Żywe jesiotry do kupienia w Tesco

/ 15 odpowiedzi

• konto usunięte

Wczoraj w tesco widziałęm do kupienia za 27,99 za kg żywe jesiotry. Moim zdaniem przesada. A pływają w tym samym zbiorniku co pływały karpie... Ledwo mogą w nim pływać....
wirefree

Heh ja sobie wyobrazam co pseudoekolodzy powiedzieli by po zobaczenia targu chinskiego albo restauracji z zywymi rybami do wyboru przed degustacja. 

(2013/05/03 11:00)

janek4

A w jakim mieście to było? (2013/05/03 14:31)

janek4

Moim zdaniem dobrze by było kupić (przynajmniej jednego) i wypuścić. Też uważam takie coś za przesadę... Niestety daleko mi do Poznania. (2013/05/03 16:07)

u?ytkownik123415

To nie takie hop bo one mialy conajmniej z 1 metr wiec i cena nie byla by za niska zeby kupic i wypuscic :) (2013/05/03 16:30)

janek4

Hmm... no więc może i ludzie nie będą ich kupować, Tesco ogarnie że to się nie opłaca, ryby wrócą tam gdzie zostały złowione, a następnym razem już się na takie coś nie porwą? (2013/05/03 18:30)

u?ytkownik221

Ryby hodowlane w czym problem? proszę sobie kupić i zjeść bo przecież po to są hodowane. Nikt nie zastanawia się skąd biorą się kurczaki ww sklepach, przecież nikt ich wypuszcza na wolność a ze smakiem zjada. Trochę zrozumienia. (2013/05/03 22:13)

janek4

Ciekaw jestem czy taki hodowca ma jakikolwiek zysk z tej hodowli jesiotrów? Ta ryba raczej nie jest zbyt popularna na polskich stołach, a może się mylę? (2013/05/04 19:12)

Mario18

Ciekaw jestem czy taki hodowca ma jakikolwiek zysk z tej hodowli jesiotrów? Ta ryba raczej nie jest zbyt popularna na polskich stołach, a może się mylę?

Mylisz się,jesiotr wędzony super sprawa a ludzie jedzą dużo ryb. Widzę to po gospodarstwie rybackim w gosławicach przy elektrowni. Ludzie co chwile przyjeżdzają i kupują sumy,karpie,jesiotry itd co jest xd (2013/05/04 20:40)

egzekutor

u mnie w okolicy na stawach na stałe jest jesiotr do sprzedaży tez w takiej cenie. i nie wydaje mi się , że jest to ten najdroższy bo on bardzo wolno rośnie a te hodowlane maja szybki przyrost. W Pile prawie w każdym sklepie gdzie są rośliny oczka można kupić małego jesiotra . miałem jednego w oczku. prawie 100 sztuk metrowych wpuszczono do jeziora Plotki koło Piły sa atrakcja jak przepływają pod pomostami a woda jest krystalicznie czysta (2013/05/04 20:59)

withanight88

Hmm... no więc może i ludzie nie będą ich kupować, Tesco ogarnie że to się nie opłaca, ryby wrócą tam gdzie zostały złowione, a następnym razem już się na takie coś nie porwą?

Za tydzień będzie promocja na świeże filety jesiotra. (2013/05/05 16:22)

mateuszwos

Hmm... no więc może i ludzie nie będą ich kupować, Tesco ogarnie że to się nie opłaca, ryby wrócą tam gdzie zostały złowione, a następnym razem już się na takie coś nie porwą?

Za tydzień będzie promocja na świeże filety jesiotra.

a za dwa tygodnie na paluszki rybne z jesiotra. Natomiast pod koniec maja w tymże TESCO będzie można nabyć niedrogo, mielone mięso z jesiotra:) (2013/05/06 15:49)

Jack14

A już myślałem, że tatar z Jesiotra :-) (2013/05/06 16:13)

PESCADORES

Za tydzień będzie promocja na świeże filety jesiotra.

a za dwa tygodnie na paluszki rybne z jesiotra. Natomiast pod koniec maja w tymże TESCO będzie można nabyć niedrogo, mielone mięso z jesiotra:)

a jak mielone nie sprzeda się to......... pewnie karma dla kota będzie  (2013/05/06 16:30)