nad czym ubolewam. W zwyczaju świątecznym w mojej rodzinie na stole pojawia się sandacz/szczupak, stąd moje pytanie orientujecie się gdzie w okolicy poznania mogę kupić żywe w/w ryby? Z góry dziękuje za odp, nadmienie że moja żona ukręci mi głowę jeśli jej nie dostarczę ryby:(



Pozdrawiam
Radek
ZanderHunter


Witam kolegów, w tym roku niestety nie znajdę czasu już na wędkowanie nad czym ubolewam. W zwyczaju świątecznym w mojej rodzinie na stole pojawia się sandacz/szczupak, stąd moje pytanie orientujecie się gdzie w okolicy poznania mogę kupić żywe w/w ryby? Z góry dziękuje za odp, nadmienie że moja żona ukręci mi głowę jeśli jej nie dostarczę ryby:(



Pozdrawiam
Radek





Bytyń...tam powinieneś dostać śwież rybę prosto z sieci...:) (2013/12/12 11:22)

Iras1975


Pisz do Alberta - sandacz999 (2013/12/12 11:40)

Iras1975


Możesz też podjechać na jez. Niepruszewskie brzeg zachodni, rano ok 7-8 Henryk Szwed codziennie płynie zwijać wontony z poutykanymi sandaczami. Podjedź koło rybakówki i czekaj na niego.. może coś odsprzeda, bo pewnie okoliczne restauracje pozapychał już na maxa. (2013/12/12 11:50)

niewinniija


Dzięki za odpowiedź, nad Niepruszewskim w sumie mieszkam ale o tym nie pomyślałem...:) Dzięki wielkie!!! Odnośnie Bytynia byłem ok miesiąc temu i rybak twierdził że ograniczają połowy i na chwilę obecną nie sprzedają z sieci :) (2013/12/12 13:12)

okiem_sandacza


Dzięki za odpowiedź, nad Niepruszewskim w sumie mieszkam ale o tym nie pomyślałem...:) Dzięki wielkie!!! Odnośnie Bytynia byłem ok miesiąc temu i rybak twierdził że ograniczają połowy i na chwilę obecną nie sprzedają z sieci :)


A Pan Irek i tak wie swoje i nie dopuszcza faktu ,że nie jest jedynym w okolicy ,który ma licencje na łowienie okazów.:) (2013/12/23 00:52)