Zaloguj się do konta

Żyłka do odległościówki.

utworzono: 2014/02/25 17:27
Wedkarstwomazowieckie

Żyłkę karpiową wybrałem Jaxona.
Teraz czas na żyłkę do odległościówki
Co waszym zdaniem lepsze to matchówki?

Konger 0,18 kolor przezroczysty 
czy
Jaxon specjalna żyłka do Match-kolor brązowy.

Ja osobiście mam zamiar wziąć Jaxona bo ta żyłka jest dedykowana do metody odległościowej,tylko brązowy kolor mnie odstrasza.
Piszcie co o nich sądzicie. [2014-02-25 17:27]

JKarp

Żyłki chyba już kupiłeś sądząc po tle fotek?To samo z karpiowymi.Jeszcze na tym samym tle zrób żyłki do uklejówki, feedera, spina na okonie, na szczupaki, sumy no i taką uniwersalną ;-)Rafał jak kupiłeś te żyłki przez neta to czym prędzej je odsyłaj. Ci z Jaxona to naprawdę cudotwórcy ... no i chyba marzyciele ;-)JK [2014-02-25 17:36]

Wedkarstwomazowieckie

Żyłki chyba już kupiłeś sądząc po tle fotek?To samo z karpiowymi.Jeszcze na tym samym tle zrób żyłki do uklejówki, feedera, spina na okonie, na szczupaki, sumy no i taką uniwersalną ;-)Rafał jak kupiłeś te żyłki przez neta to czym prędzej je odsyłaj. Ci z Jaxona to naprawdę cudotwórcy ... no i chyba marzyciele ;-)JK

Ja nie patrzę na wytrzymałość w kg bo w każdej firmie to zawyżają nawet w Dragonie.Chodzi mi ogólnie która z tych żyłek bardziej nada się do odległościówki.A tak po za tym ostatni raz się pytam o żyłki [2014-02-25 18:15]

Napisz kolego co chcesz łowić, gdzie, na co, i na jakiej głębokości i odległości od brzegu bo to wszystko ma bardzo duże znaczenie w wyborze żyłki. No chyba że chcesz żeby ci polecić jakąś konkretną firme i model katalogowy no to nie ma problemu. Co do firm to ja upodobałem sobie dragona i trabucco [2014-02-25 20:12]

krystian252

Jeśli potrzebna ci fajna żyłka do odległościówki to tylko dragon maxima match & feeder - kolor brązowy,tonąca mam i polecam.

[2014-02-26 02:03]

TrickOrTreat

Generalnie na Jaxonie pare razy się przejechałem więc nie polecam.
Jeżeli masz te żyłki w domu to sprawdź która lepiej tonie... Miałem juz przeboje że żyłka tonąca doskonale dryfowała ( mimo odtłuszczenia) i poszła w śmietnik niedługo po zakupie.
Dragon Maxima fajna żyłka - Miałem jeszcze z dragona Camou tęczową i z niej również byłem zadowolony
[2014-02-26 06:22]

saviano

do gruntówek (czyli i feedera, karpiówki) i matcha stosuje się takie same lub podobne żyłki - tonące. koolor w przypadku matcha może być uwarunkowany kolorem wody, ale niekoniecznie. przypon i tak musisz dać (z reguły przeźroczysty).
[2014-02-26 07:12]

Lee001

Tak jak wyżej ktoś pisał Dragon Maxima match&feeder to bardzo dobre żyłki, polecam jeszcze Trabucco XPS match pro, posiadam obie na dwóch szpulach. Ceny tych żyłek może nie są niskie ale za to masz gwarancję parametrów, zwłaszcza Trabucco naprawdę szybko tonie.
[2014-02-26 09:43]

sopel13

Ja osobiście używałem wielu żyłek do odległościówki z czego mogę Ci polecić dwie pozycje:

- Maver Smart River Stone
- Trabucco T-Force XPS Match Sinking

Z tych pozycji bardziej jestem zadowolony z Mavera. Żyłka w 99% spełnia moje oczekiwania (1% to jej "rdzawy" kolor)
Jak napisał kolega JKarp od żyłek Jaxona trzymałbym się z daleka. Sam ich niekiedy używam jedynie jako żyłek do podkładu.
[2014-02-26 09:55]

proponuje z niższej pułki cenowej dragona jednak jak kiedys czytałem jest ona przegrubiona. dlatego w tym roku z dragonem konczę.zdecydowanie jaxona odradzam. przechodzę na trabucco jest droższa ala na 2 sezony wystarczy wiec na jedno wychodzi. [2014-02-26 12:59]

Greg1994

Dragon maxima match&feeder szczerze ja polecam bo calkiem dobrze sie Spisuje pozdro. [2014-03-07 18:20]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia