Zaloguj się do konta

Żyłka Dragon Super Camou Feeder-warto kupić?

utworzono: 2013/03/14 20:02
Psiuku

Czytałem już trochę o tej żyłce... "Dragon Super Camou Feeder"  i chciał bym się dowiedzieć co o niej sądzicie i czy warto ją kupić ?  Z góry dziękuje za pomoc ;)
[2013-03-14 20:02]

JWy

też taką zakupiłem ostatnio i czekam na pogodę żeby ją koooooońcu wypróbować [2013-03-15 06:40]

ryukon1975

Żyłka ta jest moim zdaniem bardzo dobra do feedera.
Jedyna wada to ze jest "przegrubiona",czyli na szpuli pisze 0,22 mm a faktycznie jest pewnie z 0,27 mm. Dziś to jednak standard.:)
[2013-03-15 06:54]

toxi1974

witaj ostatnio zakupiłem żyłeczke 0.22 

CRALUSSO FEEDER ENERGY jest nie przegrubiona i mocna na mokrym węźle w recach nie udało mi sie jej zerwać pozdrawiam

[2013-03-15 09:52]

Arcymisiek

witaj ostatnio zakupiłem żyłeczke 0.22 

CRALUSSO FEEDER ENERGY jest nie przegrubiona i mocna na mokrym węźle w recach nie udało mi sie jej zerwać pozdrawiam

Ja też czytałem o niej sporo dobrych opini na Czeskim forum feederowym.
[2013-03-15 10:04]

toxi1974

żyłeczka to jest wysoka liga myśle tez czytałem dużo pozytywnych opini , zdecydowałem sie na zakup cena około 16 zł 150m  ale polecam naprawde jest mało rozciagliwa i mocna na węźle i zero pamięci no i co najważniesze tonie odrazu kawałek odciołem do wody i pyk poszła na dno rewelka  jak dla mnie. [2013-03-15 10:20]

Psiuku

Nom i tego sie obawiam ze będzie przegrubiona i to sporo u mnie w rejonie nie potrafię  jej dostać w sklepie ;/ Wiec nie mam za bardzo jak jej sprawdzić ;/ [2013-03-15 14:11]

ryukon1975

Nom i tego sie obawiam ze będzie przegrubiona i to sporo u mnie w rejonie nie potrafię  jej dostać w sklepie ;/ Wiec nie mam za bardzo jak jej sprawdzić ;/

W czym problem ?
Chcesz 0,25 mm to kup 0,20 mm i będzie 0,25 mm. :) Ja od dawna tak robię z niektórymi żyłkami.
[2013-03-15 14:44]

Psiuku

Gorzej jak jednak przyjdzie właściwa ;p A taka na odrę na Leszcza/Jazie/Klenie to jaka grubość żyłki najlepsza 0.20 czy 0.22 ? [2013-03-15 16:35]

ryukon1975

Nie łowię na Odrze ale u siebie łowie feederem na żyłkę 0,22 mm lub na trudnych miejscówkach z zaczepami nawet na 0,25 mm.
[2013-03-15 16:49]

Psiuku

A jak nie ta żyłka która napisałem to jaką byście polecili ? [2013-03-15 19:17]

predator70

Polecam tą żyłkę ,łowię na odrze i spróbowałem ją w tamtym roku i jestem bardzo zadowolony i na ten rok kupiłem na dwa feedery  w długościach po 300m.Pozdrawiam.
[2013-03-15 20:17]

Psiuku

Polecam tą żyłkę ,łowię na odrze i spróbowałem ją w tamtym roku i jestem bardzo zadowolony i na ten rok kupiłem na dwa feedery  w długościach po 300m.Pozdrawiam.

A zamawiałeś przez internet czy w sklepie..? Jak w internecie to czy była grubsza niż podawano (przegrubiona) ?

[2013-03-15 22:11]

bednar14

Jest przegrubiona też ja kupiłem. Ja mam 0,25mm i ona ma prawie 0,27mm.
[2013-03-15 23:59]

Grzegorz Wedkuje

Polecam tę żyłkę. Miałem ją na wędkach w zeszłym sezonie, z resztą jeszcze na nich jest. Używam grubasów, 0,35 w tym przypadku. Jak dla mnie odrobinę za cienka, ale grubszej nie ma w ofercie. Mocna, zupełnie nierozciągliwa, dość miękka jednocześnie, więc się nie odkształca, rzeczywiście mało widoczna w wodzie, na supłach nie miałem z nią żadnych problemów, a przez krzaki ciągnąłem nie raz. Gdyby była 0,40 lub 0,45 kupiłbym ją znowu.

[2013-03-20 07:58]

DaNWol

ja planuję zakup tej żyłki Dragona Super Camou Feeder ale chcę mieć na kołowrotku nawiniętą 0,22mm ale jak piszecie że jest przegrubiona to może kupić 0,18mm? doradzi ktoś bo jak ma mi wyjść po nawinięciu jak piszecie 0,27mm to wolę zostawić swoją obecną 0,30mm ??? [2018-06-24 16:21]

panterasrc

Lowilem kiedys na zylke super camou feeder byly dobre i tanie, ale kilka lat temu zniknely z oferty dragona , jak masz mozliwosc to sprawdz w aktualnym katalagu czy firma wznowila sprzedaz tej zylki, czy sprzedawcy oferuja towar z zapasow magazynowych ( stare zylki to ryzykowny zakup ) Zylka o srednicy 0,20 bedzie miala okolo 0,23 , wiec taka bym wybral. Dla mnie srednica zylki ma duze znaczenie bo lowie w silnym nurcie i zwiekszenie o 0,03 wymaga zwiekszenia obciazenia koszyka zanetowego a cw wedki jest ograniczony. [2018-06-25 08:34]

Lowilem kiedys na zylke super camou feeder byly dobre i tanie, ale kilka lat temu zniknely z oferty dragona , jak masz mozliwosc to sprawdz w aktualnym katalagu czy firma wznowila sprzedaz tej zylki, czy sprzedawcy oferuja towar z zapasow magazynowych ( stare zylki to ryzykowny zakup ) Zylka o srednicy 0,20 bedzie miala okolo 0,23 , wiec taka bym wybral. Dla mnie srednica zylki ma duze znaczenie bo lowie w silnym nurcie i zwiekszenie o 0,03 wymaga zwiekszenia obciazenia koszyka zanetowego a cw wedki jest ograniczony.
w tamtym rokiu kuipiłem tą żyłką więc jest cały czas dostępna

http://www.firmadragon.pl/images/stories/OFERTA/PDF/zylki-plecionki/super-camou.pdf [2018-06-25 08:59]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia