Żwirownie koło Raciborza

/ 4 odpowiedzi
Żwirownie koło raciborza gdzie najlepiej na wekeend w 2014r.
odrofan


Witam . Los tych najbliżej Raciborza na razie jest nieznany , przez budowę zbiornika Racibórz Dolny . Na tych na których nie będą pracowały maszyny spodziewam się tłoku wędkujących , ogólnie sytuacja wygląda kiepsko , ograniczono zarybianie. (2014/02/09 17:05)

JacoHoyma


Witaj kolego, na brzeziu i nieboczowach smialo wolno lowic przez co najmniej 3-4 lata, nieboczowy regularnie zarybiane, a brzezie juz nie, i jak sie chcesz wybrac to poczytaj regulamin bo troche zmian jest.:) a rybki sa baaardzo fajne.:) (2015/01/12 16:05)

Jędrula


Witaj kolego, na brzeziu i nieboczowach smialo wolno lowic przez co najmniej 3-4 lata, nieboczowy regularnie zarybiane, a brzezie juz nie, i jak sie chcesz wybrac to poczytaj regulamin bo troche zmian jest.:) a rybki sa baaardzo fajne.:)Weź Kolego spójrz na datę ostatniego postu :)

(2015/01/12 16:11)

odrofan


Witam . W zeszłym roku kilka razy podjechałem pod moje ulubione Brzezie i przywitały mnie tablice ,,teren budowy wstęp wzbroniony'' .Jestem taki typ co szanuje prawo [jakie by nie było] i choć widziałem jakieś auta nad wodą to zawróciłem , z jednej strony jest to teren budowy z zakazem wstępu a z drugiej PZW zmienia regulamin tak jakby wszystko było po normalnie , opłaty na 2015 są większe a w pobliżu Raciborza niema gdzie łowić . Na Sudół też ,,legalnie '' wejść niby nie można a nawet jakieś zawody się tam odbyły , na stronie internetowej koła ani stronie okręgu żadnej oficjalnej informacji o możliwości legalnego łowienia nie znalazłem . (2015/01/12 19:05)