Zaloguj się do konta

Żwirownia Targowisko - Kłaj

utworzono: 2012/11/01 19:09
wiertnik

witam dowiedziałęm się o noweym dla mnie miejscu do wędkowania mianowicie żwirownia w miejscowosci targowisko kłaj dojazd od strony krakowa w lewo na wysokość cpn w targowisku przed Rabą. są tam dwa stawy koła z kłaju a teraz sie robi ciekawy bardzo dóży zbiornik głębokość ok 6-7 metrów niezarośnięty dojazd praktycznie z każdej strony można go objechać autem moj gdy tam byłem w czoraj dowiedziałem się od miejscowych wędkarzy że są tam ryby jak najbardziej karpie szczupaki sumy które łamią wędki itp. powiedzieli mi również że można tam łowić bez żadnych zezwoleń gdyż staw niema jeszcze gospodarza  a żwirownia umywa ręce od gonienia wędkaży . jeśli ktoś tam był i łowił prosze napiście jak faktycznie jest z tymi pozwoleniami i jaką rybkę tam można spotkać odrazu piszę niejestem rybożerny interesuje mnie tylko godny przeciwnik na kiju i woda. Jeśli występuje tam drapieżnik a można asię tego spodziewać jak go najlepiej podejść korek czy grunt i co na przynęte . Aha miejscowi mili niewymiarowe wzdręgi na kotwicach na korku czy to dozwolone czy raczej nasze sumienie muwi co możemy robić na wodzie bez gospodarza. dzięki bardzo za odpowiedzi a jak sie tam jóż wybiorę to napiszę co słyhać i czy warto tam pojechać. [2012-11-01 19:09]

wowy58

Zobaczymy, co na to nasze dziadki ze związku (o ile ten związek jelcze ma osobowość prawną), czy będzie to woda wykazana w pozwoleniu , czy nie. Bo  jak nie to znaczy, że gminna lub państwowa , a wtedy tylko tzw biała karta, że wiemy co łowić.
[2013-02-06 18:26]

urum

Witam. Byłem raz na tym zbiorniku w zeszłym roku z tego co wiem jest to teren żwirowni i im nie przeszkadza że ktoś tam łowi jeśli chodzi o rybki to jest sum na pewno bo złowiłem i wypuściłem więc jeden jest:) i są też większe karpie bo wędkarz obok mnie wyciągnął 4,5 kg podbierałem więc też na własne oczy widziałem co do pozostałych ryb to nie wiem.Mam natomiast pytanie czy nie wiesz może czegoś o tych stawach towarzystwa jakie maja opłaty miej więcej.
Pozdrawiam
[2013-02-08 18:30]