Zaloguj się do konta

Żwirownia Skoki- Włocławek-Płock

utworzono: 2012/01/31 20:30
Szczuply koles

Siema wędkarze jestem Zainteresowany żwirownią skoki która znajduję się , pomiędzy Włocławkiem a Płockiem . chciałem się dowiedzieć o niej jak również o zezwoleniach czy trzeba mieć kartę czy może wystarczy biała karta. czekam z niecierpliwością na odp

 Pozdrawiam :)
[2012-01-31 20:30]

dark rod5

Jestem z Włocławka i także,poszukuje informacji o Skokach :) . [2012-01-31 21:36]

cierpliwy1

Jutro postaram się wam przybliżyć Skoki łowiłem tam kilka lat
[2012-01-31 21:56]

argul

byłem tam raz w zeszłym sezonie bardzo ciekawa woda mam zamiar w tym roku trochę częściej tam bywać zobaczymy co będzie soki to kapryśna woda wystarczy karta wędkarska okręg płocko-włocławski
[2012-01-31 23:22]

Szczuply koles

przyłączam się
[2012-02-04 19:19]

henord1

kolego czekamy na opis zwirowni skoki pozdrawiam
[2012-02-05 09:03]

cierpliwy1

Przepraszam ,że z poślizgiem.

Woda jak teren jest bardzo ładny,dojazd bardzo dogodny (przez wieś) do stanowisk z których można łowić.Jak to najczęściej na żwirowniach woda czysta i głęboka,jedynie tam gdzie wybierają piach mętna.Pierwsze jezioro jadąc od Płocka jest oddzielone groblą (drogą ) od pozostałej wody .W tym akwenie praktycznie prawie każda ryba ,mogą łowić spinningiści (szczupak ,okoń) jak i spławikowcy (leszcz,płoć, lin itp).Na końcu jeziora są duże wypłycenia i tam podchodzi duży karp jest ich raczej mało ale olbrzymy.Osobiście wolę łowić za groblą , czyli  na pozostałej wodzie gdzie jest bardzo dużo wysepek i górek podwodnych.Tam rybki mają raj ,jest dno piaszczyste,muliste o różnych głębokościach a więc każdą rybę tam znajdziemy ,łącznie z sandaczem ale sporadycznie.Teren jest dość duży i trzeba go poznać .Ostatnio często widziałem, jak wędkarze łowili duże piękne leszcze,jest też miejsce gdzie podchodzą duże liny.Ogólnie rybki są bardzo kapryśne i wymagają przede wszystkim nęcenia i znajomości wody,ale muszę dodać ,że są pięknie ubarwione i bardzo smaczne.Nie pomylę się chyba jak powiem ,że najbardziej mi rybki ze Skoków smakują.Pozdrawiam
[2012-02-05 10:02]

henord1

dzieki za odpowiedz a ten drugi zbiornik jaki jest bylem tam dwa razy i nic
[2012-02-05 15:23]

theukleja

ja w tym sezonie ustawiam sie na karpia no kill!!!!!! [2012-03-25 12:51]

theukleja

ja wtym sezonie zapuszczam sie tam na karpia no kill [2012-03-25 14:00]