Zaloguj się do konta

żwirownie kolo Łodzi

utworzono: 2010/06/24 13:28
maksimus76

Witam koledzy, na początku chciałbym się podzielić dwoma miejscami. Jednym z nich jest Dąbrówka koło Zgierza, ale niestety jest to już umierająca żwirownia, a szkoda bo patrząc z perspektywy lat, kiedyś było tam po co jeździć. Drugim  miejscem, które znam jest żwirownia na drodze 473 pomiędzy Dąbiem a Uniejowem. Jest to nie mały akwen, umiejscowiony w lesie. Podajcie swoje namiary na podobne zbiorniki koło Łodzi, pozdrawiam  Bartek.  
[2010-06-24 13:28]

Po lewej stronie drogi Aleksandrów Parzęczew.Parenascie km za nakielnicą.Ale co to za kałuża jest, dokładnie Ci nie powiem, nie wiem czy to jest prywatne czy niczyje itd. [2010-06-25 20:31]

max2015

Witam :) A ja chcialem powiedzieć o stawie, wlasciwie żwirowni w Wyskokach koło Bratoszewic, miedzy Bratoszewicami a Głownem. Fajne miejsce, jest wzdrega, płoć, szczupaczek i okoń. pewnie ze trzeba poprobowac na rożne przynęty, zanęty ale efekty są. Kiedyś tam podobno bylo jakieś zrzeszenie ale teraz nikt tym nie dowodzi. Wędkarze sami o to dbają, nie smiecą nie kłusują. Jakos sie to kręci. I fajnie tam jest dlatego prośba prywatna zeby jesli ktoś przyjedzie przestrzegać nie pisanych zasad :))Pozdrawiam :)
[2012-04-18 15:23]

nowy1313

Po lewej stronie drogi Aleksandrów Parzęczew.Parenascie km za nakielnicą.Ale co to za kałuża jest, dokładnie Ci nie powiem, nie wiem czy to jest prywatne czy niczyje itd.

Czy chodzi Ci o ogrodzoną żwirownie w Mariompolu ?
[2012-04-18 15:44]