Zaloguj się do konta

Życzenia - Dzień Wędkarza 19.03.2011

utworzono: 2011/02/14 23:04

Dzień Wędkarza

Od roku 2008 - 19 marca - obchodzony jest Dzień Wędkarza. Dzień ten wszedł na stałe do kalendarza jako święto wędkarzy, działaczy i sympatyków wędkarstwa.
Ustanowiony przez Nadzwyczajny Krajowy Zjazd Delegatów PZW dla upamiętnienia daty powstania Polskiego Związku Wędkarskiego.

Zakładam ten wątek już teraz, gdyż myślę że niektórzy z nas będzie chciało nawzajem przesłać sobie życzenia.
[2011-02-14 23:04]

news34

Do 19 marca jeszcze troszke zostało,

życze wszystkim wędkarzom wspaniałego wypoczynku nad wodą,dużo kontroli,mało śmieci na łowiskach,brak kłusoli i taaakiej ryby oraz wyrozumiałej małżonki

pozdrawiam Rafał

[2011-02-14 23:14]

Moje serdeczne życzenia dla wszystkich Koleżanek i Kolegów, "starych" i "raczkujących" wędkarzy.
Oby nad wodami a także tutaj na portalu więcej było życzliwości, koleżeństwa i braku złośliwości oraz mniej wulgarności.
Ryby na haku wielkiej niczym dziura w budżecie RP a ciężkiej jak wyrzuty sumienia za każdą złotówkę wydaną na sprzęt wędkarski.
Rozważnego podejmowania decyzji przez Zarząd PZW, więcej zgody i porozumień a najlepiej zniesienia tzw "porozumień" pomiędzy Okręgami - dzielmy się tą rybą tak aby każdy miał satysfakcję z wędkowania.
Więcej przyjemności z bytowania z naturą czystą i nie skalaną naszą obecnością w terenie, odwagi w walce o stan otaczającej nas przyrody.

Pozdrawiam gorąco życząc Wam wszystkiego naj... a resztę to sami sobie kupcie bo wiecie co Wam potrzeba ;)

Nemo
[2011-02-15 09:55]

Zbig28

Gdy kilka lat temu dowiedziałem się o ustanowieniu tego wędkarskiego święta nawet się ucieszyłem. Należy nam się taki uroczysty dzień ! 

Organizacja licząca ok. 600 tys ludzi to naprawdę nie byle co. 

Takie święto powinno być okazją dla władz PZW do podsumowania działalności związku, propagowania wędkarstwa i postaw ekologicznych w różnych mediach, przyciągnięcia w nasze szeregi kolejnych członków, inicjacji nowych programów itd.  Już tylko nieco ponad miesiąc do tej daty.

Propagują ?  Zachęcają ?  Inicjują ?  Zadziałali w Sejmie ? Widzieliście to w TV, na portalu ZG lub stronach okręgowych ? 

To oczywiste, że tak nie jest. Dla pseudodziałaczy z wierchuszki PZW ten dzień jest chyba wyłącznie okazją dla wieszania na piersiach kolejnych odznaczeń, wręczania dyplomów, pucharków i zapewne przyznawania wysokich nagród pieniężnych finansowanych z naszych składek. Do tego wiele bankiecików w renomowanych ośrodkach wypoczynkowych lub hotelach.

Nie, nie w wędkarskich ośrodkach ! Trudno bowiem nazwać renomowanymi te zdezelowane szałasy w stanicach PZW, bez dostępu do WC, ciepłej, a często i zimnej wody, zaplecza gastronomicznego itp.  

Przeciętny wędkarz, ba, nawet w zdecydowanej większości aktywny działacz szczebla kołowego, żadnych zaszczytów nie doświadczy. No... może są wyjątki. Ale dotyczą tylko tych, którzy poza działalnością w kole są " wyżej ". Ci nasi tzw. wybrańcy to dosyć hermetyczne środowisko. 

Tak więc z okazji tego święta należy głównie liczyć na to, że to  któraś z naszych połowic lub kumpel akurat z okazji tego Święta sprezentuje nam np. plecionkę lub fajnego woblerka.

I tego wszystkim życzę !      

[2011-02-15 19:56]

heniek54

Gdy kilka lat temu dowiedziałem się o ustanowieniu tego wędkarskiego święta nawet się ucieszyłem. Należy nam się taki uroczysty dzień ! 

Organizacja licząca ok. 600 tys ludzi to naprawdę nie byle co. 

Takie święto powinno być okazją dla władz PZW do podsumowania działalności związku, propagowania wędkarstwa i postaw ekologicznych w różnych mediach, przyciągnięcia w nasze szeregi kolejnych członków, inicjacji nowych programów itd.  Już tylko nieco ponad miesiąc do tej daty.

Propagują ?  Zachęcają ?  Inicjują ?  Zadziałali w Sejmie ? Widzieliście to w TV, na portalu ZG lub stronach okręgowych ? 

To oczywiste, że tak nie jest. Dla pseudodziałaczy z wierchuszki PZW ten dzień jest chyba wyłącznie okazją dla wieszania na piersiach kolejnych odznaczeń, wręczania dyplomów, pucharków i zapewne przyznawania wysokich nagród pieniężnych finansowanych z naszych składek. Do tego wiele bankiecików w renomowanych ośrodkach wypoczynkowych lub hotelach.

Nie, nie w wędkarskich ośrodkach ! Trudno bowiem nazwać renomowanymi te zdezelowane szałasy w stanicach PZW, bez dostępu do WC, ciepłej, a często i zimnej wody, zaplecza gastronomicznego itp.  

Przeciętny wędkarz, ba, nawet w zdecydowanej większości aktywny działacz szczebla kołowego, żadnych zaszczytów nie doświadczy. No... może są wyjątki. Ale dotyczą tylko tych, którzy poza działalnością w kole są " wyżej ". Ci nasi tzw. wybrańcy to dosyć hermetyczne środowisko. 

Tak więc z okazji tego święta należy głównie liczyć na to, że to  któraś z naszych połowic lub kumpel akurat z okazji tego Święta sprezentuje nam np. plecionkę lub fajnego woblerka.

I tego wszystkim życzę !      

[2011-02-16 13:35]

bernal

W moim kole kolejny raz z okazji dnia wędkarza jak i dnia dziecka będziemy organizować piknik dla przyszłych adeptów sztuki wędkarskiej młodzieży z terenu naszej gminy.W tym dniu organizujemy dzieciom zawody wędkarskie,pokazy straży pożarnej jak i pogawędkę z PSR,a na koniec imprezy wszystkie dzieci przy wspólnym ognisku otrzymują ufundowane przez koło pamiątkowe upominki,a za pierwsze 3 miejsca z zawodów koło wyrabia dzieciom karty wędkarskie.I to uważam praca z dziećmi jest najpiękniejsza.Wszystkim wędkarzom życzę połamania kija i taaakiej ryby.
[2011-02-16 20:28]

bobo216

bardzo sympatyczny termin bo mam imieniny
[2011-03-05 09:25]

bluehornet

A my 19 marca mamy zebranie połączone z jubileuszem powstania Koła !!!
[2011-03-05 09:40]

Viera90

Ja w przed dzień Dnia Wędkarza mam urodziny, które w tym roku wypadają w piątek.
Połączenie dwóch okazji + weekend = doskonała zabawa.
Życzę Koleżankom i Kolegom spełnienia najskrytszych marzeń wędkarskich i nie tylko...
Buziaki!
[2011-03-06 17:15]

DarekWedkujePL

Polamania.
Pozdrawiam.
[2011-03-07 15:53]

daniel29

W tym dniu moja córeczka obchodzi 7 urodziny życzę wszystkim taaaaakiej ryby!!! A córeczka dostanie pierwszą w życiu wędkę;) na którą będzie łowic taaaaakie ryby [2011-03-07 18:43]

Wszystkim życzę taaaaaakiej ryby. [2011-03-08 10:38]

Waldi Fish

W tym dniu moja córeczka obchodzi 7 urodziny życzę wszystkim taaaaakiej ryby!!! A córeczka dostanie pierwszą w życiu wędkę;) na którą będzie łowic taaaaakie ryby

A moja córeczka obchodziła 8 urodziny 6 grudnia 2010 r. Już ze 2 lata jeździ ze mną na ryby. Na łowisku komercyjnym, jak nie może dłużej usiedzieć na miejscu, to bierze podbierak i robi obchód wokół łowiska i pomaga złowione ryby podbierać innym wędkarzom. Niektórzy też mówili mi, że udziela im porad jak łowić ryby. W sierpniu ubiegłego roku pływała ze mną na Mazurach. Ryby jej wiele zawdzięczają, bo kazała mi wypuszczać wszystkie złowione w jeziorach mazurskich ryby. Tak więc chyba rośnie nowy "No killowiec". Hahaha!

[2011-03-08 20:31]

daniel29

W tym dniu moja córeczka obchodzi 7 urodziny życzę wszystkim taaaaakiej ryby!!! A córeczka dostanie pierwszą w życiu wędkę;) na którą będzie łowic taaaaakie ryby

A moja córeczka obchodziła 8 urodziny 6 grudnia 2010 r. Już ze 2 lata jeździ ze mną na ryby. Na łowisku komercyjnym, jak nie może dłużej usiedzieć na miejscu, to bierze podbierak i robi obchód wokół łowiska i pomaga złowione ryby podbierać innym wędkarzom. Niektórzy też mówili mi, że udziela im porad jak łowić ryby. W sierpniu ubiegłego roku pływała ze mną na Mazurach. Ryby jej wiele zawdzięczają, bo kazała mi wypuszczać wszystkie złowione w jeziorach mazurskich ryby. Tak więc chyba rośnie nowy "No killowiec". Hahaha!

To gratuluje córki mam nadzieje że wyrośnie nam nowe pokolenie wędkarek które odziedziczą coś po tatusiach;)
[2011-03-08 20:39]

daniel29

To gratuluje córki mam nadzieje że wyrośnie nam nowe pokolenie wędkarek które odziedziczą coś po tatusiach;)
[2011-03-08 20:39]

GRZENIO75

Jak fajnie!!!Pojęcia nie miałem że mamy swoje święto.Żona się ucieszy.A właśnie przydał by mi się nowy feederek...hahahaha.Życzę wszystkim dużo zdrowia, cierpliwości,zaje.....ch miejscówek i pływania za kijami...Żeby emocji było w ch...i tyle samo śmiechu...100 lat.. [2011-03-08 23:14]

Viera90

Waldi Fish, wspaniała Córa.
Przypomniały mi się czasy jak Tata uczył mnie wędkować i te emocje kiedy mając chyba niespełna 5 lat złowiłam swoją pierwszą płotkę w Otmuchowie...
Gratulacje i oby tak dalej!
[2011-03-10 17:03]

ijek

no to najlepszego wszystkim i już wiem co będę w sobotę robił :D [2011-03-16 22:57]

krzychu64

Witam wszystkich serdecznie.
Z okazji nadchodzącego Dnia Wędkarza życzę wszystkim Koleżankom i Kolegom jak najwięcej kontroli, czystych stanowisk, zero kłusoli, rybnych łowisk i co rusz nowych rekordów życiowych.
A sprzęt jaki sobie życzycie hm, niestety sami sobie kupicie.
Pozdrawiam.
[2011-03-17 18:14]

Norbert Stolarczyk

Z całego serca Kolegom ja życzę, połowów na kutrze zarzucić kotwicę, wyjazdów dalekich i ryb przeogromnych zostawcie choć trochę dla naszych potomnych.

Wszelkiej pomyślności w prywatnym i wędkarskim życiu, życzy

Norbert
[2011-03-18 20:22]

piotrekelk

trzeba uczcić to wyjazdem na ryby:) pobicia swojego dotychczasowego rekordu wszystkim wędkarzom życzę:)
[2011-03-18 20:28]

greyhunter

No to najlepszych panowie... i niech prognozy pogody się nie sprawdzą ... [2011-03-18 20:48]

Wszystkiego dobrego w dniu dzisiejszym dla kolegów po kiju połamania życzę !
[2011-03-19 07:40]

mirekjanuszko

DZIEŃ WĘDKARZA-z tej okazii  wszystkim kolegom i koleżankom wędkarkom połamania ..... i zdrowia, zdrowia oraz po raz trzeci "kasy". [2011-03-19 08:36]

withanight88

Taaaaaaakkkkkiiiiiich RYB wszystkim życze:)

[2011-03-19 08:44]

perwer

Tak jak wam trzeszczą  kości złapcie tyle ryb ile w rybie ości..... [2011-03-19 09:05]