Żyłka na grunt jaki rozmiar

/ 4 odpowiedzi
czy używał z was ktoś żyłki jaxon satori feeder chciałbym do 2 feederów zakupić 0.25 średnice ale nie wiem czy warto jakie macie zdanie na temat tej żyłki ?
geniuh


czy używał z was ktoś żyłki jaxon satori feeder chciałbym do 2 feederów zakupić 0.25 średnice ale nie wiem czy warto jakie macie zdanie na temat tej żyłki ?

Witam,Używałem i nie polecam. Żyłka słabo tonąca, wytrzymałość rzeczywista mniejsza niż deklarowana. Wprawdzie używałem średnicy 0,22, ale tej samej serii.Nie wiem gdzie wędkujesz, ale ja generalnie na feedera używam średnic 0,20-0,22. W chwili obecnej mam nawinięte żyłki Browninga, nie są tanie, ale warto.
Pozdrowienia (2014/02/27 18:25)

tojaartek


Ja od lat używam camou feeder od dragona. Dobra jakosc, dobra cena. Polecam. (2014/02/27 19:53)

saviano


W tym roku kupiłem camou, wcześniej dragon lub mikado feeder (chyba millenium feeder). Z zeszłorocznej jestem zadowolony. Camou kupiłem, gdyż nie było millenium. żyłek jaxona nie kupuję (2014/02/28 08:07)

mis2900


Jaxona sobie odpuść , rok temu miałem jakąś żyłkę z serii Satori to pękała w rękach.

Do feedera polecam Mikado Sensei Feeder - koszt 10 zł

lub troszkę drożej Trabucco XPS Feeder plus  - koszt 20 zł

Obie żyłki posiadam , przepracowały cały sezon i ciągle są w doskonałej kondycji , brak do nich jakichkolwiek zastrzeżeń. (2014/02/28 12:14)